RuyaTabirleri.com

Rüyada Altın Gerdanlık Görmek

Rüyada altın gerdanlık görmek, çok makbuldür. Rüya sahibinin hayatının bolluk, bereket ve zenginlik içinde geçeceği, tüm sorunları ve zorlukları aşma gücü ve inancı taşıyacağı, kendine olan sonsuz güveni sayesinde her işte çok başarılı olacağı anlamına gelir. Bu rüya hayallerin gerçekleşeceği, kötü günlerin, çekilen acıların ve dökülen gözyaşlarının unutulacağı ve bir daha böyle zor günlerin yaşanmayacağı ile tabir edilir.

Rüyada Altın Gerdanlık Takmak

Rüyada altın gerdanlık taktığını gören kişi, hayatının en güzel ve en parlak dönemini yaşayacak, işinden yana önemli oranda verim alacak, güç ve çevre kazanacak, mesleğinde sözü geçen ve yetki sahibi kişi haline gelecek ve saygınlığı artacak demektir.

Rüyada Altın Gerdanlık Hediye Almak

Rüyasında altın gerdanlık hediye aldığını gören kişi, başka biri sayesinde menfaat elde edecek ve onun omuz vermesiyle elde ettiği dünya malıyla ve parayla ömrünün sonuna kadar rahatlık, lüks, konfor ve zenginlik içinde yaşayacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Başkasının Boynunda Altın Gerdanlık Görmek

Bir kimse rüyada başka birinin boynunda altın bir gerdanlık olduğunu görürse onun paylaşmayı sevmeyen kişi olduğu yorumu yapılır. Rüya sahibinin edindiği dünya malına ve biriktirdiği paraya sıkı sıkıya bağlı olduğuna başkalarıyla paylaşmak bir yana kendisinden bile sakındığına işaret eder.

Rüyada Sahte Gerdanlık Görmek

Rüyasında sahte gerdanlık gören kişi, hayatından ve sahip olduklarından yana memnun değildir ve hep daha fazlasını elde etmenin yollarını aramakla meşguldür diye ifade edilir.

Rüyada Parlak Kolye Görmek

Rüyada parlak kolye görmek, rüya sahibinin yaşam enerjisi ile kıpır kıpır, hayat dolu oluşu sayesinde çevresindekileri de olumlu yönde etkilediğine ve onlara umut verdiğine delalet eder. Bu özelliği sayesinde kişinin etrafı hep kalabalık olacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Altın ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Altın Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Altın Gerdanlık Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Gözde (31 Temmuz 2015 saat: 16:35)

  Rüyamda boynuma altın gerdanlık takılıyordu
  Tamamen altındı ve kalındı… Benim gerçekteki kolyem ondan daha ince .. Ve ben ruyamda hem yeni gerdanlık taktığım için sewiniyordum hem de eski kolyemi çok sewdiğimden aceba değiştirmesemiydim diye üzülüyordum…

 2. Orhan soysal (13 Ocak 2015 saat: 09:41)

  gördüğüm rüya söyle
  benim eşime ait olan çeyrek altınlı ya benzeyen kolye yi satmak için değil fiyat öğrenmek için kuyumcu ya soruyorum. ve bir zincir i soruyorum
  kuyumcu zincire pek para vermiyor bende onemseimiyor um fakat gerdanliga iyi para teklif ediyor ama benim meslekten arkadaşım fiyati kırıyor bir miktar ben de bu arkadaşımın kardeşini dovuyorum kavga ediyoruz altınida satmıyorum acaba anlamı nedir

 3. gulcin (04 Haziran 2014 saat: 08:30)

  Rüyamda üç tane sahte taşlarla süslenmis kolye satınaldğmı gördüm dha sonra bunlardan birini denemek amacyla taktm ve üzerimde unuttm ve ordan ayrldm küçük bir kız çocuğuyla ilgilenmeye başladım daha önce hiç görmediğim bir çocuk.rüyama göre kuzenimmiş.kolye hakknda güzel olmadğna dair yorum yapldı dha sonra çimler üzerinde bağzı akrabalarımin uyuduğunu gördüm ve rüyam sona erdi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,