RuyaTabirleri.com

Rüyada Altın Kaybetmek

Rüyada altın kaybetmek, rüyayı gören kişinin işlerindeki verimin düşmesi nedeni ile kazancının da azalacağı günlerin geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin gelirinin giderlerini karşılamaya yetmeyeceğine, kişinin geçim sıkıntısı içine gireceğine, elinden bazı mallarını çıkarmak zorunda kalacağına ya da yarınlarda yaşayacağı iyi ya da kötü günler için biriktirdiği parasını da harcamak durumunda olacağına işaret eder.

Rüyada Altın Kaybettiğini Görmek

Rüya sahibinin yolunda giden hayatında karşısına bazı aksilikler çıkacağına, şansının ve kısmetinin kapanacağına, işlerinin sekteye uğrayacağına ve gelir kaynaklarının da bir anda hızla düşeceğine yorulur.

Rüyada Altın Bilezik Kaybetmek

Rüyayı gören kişinin mesleğindeki performansının ve isteğinin düşmesi nedeniyle yaptığı işin kalitesinin de düşeceğine, sanatının insanları memnun ve tatmin etmeyeceğine bu nedenle kazancının düşeceğine ve bunun da tüm düzenini ve hayatını alt üst edeceğine rivayet edilir.

Rüyada Altın Küpe Kaybetmek

Bir kişinin rüyasında altın küpe kaybetmesi iyi değildir. Rüya sahibinin işinde sürekli yanlışlar yapacağına, kendisine hayır getirmeyecek kararlar alacağına, tüm aksiliklerin üst üste geleceğine ve bu nedenle de mutsuz, üzgün, parasız ve huzursuz olacağı bir dönem geçireceğine tabir edilir.

Rüyada Altın Künye Kaybetmek

Rüya sahibinin özellikle de ticaret hayatında itibarının düşmesine neden olacak kadar gerileyeceğine, maddi anlamda güç kaybedeceğine, ailesinin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanacağına ve bir süre temel ihtiyaçlarını karşılamak dışında bir şey yapamayacağına delalet eder.

Rüyada Altın Bileklik Kaybetmek

Rüyada altın bileklik kaybetmekle, altın bilezik kaybetmek aynı anlama gelir. Rüya sahibinin bazı nedenlerle kendini işine veremeyeceğine ve eskisi kadar verimli olamayacağına bunun da işyerinde kendisi için büyük sorun yaratacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin bu sebeple işini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalacağına ve zor duruma düşeceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Altın ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Altın Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Altın Kaybetmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Tuğçe (11 Ocak 2015 saat: 12:04)

    Merhabalar yorumlarsanız sevinirim. Rüyamda bir para biriktirmis oluyorum ya da maas aliyorum net hatirlamiyorum normalde ogrenciyim calismiyorum ve yatırım yapma karari aliyorum cüzi bir miktara hediyelik denilen ince bileziklerden alıyorum arkadaslarimla. Onu takiyorum cikarip cantama koyuyorum sonra. Eve gidiyorum bakmak icin cantayi actigimda bileklik buluyorum renkli bir bileklik onu almisim gibi dusunuyorum arkadaslarim o altin degil bunu almadin deyince deli gibi aramaya basliyorum cekmeceleri evi. Sonra orada unuttugumdan suphelenip giderken bakarım diyorum. Birde ayni ruyanin baska bolumunde yemege gidiyoruz ordan cikinca bir ogretmenimle karsilasip sariliyorum sonra yerde birsuru bozuk para buluyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,