RuyaTabirleri.com

Rüyada Altın Kemer Görmek

Rüyada altın kemer görmek, kişinin girdiği her toplulukta yüksek ilgi göreceğine, iyi bir yer edinerek adından sıklıkla söz ettireceğine, kurduğu arkadaşlıkların, ilişkilerin sağlamlığına yorumlanır. Altın kemer korkulardan arınmaya ve verilemeyen kararlarda kolaylıklar görmeye, alınacak destekle daha zengin bir hayat sürmeye alamettir ve ikili ilişkilerde kişiyi heyecana sürükleyen, maceralarla dolu bir beraberliğin başlangıcının yapılacağına yorumlanır. Mesleki açıdan da tabir edilmesi gereken rüya, eğitim hayatı süren kişiler için iş hayatına atıldıklarında çok büyük makamlara erişebileceklerine ve resmi makamlarda önemli görevler alarak yurt dışına çıkacaklarına alamet eder. Fikirlerine ihtiyaç duyulan, önemli anlarda görüşlerinden yararlanılan, bilgili biri olunacağına da delalet eder. Değerli kimselerle beraber olmak, iyi eğitim almak, çok üst seviyede bir yönetici olmak demektir.

Rüyada Altın Kemer Takmak

Aile tarafından desteklenen iyi alışkanlıklar edinmeye ve yeteneklerini geliştirmek için kurslara katılmaya, meslek edinmeye ve çalışma hayatında amirlerden gelecek övgülere ve iyi bir maaşla hayatını kolaylaştırmaya alamet eder. Şans konusunda kişinin eksiklik çekmeyeceğini ve can sıkıntısı yaşamayacağını, zor durumlardan kolayca sıyrılacağını tabir eder. Bekar erkekler için çalışan, kendi ayakları üstünde duran, ailesi de zengin bir hanımla evleneceklerine ve ondan alacakları destekle beraber evliliklerinde rahat edeceklerine tabir edilir.

Rüyada Altın Kemer Almak

Kaderini değiştirmek, olumsuzlukları lehine çevirmek için çaba gösteren rüya sahibinin tuttuğunu koparan biri olmasının yanında, gösterdiği çabalarla da dikkat çekerek herkesin desteğini göreceğini ifade eder. Gelecek planlarını kendi kararlarıyla yapan rüya sahibinin hayırlı insanlarla tanışacağına, aklındaki hayalleri bu kişilerin vereceği destekle gerçeğe dönüştüreceğine de delalettir. Evlilik yapmak isteyen, aile kurmaya niyetli kimselerin karşılarına çıkacak iyi kısmetlerin de tabiridir.

Rüyada Altın Kemer Görmenin Psikolojik Yorumu

Maneviyata düşkünlük göstermek, fiziki koşullardan ziyade zihinsel bakış açısına değer vermeye yorumlanır. Genellikle kişilerin egolarının yüksek olmasından kaynaklanan bazı yanlışlar yaptıklarına, bu hataları fark etmekte zorlandıklarına ve eleştiriye tahammül edemediklerine delalettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!