RuyaTabirleri.com

Rüyada Altın Kolye Görmek

Rüyada altın kolye görmek, toplumda yer edinmiş, hayır duaları almayı başaracak işlerin altına imza atan, yüzü güleç, kalbi temiz, dinde ve ahlakta hem olgun hem de güzel bir kişinin varlığı ile tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hatır gönül bilen, olgun ve aklı başında kimse olduğuna, vefasızlık, nankörlük ve haksızlık nedir bilmediğine, kendisine bir adım atacak olana koşacak kadar yüce gönüllü kimse olduğuna rivayet edilir.

Rüyada Altın Kolye Takmak

Rüyada altın kolye taktığını gören kişi maneviyatını yükseltecek, duygusal dünyasını hareketlendirecek ve kişinin heyecanlanmasını sağlayacak kadar güzel olaylar yaşayacağına ve rüya sahibinin hayatında çok olumlu gelişmeler olacağına alamet eder.

Rüyada Altın Kolye Ucu Görmek

Rüyada altın kolye ucu görmek, anlaşmazlık ve fikir çatışması olarak kabul edilir ve rüyayı gören kişinin özellikle de hane içinde aile bireyleri arasında yaşanacak olan tatsızlık, huzursuzluk ve münakaşa anlamına gelir.

Rüyada Altın Kolye Hediye Almak

Rüyada altın kolye hediye almak, rüya sahibinin gönül işlerinden yana çok heyecanlı ve duygu dolu günler geçireceği, karşı cinsten biriyle arasında çok romantik zamanlar yaşayacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Altın Kolye Hediye Edilmesi

Rüyada altın kolye hediye edilmesi de altın kolye hediye almakla aynı anlamına gelir ve rüyayı gören kişinin kendisini çok mutlu edecek, yüceltecek, gururlandıracak ve bir o kadar da iyi hissettirecek bir ilişki yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Altın Kolye Bulmak

Rüyada altın kolye bulmak, rüya sahibinin kendisini düşünen, ona ilgi duyan ve yoğun duygular besleyen ve toplum tarafından güven duyulan, sevilen ve sayılan temiz ve dürüst bir kişi ile evlilik yolunda ilerleyeceğine alamet edilir. Ayrıca, bu ikilinin toplum için çok yararlı projelere de imza atacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Altın ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Altın Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Altın Kolye Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. sümeyra (11 Ekim 2014 saat: 11:45)

  Rüyamda bana daha once düğünumde takilan altinlarin bir bolumunü nereye koydugumuzdan haberimiz yok.annemlerin evinde ararken bi cekmecede buluyorum.bez bi kese icinden çoğunluğu kolye olarak çıktı vekolyelerin çoğu eski zamandan kalma tarihi önemi olan simgeli kolyelerdi.mesela arapca harfli tek bi harf ama buyukçe yada bi cami seklinde kolye falan ama hepsi birbirinden güzel. Ruyada kolyelere baktikcakendi kendime dedemin babaannemin akrabalar,arkadaslari takti bunlar heralde çunku baya eski kolyeler.bir cogunu takiyorum ve çok seviniyorum.diger tam altinlarinda bir bolumunu aliyorum kirada oturuyoruz ev almayi cok istiyoruz. yatirim yaparim diyorum kendi kendime.diger kalan çeyrekleri falan da anneme veriyorum.

 2. hacire (04 Mayıs 2014 saat: 12:20)

  Rüyamda iki erkek vardı benimle komşuydular galiba.ben onları tanıyor ve konuşuyordum ama gerçek hayatta tanımıyordum.önce bir tanesi bana altın bir kolye getiriyordu gerdanı kaplayacak kadar büyük ve güZeldi sonra diğer kişi de bir kolye getiriyordu bu daha küçüktü iki kolyede boynuma takıldı üst üste.daha sonra bir kız ilk kolye takan erkeğin taklifini kabul etme ben onu seviyorum diyordu. ……

 3. hacire (04 Mayıs 2014 saat: 12:15)

  Rüyamda iki erkek vardı konuştular galiba.ben onları tanıyor ve konuşuyordum ama gerçek hayatta tanımıyordum.önce bir tanesi vana altın bir kolye getiriyordu gerdanı kaplayacak kadar büyük ve güZeldi sonra diğer kişi de bir kolye getiriyordu bu daha küçüktü iki kolyede boynuma takıldı üst üste.daha sonra bir kız ilk kolye takan erkeğin taklifini kabul etme ben onu seviyorum diyordu. ……

 4. Sümeyra (05 Şubat 2014 saat: 17:52)

  Esimin bana hediye olarak altın kolye bilezikler künye yüzük aldığını gördüm ve eşimin aldığı Takıları sevinerek aileme gösterdim. Arkasından baska bir rüya daha gördüm bbu rüyada da babamla birlikte babamın arabasıyla memleketimize gidiyorduk ( yani uzun bir yol ). Peşinden başka bor rüya daha gördüm bu rüyada ise bir evde misafir iken denizin taşmasıni gördüm eve su doldu yüzünü secemedigim birini kurtarirken gördüm kendimi.

 5. serap (19 Ocak 2014 saat: 20:01)

  Merhaba az once ruyamda bir adam ama adam zengin arabasi ile beni aliyor cebinden bana biraz para cikarip veriyor saniyorum bsbasinin maasi falanmis bende durmasin sen al diyor.oara elime kucuk bir boncuk dusuyor sonra bana cok kiymetli bir alrin kolye cikariyor bana diyorki bak bu kolye babam icin cok kiymetliydi bununla cok ugrasti (yanlis hatirlamiyorsam mekke yada medine bgibi bir yerin adini verip) ama yapamadi dedi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,