RuyaTabirleri.com

Rüyada Altın Kolye Takmak

Rüyada altın kolye takmak, müjdeli ve olumlu gelişmelere işaret eder. Rüyayı gören kişinin kaderinin yüzüne gülmesi ve şansının açılması sayesinde hayatının tam da hayal ettiği yönde ilerleme göstereceğine ve onu adım adım hedefine götüreceğine işaret eder. Rüya sahibi geçim kolaylığı içine girecek, işlerinde üstün başarı ve zafer elde edecek, ağız tadına ve bol gelire kavuşacak demektir.

Rüyada Boynuna Altın Kolye Takmak

Rüya sahibinin şifaya, mutluluğa ve kurtuluşa kavuşacağı anlamına gelir. Kişi, kendisini kötü ve hasta hissetmesine neden olan her türlü karamsar ve olumsuz düşüncelerinden arınacak, ruhunu ve bedeninin arındıracağı gibi huzur bulacak ve bu durum iş hayatına da olumlu yönde etki edecektir diye yorumlanır.

Rüyada Altın Zincir Takmak

Bir kişi eğer rüyasında altın zincir taktığını görürse o kişinin rüyası, yaşamında büyük, sürpriz ve olumlu gelişmeler olacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin gerek maddi, gerekse manevi anlamda rahat edeceğine, kısmetinin artacağına, başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine tabir edilir.

Rüyada Altın Takmak

Rüyayı gören kişi için hayırlı olayların olacağına delalet eder. Dünya nimetleri konusunda bolluk yaşamaya, daha güzel bir yaşama kavuşmaya, istediğini yiyebilmeye, istediğini alabilmeye ve istediği yere de dilediğince gidebilmenin rahatlığını yaşamaya yorulur.

Rüyada Altın Görmek

Bu rüya iki türlü tabir edilir. Kimi rüya tabirleri altını ağırlık almaya, sıkıntıya düşmeye, zorda kalmaya ve üzülmeye yorar ve hatta kişinin gördüğü altın sayısınca sorunla karşılaşacağını söyler. Fakat bazı rüya tabirleri ise bunun tam tersi şekilde açıklar ve rüya sahibinin derdinden, kederinden, borcundan ve hastalığından kurtulacağına işaret ettiği yorumunu yaparlar.

Rüyada Altın Gerdanlık Takmak

Huzurlu bir yuva kurmaya ve zenginlik içinde yaşamaya rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Altın ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Altın Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Altın Kolye Takmak İle İlgili Rüyalar;

  1. nesrin (02 Aralık 2014 saat: 11:30)

    ruyamda cok uzun altin zincirli bi kolye taktim kiz arkadasimin evindeydim

  2. Gülay (12 Kasım 2014 saat: 22:02)

    Rüyamda 22 ayar antik altın bir kolye ucum vardı. Ona yeni bir zincir takıyorum. Eskisikalın bu yenisi ince . Aöa çok şık ve uyumlu. O an ne alaka ise okan bayülgen geliyor. ‘İşte Bu zincirle tam olmuş ‘ diyor. Bende öyle düşünüyorum. Sonra gerçek hayatta 3.katta , kirada olan bi dairem var. Rüyamda O giriş kattaymış. Evin içinde eskiden çok sevdiğim bi kiracım vardı , onlar oturuyormuş. Evin içini annemle geziyoruz. Ev gerçektekinden çok daha büyük ve güzel görünüypr. Bunlar ne anlama geliypr. Gerçek hayatta 2.eşimden boşanma aşamasındayım. Yorumunuzu bekliyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,