RuyaTabirleri.com

Rüyada Altın Takı Görmek

Rüyada altın takı görmek, hoş sözlü, konuşmaları ve davranışları ile herkesi etkileyen rüya sahibinin geniş bir çevreye sahip olduğunu, bekarsa talibinin her geçen gün fazlalaşacağını, evli ise eşi tarafından her daim el üstünde tutulup şımartılacağını işaret eder. Şan ve şerefin artmasına vesile olan başarılar göstererek iş dünyasında kendine iyi bir yer edinmek demektir. Gamdan, kederden uzaklaşmak, stresten kurtulmak demektir. Altın takı kişinin ailesinden kalan bir mirasla bir anda zenginleşir. Atalardan kalan tarla ve arsalar sayesinde bir anda çok büyük bir zenginliğe erişmek demek olduğu gibi, aynı zamanda kişinin hayatındaki bu olumlu gelişmelerin bazı kötü niyetli kişilerin diline düşerek dedikodu malzemesi haline geleceğini tabir eder.

Rüyada Altın Takı Takmak

Kendinde altın takı görenler rahat bir hayat yaşarlar ve sıhhatleri de her zaman iyi olur. Kişinin her türlü dilek ve isteğine güçlük çekmeden, kısa süre içinde kavuşacağına, ailesini de rahat ettireceğine işarettir. Refah getiren, kişiyi büyük sevinç içinde bırakan haberler alarak geçirilecek neşe dolu günlere yorumlanır. Hastalık atlatan veya borçlar, iş sorunu gibi nedenlerle kötü günler geçirenler için artık yepyeni bir dönemin başladığını, bu süreçten sonra daha şanslı olunacağını ifade eder. Tanımadığı birine altın taktığını gören ise gıybette bulunarak günah işler.

Rüyada Altın Takı Bulmak

Farklı yorumları bulunan rüyanın anlamlarından biri kişiye bırakılacak bir emanete işaret eder. Evin içinde altın takı bulmak ise aile üyelerinin hepsinin dini konularda eğitim alan, haram ve helali ayıran, dini ibadetlerine dikkat eden kişiler olduklarını bildirirken, sokakta bulunan altın takı kişinin yapacağı bir gıybete, istemeden de olsa birinin günahını almaya, arkasından konuşmaya yorumlanır.

Rüyada Altın Takı Görmenin Psikolojik Yorumu

Gösterişli hayatlardan hoşlanmak, şan, şöhret arzusunda olmak demektir. İyi yaşamaya ve yüksek standartlara alışmış kişilerin bu durumlarında bozulma olmasından dolayı bazen evham içine düştüklerine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!