RuyaTabirleri.com

Rüyada Altın Toplamak

Rüyada altın toplamak, uzun zamandan beri işsizlik çeken ve bu yüzden maddi ve manevi sorunlar ile boğuşan rüya sahibinin, epey bir zaman uğraştıktan, iş aradıktan ve birçok yere başvuru yaptıktan sonra kendisine uygun çok iyi ve rahat bir iş bulacağına, şimdiye kadar yaşadığı sıkıntılarının sona ereceğine, üzüntülerinin ve sıkıntılarının en kısa sürede sona ereceğine ve her zaman mutlu bir kişi olacağına alamet eder.

Rüyada Altın Topladığını Görmek

Rüya sahibinin, maddi durumunda yaşanan sıkıntıların son bulacağına, sıkıntılarının ve endişelerinin biteceğine, ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına ve var olan borçlarının kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine rivayet eder.

Rüyada Çeyrek Altın Toplamak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok sıkıntı yaşadığı bir dönemi atlattıktan sonra çok yüklü miktarda paralar ve başarılar kazanacağına, bu kazandıklarını mal mülk sahibi olmak için kullanacağına, işlerinin eskisinden daha bereketli ve daha iyi olacağına ve gelen her işin peşinden yeni bir işin daha geleceğine işaret eder.

Rüyada Yerden Altın Toplamak

İş konusunda sıkıntı yaşayan ve bu sıkıntılardan ötürü türlü sorunlar ile karşı karşıya kalan rüya sahibinin, yakın bir zaman içerisinde bir iş bulacağına, bu iş sayesinde hem maddi hem manevi olarak çok iyi bir duruma geleceğine ve hayatındaki güçlükleri aşacağına delalet eder.

Rüyada Altın Toplarken Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında arkadaşlık kurduğu birisinin, kendisine iş bulmak ve yardımcı olmak için çabaladığına, bu çabasının yakın bir zamanda olumlu bir sonuç vereceğine, rüya sahibinin işe girmesi ile birlikte çok rahat edeceğine, sorunlarından kurtulacağına, borçlarının büyük bir kısmını ödeyerek ferahlığa çıkacağına ve arkadaşına bu iyiliğinden dolayı çok minnettar kalacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Altın ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Altın Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Altın Toplamak İle İlgili Rüyalar;

  1. semra (30 Aralık 2014 saat: 12:51)

    Rüyamda köy gibi biryerdeydim kalabalık tı. Birisi geldi birtane adamı sordu ve onu öldürecegini söyledi bulupta. Herkez kacmaya ve saklanmaya başladı bende yaralı birisi vardı ona yardım ettim ve sakladım kanda vardı sakladıgım kişide. Herkez saklanmaya calışıyordu. Birtane kadın vardı altınları vardı ona sahip cıkmaya calışıyordu kumluk bir yüzeyde. Sonra kadın gitti ve ben altınları toplamaya baßladım. Avcumun ici büyüklügündeydi tam orda tlf caldı uyanmak zorunda kaldım.

  2. serpil (29 Aralık 2014 saat: 13:55)

    Boyle kalabalik biyerdeyim ve o insanlar hep bi arayis icinde surekli biyerleri kaziyolar falan boyle dar uzun minubus ici qibi biyerde qoruorum kendimi orda oturma yerinde dar uzun tahtadan bi bolme war ve onun basindayiz hepimiz tirnaklarmzla kaziyoruz.orayi bsuru altin cikiyo herkes almaya calisiyo bnde poset buluorum dolduruyorum az bi doldururknde ew alcam diyorum kndi kendime bu altinlarla diorum sonra farkli farkli insanlar gelio braktiriolar silah zoruyla bize onlari direniyoruz baya ama hic kmseyi tanimiyorm orda bitiyo simdiden tsekkrler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,