RuyaTabirleri.com

Rüyada Altın Tozu Görmek

Rüyada altın tozu görmek, dışarıdan bakıldığında kötü görünen ve hiçbir kazanca neden olmayacak bir yapının zaman geçtikçe değerleneceğini, ilerleyen yıllarda ise kişinin kendi ailesi kadar torunlarına dahi yetecek bir para karşılığında değer bulacağını, rüya sahibinin tüm hayatını değiştireceğini bildirir. Miras yolu ile kalan özel bir mülkün ifadesi olduğu gibi, doğru yatırımlar yaparak maddi yaşama yön vermek, geleceği erken yıllarda planlamanın sonucunda rahat etmek anlamındadır. Altın tozu bazı yorumcular tarafından sıkıntı veya maddi açıdan darlık çekmek demek olsa da, genel olarak kişinin maddi konumunun giderek düzeleceğini ve daha çok para kazanması için pek çok yol bulacağına, karşısına yeni imkanlar çıkacağına delalettir. Yeni tanışılan, gizemli birinin de tabiridir.

Rüyada Altın Tozu Yutmak

Kişisel kararlarda sağlıklı düşünememek nedeniyle hata yapmak ve sonucu kestirilemeyen bir işe girişmek demektir. Hakkında asılsız dedikodular duymak ve içine atmak, insanlara karşı gelecek gücü kendinde bulamamak demektir. Altın tozu yutmak hayra yorulmaz ve ciğer veya bronşlarda meydana gelebilecek bir rahatsızlığı da tabir eder. Özel hayatla alakalı konularda şüpheler içinde olmak demek olduğu gibi, gösterişe düşkün, kişiyi maddi anlamda zorlayacak biriyle hayat kurmak ve pişman olmak anlamındadır.

Rüyada Altın Tozu Bulmak

Kuşkulardan arınmak, kişinin kalbini sıkan düşünceleri ferahlatmak demek olduğu gibi, borçlardan kurtulmak için bir çözüm bulacak olmaya da tabir edilir. Bulunan altın tozu miktarının çokluğuna veya azlığına göre kişinin eline geçecek paraya ve maddi rahatlamaya alamet eder. Zengin olunmasa bile ele geçen parayla darlıktan, maddi sıkışıklıktan kurtularak daha iyi yaşamaya da delalettir.

Rüyada Altın Tozu Görmenin Psikolojik Yorumu

Nesnellikten uzaklaşıldığına ve hayallere kapılarak hayatın gerçeklerinden uzaklaşmaya yorumlanır. Kişinin kendine kurduğu bu hayal dünyasında olayları doğru değerlendirmekte zorluk çektiğini, aşırı naif bir tutum sergilediğini ve psikolojik olarak içe kapanık bir durumda olduğunu ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!