RuyaTabirleri.com

Rüyada Altın Yüzük Bulmak

Rüyada altın yüzük bulmak, farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. Rüyasında altın yüzük bulan hayırlı bir işe girer. Bu rüya umduğuna nail olmaya, arzuların gerçekleşmesine ve dilediğinin olmasına yorulur. Bazı yorumculara göre ise sıkıntı ve kederdir. Rüyada altın yüzük bulan kısa süre içerisinde mutsuz olacağı bir havadis alır.

Rüyada Altın Yüzük Parlatmak

Rüyada altın yüzük parlatmak hayra yorulur. Bu rüya kişinin dünyasının daima iyi olacağına, mutluluk ve sevince, işlerin başarılı olmasına, para elde etmeye, bekarlar için kısa sürede gerçekleşecek evliliğe işarettir.

Rüyada Kendi Yüzüğünü Başkasına Emanet Etmek

Rüyasında yüzüğünü başkasına emanet eden, insanlara iyilik eden, hayırlı ve temiz ahlaka sahip bir kişidir. Bazen de bu rüya evlilik teklifine, bir kadınla olacak gönül ilişkisine de yorulabilmektedir.

Rüyada Yüzükten Bir Mühür Görmek

Rüyasında yüzüğünün mühür olduğunu gören kişi kısa zaman içinde bir ganimete veya mala sahip olur. Bu rüya görenin işinde yükselmesine ve insanların başına geçerek idareci olmasına da yorulmaktadır. Yine bu rüya insanlara iyilik eden dürüst bir idarecidir.

Rüyada Taşlı Bir Yüzük Görmek

Bu rüya kadınlar için hayırlı bir koca, kısa sürede evlenmedir. Erkekler eğer bu rüyayı görse onlar için makam ve mevki sahibi olma, saygınlık kazanma ve herkesin takdirini toplama anlamlarına gelmektedir.

Rüyada Yüzük Hediye Etmek Veya Almak

Rüyasında yüzük hediye eden veya alan kişi, oldukça iyi, güvenebileceği hayırlı arkadaşlarla karşılaşır. Bu rüya temiz bir topluluğa, sevilen inşalara işaret olabilmektedir.

Rüyada Nikâh Yüzüğü Görmek

Rüyasında nikah yüzüğü gören kişi eğer bekârsa tez zamanda evlenir. Bu rüya genellikle evlilik, nikah, nişan ya da aşk gibi gönül ilişkilerine yorulur. Evli kişiler için bu rüya aile hayatında saadeti ve mutluluğu yakalamaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Altın ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Altın Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Altın Yüzük Bulmak İle İlgili Rüyalar;

 1. ali (19 Kasım 2015 saat: 08:03)

  Sahil kenarinda kacarken neyden yada kimden oldgunu bilmiyorum keja ismi yazan buyuk gosterisli bir yuzuk buldum otele sahibini sordum grami 1 liradan alalim dediler satmadim. Uzun ruya olsun diye yalan mi atayim yani ruya ruyadir bwnim kiside bukadar surdu gayet net ve açıklayıcı

 2. ilkin (04 Kasım 2015 saat: 12:30)

  Rüyamda halamlarin bahçesinde düğün olacakmış amcam evlenecekmis . Bahçeden çıkarken yerde 3 tane yüzük görüyorum biri tek tas biri alyans diğerini hatırlamıyorum ilk te almiyorum tekrar geçerken alıyorum ve sağ elimde saklıyorum soranlara bilmediğimi söylüyorum fakat yüzükler elimde ve elimin sıkmaktan yetmediğini hissediyorum sonra düğüne gitmek için elbise alıyorum nisan lik gelinlik tarzı kabarık bir elbise giyiyorum Düğün başlamadan uyaniyorum

 3. pinar (28 Şubat 2015 saat: 13:11)

  Ruyamda kucuk ustu acik bi avluda once altin bi kupe buluyorum ueni hic camura bulanmamis fakat yerler yagmur sonrasi hafif camurlu gibi sora altin bi saat ve yanimdakine cok guzel diyip koluma deniyorum olmuyo atkadasima veriyorum.sora bi tek tas bi yuzuk hepsi yeni ve altin onu kendime aliyorum satmak icin sora farkli milletlerin paralari da olmak uzere yerde bir suru bozuk para kimisi eski kimisi yeni sora kucuk bi kutuda boriktirilmis demir paralar goruyprum bu kadar

 4. sevda (25 Aralık 2014 saat: 12:55)

  rüyamda kaşlı yüzük bluyorum ve onun kuyumcuda bozdurmak için dolaşıyorum iki kuyumcu dolaşıyorum fiyatı çok az söylediği için bozdurmuorum ama bir an kuyumcudan yüzüğü alararak çıkmak istiyorum o da kuyumcu bana onun parçadı diye kolyeyi uzatıyor ve yanında bir de dalyongoz böceği

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,