RuyaTabirleri.com

Rüyada Altın Zincir Görmek

Rüyada altın zincir görmek, rüyayı gören kişinin helal olan yollardan, çok daha fazla gelir ve rızık elde edeceği anlamına gelir. İşlerin hafiflemesine, hayatın kolaylaşmasına, geçim derdinin son bulmasına, rüyayı gören kişinin bir alırken ikinciyi alma konusunda tereddütte ve sıkıntıya düşmesine neden olan zorlukları aşmasına, kazancını arttıracak yeni işler yapmasına ve bu sayede daha iyi yaşama imkânları elde etmesine alamet eder.

Rüyada Altın Zincir Hediye Almak

Rüya sahibine malından ve parasından vererek geçimini kolaylaştırması, borçlarını ödeyebilmesi ve iş kurması amacıyla yardım edecek bir kimsenin varlığına tabir edilir. Rüya sahibinin eli zengin olduğu gibi gönlü de zengin bir akrabası, yakını ya da dostu sayesinde içine düştüğü yokluktan ve zor günlerinden kurtulacağı anlamına gelir.

Rüyada Altın Zincir Taktığını Görmek

Rüyasında altın zincir taktığını gören kişi, ticaret hayatıyla ilgili bazı büyük adımlar atmaya karar verecek ve hem cesaretinin hem de ortaya koyduğu emeğinin karşılığını alacak demektir. Rüya sahibi yeni işler yapmaya niyetlenecek ve Allah’ın izniyle hayal kırıklığı yaşamayacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Altın Zincir Bulmak

Rüyayı gören kişinin çıkış yollarına, çarelere ve çözümlere kavuşacağı şeklinde kabul edilir. Rüya sahibinin dualarının ve dileklerinin karşılığını, inanarak ve mücadele etmekten vazgeçmeyerek alacağına ve ferahlığa kavuşacağına işaret eder. Esenliğe ve gönül hoşluğuna kavuşmaya tabir edilir.

 Rüyada Altın Zincir Kolye Görmek

Rüya sahibinin iş dünyasında şaşırtacak ve herkesi imrendirecek bir yükselişe geçeceğine, istediği makama geleceğine, üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, bu sayede ailesini hem gururlandıracağına hem de daha iyi şartlarda yaşatma imkânı elde edeceğine alamet eder. Rüyayı gören kişinin eğitim hayatından başlayarak ticaret hayatında da çok başarılı ve mutlu olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Altın ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Altın Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Altın Zincir Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Ebru (24 Aralık 2014 saat: 11:39)

    Evleneceğim kişi için arkadaşım istiare ye yattı. Bir avuç bozuk para görmüş ama almış mı vermiş mi bilmiyorum. Daha snra kendisine altın zincir hediye edilmiş bunu diğer altınlarının yanına koymuş. Bir başka rüyasında kendisinin balkonu yıkadığını evi gelince tekrar yıkadığını görmüş. Bir diğerinde de bnm bi çocuğa acık renklerde pembe bi hırka giydirin cıkartığımı görmüş. Bunların hepsi ne demek? Yardımcı olur musunuz

  2. damla (16 Ocak 2014 saat: 13:21)

    ben ruyamda benı 13 yasımda ıstıyorlardı ama ben ıstemıyordum bana kupe ve kolye almıslardı takmadan parcalayık atmıstım ondan sonra pembe bır meyve suyu goturuyordum onlara anlamına baktım mutlu olacagıma ve sevdıgım kısıyle evlenecegıme esımle mutlu olacagıma ısaretmıs allah kımsenın basına boyle bır ruya vermesın bu duaya amın dıyın bence kucuk yasta evlenme zor vallahı

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,