RuyaTabirleri.com

Rüyada Altına Çiş Yapmak

Rüyada altına çiş yapmak, gerçek hayatta yükselmek, mutlu olmak, sıkıntılardan kurtulup rahatlamaktır. Rüyada altını çişle dolduran kişi eğer mutsuzluk yaşıyor ve herhangi bir durumdan dolayı sıkıntı içinde bulunuyorsa en yakın zamanda tüm bu üzüntülerini unutturacak ve bu acılardan kurtulacak bir olay yaşar ve bu olay sonucunda eski huzurlu günlerine geriş döner.

Rüyada Altına Herkesin İçinde Çiş Yapmak

Bu rüya, hareketlerine dikkat etmeyen, konuştuğu lafı kulağı duymayan bu nedenle de sürekli toplum içinde küçük düşen bir adama işaret eder. Herkesin önünde çiş yapan kimse, gerçek hayatta da utanacağı bir fiil işler veya insanlar arasında rezil olmasına neden olacak yanlış hareketlerde bulunur.

Rüyada Kaka Yapmak

Bu rüya mal ve mülkün, çokça paranın, makam ve derecedeki artışın sembolüdür. Rüyasında kaka yapan kimse yaptığı miktarca mal sahibi olur, işleri açılır, çalışmalarından çok miktarda para kazanır ve sözü dinlenen, toplum içinde sivrilen bir kimse olur.

Rüyada Tuvalete Çiş Yapmak

Rüyasında temiz ve güzel bir tuvalete çiş yapanın dünya ve ahret hayatı güzelleşir, dünyevi işleri yoluna girer, bazı sıkıntıları son bulur, mutluluk ve huzura kavuşur. Rüyasında pis ve dar bir tuvalete çiş yapmak kişinin eline geçecek az miktarda mala, hayırlı olmayacak paraya veya yaşayacağı bazı sıkıntılara delalet eder.

Rüyada Uygun Olmayan Bir Yere Çiş Yapmak

Rüyasında hiç de uygun olmayan bir yere çiş yapan, hayatına dikkat etmez, insanları umursamaz ve bunun sonucunda da toplum içinde başkalarına zulmeden ve onları mutsuz eden, sevilmeyen ve daima kötü anılan bir kimse olur. Bazen de bu rüya gören kişi için yanlış bir iş yapmaya, eğer uygun olmayan bir yere işedikten sonra pişman oluyorsa gerçek hayatta da kendisine çeki düzen vermeye işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Altına Çiş Yapmak İle İlgili Rüyalar;

  1. sadi (24 Şubat 2015 saat: 05:22)

    Rüyamda baya sıkışmış.im cisim geldi baya dar bir yere girip yani hatırladığım kadariyla sobanın içine girip cis yapıyorum soba olduğundan tam emin değilim ama yerim dardı ve baya sıkışmış.im rüyamdan uyandığında ezan okundu hemen sizden hayırlı bi yorum bekliyorum um teşekkür ler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,