RuyaTabirleri.com

Rüyada Altına İşediğini Görmek

Rüyada altına işemek, dünyada utanmaya, utanılacak ve mahcup olacak bir iş yapmaya işarettir. Bu rüyayı gören yaptığı eylemlerin cezasını çeker ve başka insanların gözünde kötü duruma düşer. Rüyada altına işeyen kişi ahiret hayatından kopar ve dünyaya yönelir. Bu rüya ayıplanma, rüya sahibinin hakkında yapılacak dedikodulara işarettir. Yine bazı âlimlere göre iftira atılmak, koğuculuk yapmak olarak da yorumlanabilir. Rüyayı gören kişi hatalarından döner ve yaptıklarından dolayı özür diler.

Rüyada Denize İşediğini Görmek

Rüyada denize işeyen kişi toplumu ilgilendiren bir konuda kötü bir eylemde bulunur. Bu rüya bazen de hayır vermeye, sadakaya ve insanlara yardım etmeye yorulmaktadır.

Rüyada Çişini Tuttuğunu Görmek

Rüyasında çişini tutan kişi, dünya hayatında oldukça zengin ve itibarlı olur. Bu rüya eldeki malı tutmaya, israf etmemeye, mal biriktirmeye, çokça paraya ve bolluğa işaret eder.

Rüyada Sidik Görmek

Rüyada görülen sidik kişiye ulaşacak hastalıktır. Yine bu rüya insanlarla aranın bozulmasına, kavga etmeye ve dövüşmeye de yorulmaktadır. Yine bu rüyayı gören kısa sürede âşık olur ve gönül ilişkisine girer.

Rüyada Müsait Olmayan Bir Yere İşediğini Görmek

Rüyasında tuvalet dışında, uygun olmayan bir yere işeyen haram mal yer. Bu rüya yapılacak bir hata veya işlenecek bir günahtır. Bu rüyayı görenin eline hayırlı olmayan bir mal geçer.

Rüyada Tuvalete İşediğini Görmek

Rüyada tuvalete işemek hayırlıdır. Bu rüyayı gören kişi kısa zamanda oldukça yüklü bir mal bulur. Yine paranın artması, bolluk ve bereket anlamların ada gelmektedir. Rüyada tuvalette görülen çokça idrar zenginleşmeye ve feraha ermeye işarettir.

Rüyada Cami Benzeri Kutsal Bir Yere İdrarını Yaptığını Görmek

Bu rüya oldukça zeki, ahlaklı ve hayırlı çocuklara işarettir. Bu rüyayı görenin ileride alim olacak bir çocuğu olur veya mevcut çocukları bu şekilde büyür.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!