RuyaTabirleri.com

Rüyada Altına Kaçırmak

Rüyada altına kaçırmak, zenginliğe işaret eder. Rüya sahibinin eline yüklü bir miktar para geçecektir. Maddi açıdan oldukça rahatlayacak ve refah düzeyi yükselecektir. Eğer rüyada altına kaçırdığını herkes görmüş ise, zenginliği uzun sürecek ve daha da artacaktır. İşleri yoluna girecek ve belli bir düzene oturacaktır. Rüya sahibi iş hayatında yükselme aşamasına geçecektir.

Rüyada Altına Kaka Yapmak

Rüyada altına kaka yapmak, altınla yorumlanır. Rüya sahibi altın sahibi olup altının değerlenmesi ile zenginleşir. Aynı zamanda rüya sahibi mal sahibi olur. Bu mal da kiraya verilerek kazanç sağlanır. Kişi, elde edeceği kazanç ile ailesine bakma yükümlülüğünü de yerine getirir. Ailede para kazanan tek kişi olacaktır.

Rüyada Kaka Yapmak

Rüyada kaka yaptığını gören kimse, iş hayatıyla ilgili yeni şeyler yaşar. Bir iş değişikliği olabilir ya da terfi edebilir. Bu da daha iyi imkânları sağlar. Bazı rüya tabircilerine göre, bolluk ve rahatlık anlamına gelir. Rüya sahibi sıkıntılarından kurtulur ve feraha erişir. Bazı tabircileri ise haram mala işaret eder.

Rüyada Kaka Yapan Birini Görmek

Rüyada kaka yapan birini gören kimse, o kişiyle bazı ilişkiler kurar. Birbirlerine karşı yükümlülükler taşırlar. Daha çok iş ilişkisi olacak bu ilişki, her iki taraf için de kazanç sağlayacaktır. Birbirlerine olan güven ve sadakat ilişkilerinin en önemli unsuru olacaktır. Ancak yine de rüya sahibi dikkatli olmalıdır çünkü karşısındaki kişi rüya sahibinden daha büyük çıkar sağlama amacında olabilir.

Rüyada Bokunu Görmek

Rüyada bokunu gören kimse, sıkıntılı günler geçirecektir. Rüya sahibi kendi yaptığı davranışlar sebebiyle kendine zarar verecek ve istemediği olaylar yaşayacaktır. Bu nedenle büyük bir hüsran yaşayacaktır. Rüyada boka bastığını gören kimse, hayatında önem verdiği bazı simgeleri kaybeder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Altına Kaçırmak İle İlgili Rüyalar;

  1. Fatma (15 Kasım 2014 saat: 11:49)

    Cok memnun oldugum isten erkek arkadasim kiskancliginin yuzunden beni isime gondermedi we ayrildim ruyamda eski is yerime hicbirsey olmamis gibi geri gidip isimin basina geciyorum we calisiyorum. Ama hic bir arkadasi m beni istemiyor konusmuyor patronlar karsima bile cikmiyor o gunu calisarak bitiriyorum ama patron haber gonderiyor gelmesin die servise biniyom servis kendi evine ugruyon once mustakil bir ev bahceli ve ben cok sıkısıyorum sonra annemi goruyorum annem suraya ise derken altima kaciriyorum kucuk abdestimi daha sonra erkek arkadasimin haberi olmadan eve gelmeye yalisiyom bir yere ugruyorum orda sahte 1 tl lik yuzuklerden bir kizin eline aldigini goruyorum ve dukkan sahibi yok bekleyin diyorum sonra uyandim lutfen ruyami yorumlaya bilirmisiniz

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,