RuyaTabirleri.com

Rüyada Altına Kaka Yapmak

Rüyada altına kaka yapmak, altınla tabir olunur. Rüya sahibinin eline altın geçecek ve bu altının borsadaki değerleri ile maddi gelir elde edecektir. Ayrıca mal sahibi olur ve bu malın değerlendirilmesi ile kazanç elde edilir. Rüya sahibi elindeki malı işleterek para kazanır. Evin tek para kazanan kişisi olacak ve tüm aileye bakmakla yükümlenecektir.

Rüyada Altına Pislemek

Rüyada altına pislemek, hayatta yük yapan şeyleri üzerinden atmaya işaret eder. Rüya sahibi yükselmesine engel olacak şeylerden, ağırlıklarından kurtulacaktır. Artık daha rahat ve huzurlu bir hayatı olacaktır. Dertleri ile sürekli uğraştığı kişilerle artık uğraşılmayacaktır. Rüya sahibi çevresindeki insanlarda da değişiklik yapacak ve yeni bir çevre yapacaktır.

Rüyada Altına Kaçırmak

Rüyada altına kaçırmak, gerçekteki deyimiyle birlikte yorumlanır. Rüya sahibi yaşantısında çok etkileneceği şeyler yaşayacaktır. Gelişen bazı olaylar nedeniyle korku içerisinde yaşayacaktır. Kendisine veya sevdiklerine tehdit oluşturacak bazı unsurlar olacaktır. Onlardan kurtulmadığı sürece sürekli olarak bu korku ile yaşayacaktır. Ancak bundan kurtulmak için elinden gelen çabayı gösterecektir.

Rüyada Kaka Yapmak

Rüyada kaka yaptığını görmek, iş hayatıyla ilgili bazı yenilikler, değişiklikler yaşamaya işaret eder. Rüya sahibi terfi edebilir ya da daha çok para kazanacağı yeni bir işe girecektir. Bu durum da daha rahat bir yaşam sürmesini sağlayacaktır. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada kaka yapmak, bolluğa işaret eder, ancak bazılarına göre ise, haram mala delalet eder.

Rüyada Bokunu Görmek

Rüyada bokunu görmek, sıkıntılı günler anlamına gelir. Rüya sahibi kendisinin hatalarıyla yanlışlar yapacak ve kendisine zarar verecektir. Bu durum kişiyi oldukça üzecek ve büyük bir hüsran yaşamasına neden olacaktır. Çünkü istediği bazı işler yarım kalacaktır. Rüya sahibi hayatında değer verdiği bazı şeyleri kaybeder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Altına Kaka Yapmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Mert (10 Haziran 2015 saat: 13:40)

  Rüyamda çok sıkışıp eve doğru gidiyorum, yakınlarına geldiğim sırada kaçıyor. Ama altımda şalvar tarzı bişey var ona takılıyor. Alıyorum elime bakıyorum, prüssüz bir şekilde tenis topy büyüklüğünde bişey ve çok sert, ama koku felan gelmiyor burnuma ve eve tam gireceğim sırada uyanıyorum.

 2. gülfem (19 Mayıs 2015 saat: 12:01)

  rüyamda yanımda oğlumla tuvalet arıyorum gişede para veriyorum üzerine buzuk para alıyorum bir yer buluyorum tahta kapılı başkalarının görmesinden çekinerek zorla el yardımıyla kakamı yapıyorum bakıyorum kiloduma etmişim kimse görmesin diye tuvaletin ardına silkeliyorum kağıt havluyla silinip kilodumada kağıt havlu koyuyorum oradan utanarak uzaklaşıyorum

 3. NazLı Ersoy (09 Nisan 2015 saat: 00:15)

  Ben arabadaydım ve yanımda tanımadıgım bi bayan oturuyodu. Ve ben bi seferden altıma büyük abdestimi kaçırdım. Ve bu rüyamın ne anlama geldigini çok merak ediyorum.Sizce bu rüyam ne anlama geliyo ve ben bu rüyamdan dolayı çok ama çok endişeleniyorum ne anlama geldigini çok ama çok merak ediyorum bu rüyam ne anlama geldigini sormak istiyorum

 4. NazLı Ersoy (09 Nisan 2015 saat: 00:14)

  Ben arabadaydım ve yanımda tanımadıgım bi bayan oturuyodu. Ve ben bi seferden altıma büyük abdestimi kaçırdım. Ve bu rüyamın ne anlama geldigini çok merak ediyorum..Sizce bu rüyam ne anlama geliyo ve ben bu rüyamdan dolayı çok ama çok endişeleniyorum ne anlama geldigini çok ama çok merak ediyorum bu rüyam ne anlama geldigini sormak istiyorum

 5. elif korkmaz (04 Şubat 2015 saat: 16:45)

  Rüyamda bir rus treninde yolculuk yapıyorum. Yanımda sevgilim var. Üzerimizde kalın paltolar ve kalın kıyafetler var.Vagon kalabalık. Bu arada benim tuvaletim geliyor. Biraz ishal gibiyim. Ne yapacağımı şaşırıyorum. Sevgilim şapkası ile geliyor. Beni diğerlerinin göremeyeceği bir kenara çekiyor. Şapkasını arkama tutuyor. İhtiyacımı gidermemi sağlıyor. Ben çok rahatlıyorum.

 6. ömer (18 Ocak 2015 saat: 05:30)

  Rüyamda bir oda içerisinde kiz yegenlerim ablam kaynanam ve amcamın kizi ve yüzünü peksecemedigim birkaç kişi daha var ben bir divanda uzaniyorim ve o arada burnumuzabir osuruk kokusu gelmesiyle kimin osurdugunu arıyoruz kucuk olan yeğenim den supelenmistik ki dogruyduda altina sicmis o sinada elimi altima atmamla elime avuç dodusu berk sekilde bok geldi ve altima sicmisyim utaniyordim biarakendimi helaya atim kendimi temizlemek için o arada amcamin kizi helaya girdi ve beni beklediğini ilişkiye girmek istedigi söyledi ve orda uyandim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,