RuyaTabirleri.com

Rüyada Alyans Görmek

Rüyada alyans görmek herkes için hayırlıdır. Evli olmayan bir kişi rüyasında alyans taktığını görürse yakın zamanda hayırlı bir kısmeti çıkacak ve onunla dünya evine girecek, mutlu bir evlilik sürecek demektir. Bekâr kişiler için alyans kesin olarak izdivaç anlamına gelir. Zaten evli olan biri rüyasında alyans taktığını görürse eğer hamile kalacak ve hayırlı bir evlat doğuracak demektir.

Rüyada evli bir kişi ama özellikle de bir kadın henüz evlenmemiş birine alsın diye bir alyans uzatır ve bu kişide alyansı alırsa eğer, rüya sahibi evliliğinde uzun sürecek olan sorunlar ve tatsızlıklar yaşayacak demektir. Rüyada alyansını düşüren ve fellik fellik aradığı halde bulamayan kişi nikâhtan düşerek dul sayılacak demektir.

Rüyada Alyans Takmak

Rüyada alyans takmak kısmet anlamına gelir. Rüya sahibinin karşısına hayırlı bir kısmet çıkacak demektir ama rüya sahibi zaten evliyse o halde rüyasının anlamı bir bebek sahibi olacağıdır.

Rüyada Alyans Düşürmek

Rüyada alyans düşüren kişi o ya da bu şekilde dul kalacak demektir.

Rüyada Alyans Kaybetmek

Rüyada alyans kaybetmek de tıpkı alyans düşürmek gibi aynı anlama gelir. Rüya sahibinin dul kalmasına delalet eder.

Rüyada Evlilik Yüzüğü Takmak

Rüyada evlilik yüzüğü takmak yeni bir arkadaşlık anlamına gelir. Bu arkadaş alçakgönüllü, anlayışlı ve nazik biri olacak.

Rüyada Yüzük Takmak

Rüyada yüzük görmek ve takmak ticaret hayatında atılacak yeni adımlara ve işlerin hayırlı olacağı için rüya sahibinin kar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Altın Yüzük Görmek

Rüyada altın yüzük kadın için hoş, zarif, şık görünmeye ve herkes tarafından sevilmeye erkek için dik başlılığa, kibre ve malıyla övünmeye delalet eder.

Rüyada Yüzük Bulmak

Rüyada yüzük bulmak nikâha ve anne, baba olmaya işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: