RuyaTabirleri.com

Rüyada Alyans Takmak

Rüyada alyans takmak, hayırlı bir rüya olmakla birlikte iki şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişi evli birisi değilse yani bekârsa, hayırlı bir kısmet bulup yakın bir zamanda dünyaevine gireceğine alamet eder. Rüya sahibi, eğer evli birisi ise uzun bir zamandan beri beklediği ve çok istediği bir evlat sahibi olacaktır.

Rüyada Alyans Takan Erkek

Eğer bekâr bir erkek rüyasında alyans takıyorsa, kısa bir zaman içinde evlilik yoluna gireceğine ve çok mutlu bir hayat süreceğine delalet eder. Evli bir kişi bu rüyayı görmüşse eğer en kısa zamanda bir çocuk sahibi olacaktır.

Rüyada Altın Alyans Takmak

Rüyayı gören kişinin, evlendikten sonra işine daha sıkı sarılacağına, yeni işlere gireceğine ve daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine işaret eder. Aynı zamanda, iş hayatındaki başarıların ve rahatın aile ortamında da devam edeceğine ve bir ömür boyu mutlu bir şekilde yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada Gümüş Alyans Takmak

Hayırlı bir kısmet ile evlenen rüya sahibinin, hayırlı, huzurlu, mutlu ve refah içinde bir hayat süreceğine, çok iyi işlere imza atıp çok sevilen bir kişi ve çok iyi bir aile babası olacağına tabir eder.

Rüyada Alyans Taktığını Görmek

Rüya sahibi, evli birisi ise yakın bir zamanda bir çocuk sahibi olacağına alamet eder. Eğer evli birisi değilse karşısına yakın bir zaman içerisinde çıkacak olan bir kısmet ile çok güzel bir evlilik yapıp bekâr hayatından kurtulacağına ve çok rahat ve mutlu bir yuvaya kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Alyans Takıp Çıkarmak

Rüyayı gören kişinin kısa bir zamanda evleneceğine ancak çeşitli sebeplerden ötürü ayrılık yaşanacağına yorulur. Rüya sahibi evli bir kişi ise çocuk sahibi olma hayallerinin boşa çıkacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Alyans Takmak İle İlgili Rüyalar;

 1. su (02 Ocak 2015 saat: 12:36)

  Rüyamda erkek arkadaşımla kuyumcuda alyans bakıyorduk ama denedigim bütün alyanslar parmagma olmuyordu sonra bir tanesi oldu ama parmagimdaki tektasyüzük bileklik gibi bilegime takılmış bende onu çıkarmaya çalışırken kırıldı lütfen yorumlar mısınız

 2. seda (28 Aralık 2014 saat: 15:56)

  Merhaba benim ruyamda elimde iki alyans var.biri gumus diğeri altin.altin olani takiyorum.gümüş olsnda taa eskiden eski sevgilimin vermiş olduğu yüzük oluyo.onu takıp hemen cikariyorum.bu yuzuk eskiden dar geliyidu dimfi oluyo diyorum.ama altin olan parmağımda duruyo

 3. Nilgün (15 Aralık 2014 saat: 14:48)

  Rüyamda şimdiki eşimden ayrı yaşama kararanı almışız ben annemle birlikte başka bir evdeyim evde mutfaktayım temizlik yapıyorum bir komşumuzun kızı tanımıyorum nişanlanıyor orada beni birininin oğluna beyeniyor beni istiyorlar tamam görüşelim diyorum görüşüyoruz çocuk genç görünüşlü ama ayni yaştamışız bana altın alyans veriyor takıyorum sonra bir yere gidiyoruz yan yana şilteye uzanıyoruz o anda karar veriyorum ben eşimi hala çok seviyormuşum çocuğun eniştesi olan Kışı ile konuşum Yüzüğü geri veriyorum bir beyaz arabaya biniyorum arabada kızlarım varmış( aslında kızım yok benim) babalarıyla tekrar dönmek istediğimi söyleyince onlarda merak etme anne babamı hallederiz o zaten dünden hazır diyorlar yorumunuz için taşekkürler

 4. yağmur (02 Aralık 2014 saat: 12:43)

  merhaba, rüyamda beğendiğim ama şuan görüşmediğim biriyle nişanlanmışız ama tam olarak değilmiş sanırım söz gibi şeyler daha olmamış, benim elimde ya sağ elimde ya da sol elimde alyans görüyorum o kadar net ve parlaktı ki.. onun elinde yoktu ama dedim ya daha söz gibi şeyler olmamış… ben o kadar mutluydum ki… ben bu kişiyi çok uzun zamandır görmüyorum gerçek hayatta ve aklımda da yokken gördüm bu rüyayı… rüyamda yanımdaydı hep gülerek bakıyordu bana hep, beraber geziyorduk… babamın mesleğinden bu kişi de bir konu oluyor diyorum ki babama sorim bu konuyu o da diyor ki bende yardımcı olabilirim diyor..

  YORUMLARSANIZ ÇOK AMA ÇOK MUTLU OLURUM :)

 5. Almanyadan (26 Haziran 2014 saat: 08:09)

  Rüyamda 2-3 erkek benim icin rekabet ediyor iclerinden biri bana alyans uzatiyor ayaklarimin önüne yatarak evlilik teklif ediyor.hemen evet demiyorum ama alyansi takiyorum.sonrasinda cok yüksek bir evin üstündeyim bu ev benim oturdugum ev güya evin tuvaleti orada imis kücük abdest yapmam gerekiyor ama asagiya bakiyorum korkuyorum vazgeciyorum.oradan bir odaya giriyorum arkadasim ve bir kac tanimadigim insanlar onlari alyansimi gösteriyorum.
  rüyamin anlamini cok merak ettim…simdiden tesekkürler

 6. özlem b (28 Mart 2014 saat: 22:51)

  merhaba
  rüyamda sevdiğim ama şuan görüşmediğim kişiyle nişanlandığımı gördüm. yüzüklerimiz takıldı kırmızı kurdelamız kesildi. anne ve babalarımızın elini öptük. daha sonra ben sağ elime yüzük parmağıma dikkatlice baktım altın alyansı çok net bir şekilde gördüm. Akabinde nişan resimlerimize bakıyordum resimlerde yüzüm net olarak görünmemekle birlikte gelinlik giymiştim ve belimde yine kırmızı kurdela vardı. yorumlarsanız sevinirim. bu arada rüyamı cuma günü sabah saatlerinde gördüm

 7. Hatice (19 Ocak 2014 saat: 20:04)

  Her yer sis di üst geçit normdan iniyordum ben indikte karşıma karsaflı kadınlar beyaz giyimi kadnlar görüyordum ben merdivenleri indim bi topluluk vardi yankından baktm bi tane kadın yerde yatıyordu hamileyi karnı çaktı ve siyah bir köpek kaydının karnını yiyordu ben korkup ağlaya ağlaya merdivenlere kostüm ama bı türlü bıtmıyordu ve karşıma çarşaflı kadınlar cıkıyordu

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,