RuyaTabirleri.com

Rüyada Amca Görmek

Rüyada amca görmek baba ve babanın soyundan gelen kişilere tabir edilir. Rüyada amca görmek kişi için son derece hayırlı bir rüyadır, bu rüyada hikmet vardır. Rüyada amcasını gören kişi dertlerinin çarelerini bulur ve huzura kavuşur. Sağlık sorunu varsa eski sıhhatine ve neşesine yeniden döner, işsizce çok saygın ve tanınmış bir kurumdan iş teklifi alır, yoklukta ya da kıtlıktaysa kazanç elde eder.

Ayrıca rüyasında amcasını gören kişinin tüm dilekleri yerine gelir, hayalleri de gerçekleşir. Bir kişi rüyasında amcasının keyfinin ve neşesinin yerinde olduğunu görürse bu dinde güzellik olarak yorumlanır. Rüyada amcasının öldüğünü gören kişi iyi olmayan şeylerle karşılaşacak ve canı sıkılacaktır. Rüyasında gerçek amcasını gören kişi, her işi başaracak kudrete sahip olur.

Rüyada Amca Oğlu Görmek

Rüyada amcasının oğlunu gören kişinin etrafında kendisi için hayırlı ve faydalı kimseler olduğuna ve rüya sahibinin o kişilerce çok sevilip, korunmaya çalışıldığına işaret eder.

Rüyada Amca Karısını Görmek

Rüyada amcasının karısını gören kişiye, çok sevineceği bir armağan paketi verilecek demektir. Paketin içindeki armağan küçük ama rüya sahibi için kocaman bir mutluluk anlamına gelir.

Rüyada Amca Oğluyla Evlenmek

Rüyada amca oğluyla evlenmek ortak olan mal anlamına gelir. Rüyasında amcasının oğluyla evlendiğini gören kişiye, üzerinde diğer aile fertlerinin de hakkının olduğu bir mal ya da para kalacak demektir.

Rüyada Amca Çocuklarını Görmek

Rüyasında amcasının çocuklarını gören kişi, duygusal bir boşluk yaşıyor ve bu nedenle de kendini dünyada yapayalnızmış gibi hissediyor diye tabir edilir. Rüya sahibi ya kardeş özlemi duyuyor ya da dertlerine derman olacak, hiçbir şey yapamıyorsa bile derdini dinleyecek gerçek bir dosta ve sırdaşa ihtiyaç duyuyordur.

Rüyada Amca Ve Babayı Görmek

Tüm ülkenin tanıdığı ve sevdiği bir kişi olunacağına, hayırlı bir yola çıkılacağına, büyük maddi bir kazanca sahip olunacağına, hayali kurulan her şeye yakın bir zaman içinde sahip olunacağına, sorunların çözüme kavuşacağına, dertlerin ve sıkıntıların çözüm bulacağına, yapılan iyiliklerin karşılığını bulacağına ve güzel ve hayırlı bir ilişkiye başlanacağına delalettir. Rüyada amca ve babayı üzgün görmek, hayırlı başlayan ve büyük başarı getiren bir çalışmanın kısa süre içinde sıkıntıya gireceğine, maddi açıdan büyük zarara uğrayacağına, hayal kırıklığı ve kalp kırıklığı yaşanacağına ve kardeşler arasında parasal bir konudan ötürü tartışma yaşanacağına yorulur.

Rüyada Amca Ve Dayı Görmek

Hem baba tarafından hem anne tarafından aile büyüklerinin desteğiyle büyük bir iş girileceğine, bu sayede çok büyük kazanç elde edileceğine, sorunların kısa bir zaman içinde çözüleceğine, bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına işarettir. Rüyada yaşlı amca ve dayı görmek, istenen her şeye kısa süre içinde sahip olunacağına, hayalperest bir kişi  olunması sebebiyle bu konuyla ilgili bir işe girileceğine, çok büyük başarılar elde edileceğine, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına ve rahata erileceğine tabir edilir.

Rüyada Amca Kızı Görmek

Güzel ve rahat geçecek bir ömre yorulur. Rüyayı gören kişinin, çok iyi bir mevkiye terfi alacağına, kaçırdığı fırsatları çok iyi adımlar atarak tekrar kazanacağına, bol kazanç elde edeceğine, sevdiği bir arkadaşla büyük bir iş ortaklığı kuracağına, beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına ve ferahlığa çıkılacağına yorumlanır. Rüyada amca kızı görmek ve sarılmak, aile bireyleri ile birlikte uzun bir yolculuğa çıkılacağına, yakın bir zamanda sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine ve evlat sahibi olunacağına delalet eder.

Rüyada Amca İle Kavga Etmek

Aile büyükleri ile ters düşüleceği, yapılan bir işten büyük zarar edileceği, kardeşler arasına kara kedi gireceği, kazanılan büyük bir yarışmanın kaybedilmiş sayılacağı, hayal kırıklığı yaşanacağı, ele geçen kazancın büyük bir kısmının kaybedileceği, zor zamanlar geçirileceği, rakiplerin yapacağı bir kötülükten ötürü zarara uğranacağı anlamına gelir. Rüyada amca ile kavga etmek ve barışmak, yapılan bir hatanın telafi edileceğine, aile büyüklerinden birinin başının sıkışması üzerine kendisine yardımcı olunacağına, çıkan bazı dedikodular yüzünden kötüye giden evliliğin düze çıkması için uzun uğraşlar verileceğine  ve büyük bir sabır göstererek zora girmiş bir işin yoluna sokulacağına işaret eder.

Rüyada Amca İle Evlenmek

İnsanların hiç beklemediği bir karar alınacağına, bu kararın arkasından gidileceğne, ancak yakın bir zaman içinde maddi olarak büyük bir zarara uğranacağına, eş, dost ya da akrabalardan birinin ihanetine uğranacağına, zararlı bir alışkanlıkla uğraşmak zorunda kalınacağına ve elde bulunan işin bir sorundan ötürü kaybedileceğine alamettir. Rüyada amca ile evlenmek ve boşanmak, büyük bir maddi zararın kıyısından dönüleceğine, işlerin kötü gidişatına dur denileceğine, pek güven vermeyen bir kişinin iş teklifinin geri çevrileceğine, yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşın destek olacağına tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Amca Görmek

Talihsiz bir durumla karşı karşıya kalmaya, elde avuçta bulunan malın ve mülkün bir kısmını satmaya, kıskançlık krizine girmeye, rakiplerin uzun zamandan beri üzerinde çalıştıkları bir tuzağa düşmeye, verilen emeklerin heba olduğunu görmeye, eşle kavga etmeye, uzun süreli bir ayrılık yaşamaya, iş hayatındaki prestiji yitirmeye ve bir türlü toparlanamamaya yorumlanır. Rüyada ölmüş amca ve dede görmek, uzak bir yerden gelecek kötü bir haberler büyük bir sıkıntının içine düşüleceğine, mal varlığının bir kısmının kaybedileceğine, yapılan işte yalnız kalınacağına, zor zamanlar geçirileceğine, hayal edilen şeylerden gittikçe uzaklaşılacağına ve sıkıntılı bir iş hayatına sahip olunacağına delalettir.

Rüyada Amca Torunu Görmek

Aile bağlarının güçlü olması sayesinde gidilen yolda her zaman destek alınacağına, büyük başarılara imza atılacağına, kısa zamanda büyük bir zenginliğe sahip olunacağına ve verilen sözlerin yaşanacak olan sıkıntılara ve üzüntülere rağmen tutulacağına alamettir. Rüyada amca torununu gülerken görmek, rüya sahibinin, kendisine yeni bir iş kurmakla ilgili planlarını gerçeğe dönüştüreceğine, birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile birlikte yola çıkacağına, alınacak kararları en iyi ve dikkatli şekilde hayata geçireceğine ve muhtaç insanlara ettiği yardımlar sayesinde çok mutlu olacağına yorulur.

Rüyada Amca Oğlunu Dövmek

İş dünyasında pek tasvip edilmeyen durumlarla karşılaşılacağı, haneye bazı kötü niyetli kişilerin gireceği, güzel giden bir işte parasal olarak kötü bir duruma düşüleceği, atılan adımların bazı hataları beraberinde getireceği, aksiliklerin birbiri ardına baş göstereceği, kurulmuş bir ortaklığın bozulacağı, mal ve mülkte büyük bir eksilme yaşanacağı ve hayırsız bir kişi yüzünden yolda kalınacağı anlamına gelir. Rüyada amca oğlunu birini döverken görmek, yapılan bir hata ile çok sevilen ve değer verilen bir kişinin arkadaşlığının kaybedileceğine, yeni bir işe girileceğine, ancak alışma sürecinden bir türlü uyum sağlanacağına, uzun uğraşlar sonucu sahip olunan zenginliğin azar azar kaybedileceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalınacağına rivayet edilir.

Rüyada Amca Oğlunun Öldüğünü Görmek

Kötü günler yaşanacağı anlamına gelir. Aile bireylerinin çok üzüntü duymasına sebep olacak bir durum yaşanacağına, eşleri birbirine düşürecek bir haber alınacağına, işle ilgili olarak çok kayıp verileceğine, hayallerin gerçeğe dönüştürülmesi için gidilen yolda zor duruma düşüleceğine ve gereksiz yere bir çalışmaya girileceğine yorumlanır. Rüyada amca oğlunun öldüğünü ve dirildiğini görmek, hayallerin gerçeğe dönüştürülmesi için gidilen yolda bazı sorunlar yaşanacağına, bu sorunlar yüzünden kısa sürecek bir işin gereğinden fazla uzayacağına ve kötü günler geçirileceğine alamettir.

Rüyada Amca Kızıyla Evlenmek

Kişinin, uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine, yakın bir zamanda evlat sahibi olacağına, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine, göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına, bolluk bereket içinde yaşayacağına ve kazancının günden güne daha da artacağına işarettir. Rüyada amca kızıyla evlenmek istememek, zor bir karar verme sürecine girileceğine, atılan adımların pek yarar getirmeyeceğine, aksine büyük zarar görülmesine sebep olacağına, dertlerin artacağına, rakiplerle bir tartışma yaşanacağına ve uzun bir süre boyunca yalnız kalınacağına rivayet edilir.

Rüyada Amca Görmenin Psikolojik Yorumu

Şüphesiz aileye dair bazı duyguları ifade eder. Bu rüyayı gören birey aile konusundaki meselelere karşı duyarlı, yeri geldiğinde söz hakkını kullanacak, düşüncelerini ve görüşlerini de aile büyükleri ve küçükleri ile paylaşacak kadar onlarla ilgili ve onlara karşı sorumluluk sahibi demektir. Bireyin öyle kendini ailesinden soyutlamış, kendi işleri için ve sadece kendi dünyasında yaşayan biri olmadığını gösterir. Söz konusu sevdikleri olduğunda tavrını kesin olarak gösterecek, elinden gelen fedakarlığı yapacak ve yeri geldiğinde de masaya yumruğunu sert şekilde vuracak kimsedir. Yani bireyin varlığının farkında olduğunun ve aile içindeki yerini de iyi bildiğinin bir yansımasıdır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Amca Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. hasan (01 Mayıs 2014 saat: 11:27)

  rüyamda bir atemenın onundeydım hesabımdan ıstemesemde atm para veriyordu bana sonra atm yuro parada vermeye başladı sonra ben bu paraları alıp işyerıne gittimdukkandan amcam ve aılesı cıkdı ben dukkanda duran tıcarı motorsıkletı dısarı cıkardım amcam ve aılesıne nereye gıdıyorsunuz dıye sordum onlar eve dedıler once taksıye bıneceklerdı sonra vazgectıler sahıl yoluna dogru yurumeye başladılar bu arada ben dekı paraları sepetın ıcıne katmısdım bı sırtımı dondum paralar sepetın ıcındeydı bende paraları alıp ısyerıne gıttım tam paraları sayıyordum 2 tane sisman polıs geldı dukkana patronu sordular ne zaman gelır dedıler bende patron yok patron ıkı subeye bakıyor aksam gelır dedıler bu arada porselen dısım kasınmaya başladı dısımle oynmaya başladım kaplama dısım yerınden cıktı gerı tkmaya başladım takamadım dısı hafıf dısımde dokulme vardı rüyamın anlamı ne sızce

 2. özge (01 Nisan 2014 saat: 09:59)

  rüyamı tam olarak hatırlamıyorum ama hatırlayabıldığım kadarını yazıyorum.kalabalık bı ortamdayım sanırım bi düğün merasımıydı.çalgı yoktu amcalarımı göruyorum. sehır dısındakı amcalarımda oradaydı. yanımda bırısı vardı kım oldugunu bılmıyorum ama galıba o an ıcın erkek arkadasımdı. uzaktan amcalarımı gösterıp tanıtıyorum ona. sonrasında dısarıda bahçe gıbı genış bı alandayız balon satan bırı var renk renk ve çok sayıda balon bu adam bırden balonları elınden kaçırıyo ve balonlar yukselıyo daha sonra bır yere takılıyolar ve onları almay gıdıyoruz. yorumlarsanız sevınırım

 3. sinan (01 Nisan 2014 saat: 07:55)

  oncelıkle sıze tum kalbımle ıyı gunler dılıyorum..

  gordugum ruyayı tum yonuyle sızlere anlatıcm..ruyamda ılk gordugum sey;bır hafta sonra otelde calıscak olan ufuk adlı arkadsımla gorustugumu gordum ve gercekten cok mutluydum onu gordugume..ıkımızde cok sevınmıstık ve sarılırken ona; eskı sevdıgım kızı gormustum..bı yanım onu cok ozledıgını fakat dıger yanımsa asla aldırmamam gerektıgını soyluyordu..daha sonra su an ızınde olup yaklasık 20 gun sonra ıse gelıp baslıycak olan ustamı ise ruyamda ıse basladıgını gordum ve cok sevınmıstım.bıraz hava almak ıcın dısarı cıktım ve yurumeye basladım ama ıcımde bırazcık can sıkıntsı yada huzun vardı..bıraz daha yurudukten sonr basımı gokyuzune kaldırıp allaha yalvardıgımı ve bana yardım etsın dıye dua ettıgımı gordum ve sonra tekrar otele dogru yol alırken yaslı bır dede bana buralarda fazla dolasmamam gerektıgını ve aksı takdırde basıma kotu seyler gelecegını soylemıstı..bende hızlıca ordan uzaklasmaya baslarken bırden AMCAMI gordum..ve yuzunde o kadar buyuk bı mutluluk vardı kı benı gordugune cok sevınmıstı ve bende cok mutlu olmustum..ben tam nıcın oralarda oldugumu soyluycekken bana senın burada neler oldugundan haberın var mı dıye soylemıstı ancak daha once yaslı dedede soylemıstı ve sonra amcam soyledı..

  dıkkatımı ceken sunlar oldu;
  1** 1 hafta sonra otele gelıp ıse baslıycak olan arkadsımı ruyamda goruyorum ve gercekten benı zıyarete gelıyo ama ben zaten gelecgını bılıyorum

  2** gercek hayattada 20 gun sonra yanı 21 nisan 2014 tarıhınde gelıcegını bılmeme ragmen ruyada onun geldıgını goruyorum

  3** eskı sevdıgım kız arkadasımı ruyamda gorurken ne hıssettıysem gercek hayattada aynı duyguları hıssedıyorum.yanı onunla tanıstıgım ılk andan bugune yanı ruyayı gordugum bu sabahtada hep aynı duygular…

  sımdıden cok tesekkur edıyorum….:)))))))))))))))))))

 4. özkan (14 Ocak 2014 saat: 01:25)

  selamun aleyküm din kardeşim inşaallah gördüğüm rüyayı baştan sona kadar anlatcam: rüyamda 2 ay gördüm aralarında baya mesafe vartdı biri çok parlak nur gibi normal ya ışığı gibi ışık saçıyor diğeri ise çok bulanıktı ben ise nur gibi farlak olan aya doğru yöneldim ve amcamın kızını gördüm daha sonra amcamı gördüm ikimizin evlenmesine onay verdi… allaha hamd olsun şimdi amcamın kızıyla rüyada gördüğüm kuzenimle nişanlıyım elhamdulillah ama bilmiyorum muradıma erecekmiyim die eği ban bu rüyayla ilgili bi açıklama yapa bilirmisin vallahi çok sevinirim selamun aleykumü

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , , ,