RuyaTabirleri.com

Rüyada Amca Kızı Görmek

Rüyada amca kızı görmek, yakın çevrenizde çok sevilen ve takdir gören bir kişi olduğunuza işarettir. Bu rüya herkes tarafından sevilen, dürüst ve iyi kalpli bir adamdır. Bazı âlimlere göre rüyasında amca kızı gören kendi Tabiatına Uygun Bir Kimse İle Arkadaşlık Kurar.

Rüyada Amca Görmek

Rüyasında amcasını gören kişi bazı hataların içine düşer. Bu rüya yapılan yanlışlar sonrasında çekilecek üzüntü, hatalardan ders çıkarma ve öğüt veren, nasihat eden bir kişidir. Bu rüyayı gören kişi oldukça nüfuzlu bir kişiden dersler alır ve hatalarını tekrarlamaz. Bu rüya dünyevi olanla ilgilenme, dünyaya bağlanma anlamlarını da taşımaktır.

Rüyada Amca Oğlu Görmek

Bu rüya oldukça cömert ve dürüst bir akrabaya delalettir. Bu rüyayı gören yakın gelecekte mutlu bir yuva kurar ve salih bir kadınla karşılaşır. Yine bu rüya herkes tarafından övülen ahlaklı bir arkadaştır. Güzel insanlar içinde bulunacağınıza, herkes tarafından bilinen bir şöhret kazanacağınıza, akrabalara, sılayı rahimde bulunup akrabaları ziyaret etmeniz gerektiğine yorumlanabilir. Bazı âlimlere göreyse sıkıntı, çekilecek zorluk, maddi yönden bazı meşakkatli işler yapmak ve çalışma hayatında baş gösterecek aksaklıklardır.

Rüyada Amca Kızı İle Evlendiğini Görmek

Rüyasında amcasının kızıyla evlendiğini gören kişi kendi fıtratında bir eşe sahip olur. Bu rüya kendisine çok benzeyen, huyca aynı olan bir kız ile tanışmaya, kısa zamanda ulaşacak hayırlı nasibe, mutlu olmaya ve zorluklardan sonra ferahlamaya işarettir.

Rüyada Amca Kızını Öptüğünü Görmek

Rüyasında amca kızını öptüğünü gören, hiç ummadığı yerlerden çok sevineceği haberler alır. Bu rüya sıkıntı çektikten sonra her anlamda ferahlama ve rahatlığa kavuşmadır. Öpmek ile ilgili rüyalar bazen de kısmete yorulur. Bu nedenle böyle bir rüyayı gören kişi kısa süre içinde evlenir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Amca Kızı Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Mustafa (12 Kasım 2015 saat: 19:38)

  Hayırlı akşamlar rüyamda benden 8 yaş küçük kuzenimi dudaktan öperken gördüm kimseye söyleme dedim annesine babasına söylemiş oluyor ama kızda benden çok küçükçocukluğunu bilirim asla ona o gözle bakmadım bakmamda ama rüyamda ona aşık oluyorum

 2. Uğur (16 Ekim 2015 saat: 15:18)

  Rüyamda evime kalabalık misafir geliyor amcaminkizi beyaz elbise ve beyaz başörtüsü takmış ona sarılıp öpüp hosgeldin diyorum sonra birden kafamı ceviriyorum olmuş babamı görüyorum yeşil bi pantolon gömlek giymiş saç ve sakal traş olmuş bembeyaz pamuk gibi saçları ve gençlesmis tertemiz sarılıp öpüyorum babamı babam seni çok özledim diyip uyandim

 3. hacer esendere (25 Şubat 2015 saat: 12:22)

  ben ruyamda amcin kiziyla birlikte bi agactan bal ve meyve topluyodum meyveletin isimlerini hatirlamyorum bali ise kucuk parcalar halinde aliyoduk agactan ve sonra ben bal citasi grdum agacta almaya calistm ari vardi icinde ari beni sokack sandm sokmadi elimin usyundeydi so ra gitti ben sonunda citalari aldim bal citalarni anneme goturd eve yani bu ruy ne anlama geliyor

 4. Selma (12 Şubat 2015 saat: 11:43)

  Rüyada eski komşunun kızı küçük düğünü var sanki o arada polisler gelip götürmek istiyo ben kızı alıp dışarda taburede oturtuyorum üstünde ince gömleği ni
  Çıkarıyorum çok terlemiş sırtını siliyorum teseli ediyorum korkma sen bir şey yapmadınki küçüksün seni tutmazlar diye abisi gelip diğer tarafa geçip bakıyor. Kızkardeşimi görüyorum bize geliyor yeğenimi getiriyor onu hem öpüyorum hemde oğlumla birlikte yaramazlık yaptığı için kızıyorum ama seviyorum kız kardeşim daha bizde yarın okul sonrası ne yapıcan diyor bilmem diyorum bana yarın sana gelim diyor bende almiyim sabah bende akşam bende bırak bir nefes âlim diyorum sonra bakarım birşey yapmasam ararım gelirsin .birtaraftanda pilav yapıcam az diyorum o ara annem geliyor annemin komşusu pilav getirmiş çocuklara yedirin diyo fazla diyor bende yetermiki diye soruyorum iki tapaktaki pilavları birleştiriyorlar tabak küçük gibi ziyan etmeyin geniş birşeye koysaydınız bari diyorum.bi gözümde yüksek bir bina dışı çok güzel yaşlı kadın ordan aşadaki toplanan kalabalığa kızıyor hakınız yok gibi sözler ben binayayüksekliğine hayran bakıyorum sonra yüksek bir yerdeyimde aşağıda biri onu sallıyor çok kokuyor ve bağırıyorum yapmayın düşücem sonra inip işte orda yeğnime kızıyorum bida böyle yapma diye tamamı sözmü diyi seviyorum seni aklı oğlum diyom . Birde amcamın kızlarını görüyorum biri kumaş düğün elbisesini çıkarmaya gelmiş bakıyorum elbiseye yan tırasparan külodunun lastiği gözüküyor sırtı açık diğer kuzenimde yanında birileri kızmışki bu gelip çıkarıyor diye düşünüyorum diğer kuzenim uzun uzun bana bakıyor ama ben hiç bakmıyorum uzunca zaman beni aramamış neden ilgilenimki seninle düşünüyorum suratımda asık .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,