RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Ameliyat Olmak

Rüyada ameliyat olmak, hayırlı ve olumlu bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, sağlık sorunları ile ilgili bir problemi varsa eğer en kısa sürede bundan kurtulacağına ve sağlığının düzeleceğine delalet edilir. Rüya sahibinin, iş hayatı ile ilgili bir sıkıntısı varsa gelecek bir yardım ile bu sorundan kurtulacağına ve işlerinin çok daha iyi olacağına işaret edilir.s

Rüyada Ameliyat Olacağını Öğrenmek

Rüyada ameliyat olacağını öğrenmek, rüyayı gören kişinin, sağlığına dikkat etmesinden, temizliğine çok özen göstermesinden ve çok dengeli ve yeterli beslenmesinden ötürü çok sağlıklı biri olacağına alamet edilir.

Rüyada Ameliyat İzi Görmek

Rüyada ameliyat izi görmek, rüya sahibinin, aile hayatında ya da gönül işlerinde çok eski zamanlardan kalan hatıralarına, yaşadığı çok derin          ve etkileyici olaylara ve sevdiği insanların kendisinde bıraktığı güzelliklere yorumlanır.

Rüyada Doktor Görmek

Rüyada doktor görmek, iş hayatındaki ve sosyal hayattaki sorunların çözülmesinde, sıkıntıların ve endişelerin giderilmesinde ve eş, dost ve akrabalar arasında yaşanan kırgınlıkların düzeltilmesinde insanlara önayak olan, sevilen ve sayılan ve herkese iyiliği olmuş bir kişiye alamet edilir.

Rüyada Kalp Ameliyatı Olmak

Rüyada kalp ameliyatı olmak, yapılan kötülüklerden ve işlenen günahlardan ötürü tövbe etmeye, insanlara karşı takınılan tavırlardan vazgeçmeye ve kötü yolu bırakarak Allah yoluna dönüp ibadet etmeye başlamaya işaret edilir.

Rüyada Beyin Ameliyatı Olmak

Rüyada beyin ameliyatı olmak, yıllar önce çözüme kavuşması gereken, rüya sahibine çok büyük problemler yaratan ve artık bir karar verilerek bir sonuca bağlanması gereken bazı şeylerin olduğuna ve rüyayı gören kişiyi çok olumsuz bir şekilde etkilediğine yorulur.

Rüyada Burun Ameliyatı Olmak

Rüyada burun ameliyatı olmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında çok daha iyi yerlere geleceğine, büyük miktarda kazanç sağlayacağına ve çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına alamet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: