RuyaTabirleri.com

Rüyada Ameliyat Olmak

Rüyada ameliyat olmak, hayırlı ve olumlu bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, sağlık sorunları ile ilgili bir problemi varsa eğer en kısa sürede bundan kurtulacağına ve sağlığının düzeleceğine delalet edilir. Rüya sahibinin, iş hayatı ile ilgili bir sıkıntısı varsa gelecek bir yardım ile bu sorundan kurtulacağına ve işlerinin çok daha iyi olacağına işaret edilir.s

Rüyada Ameliyat Olacağını Öğrenmek

Rüyada ameliyat olacağını öğrenmek, rüyayı gören kişinin, sağlığına dikkat etmesinden, temizliğine çok özen göstermesinden ve çok dengeli ve yeterli beslenmesinden ötürü çok sağlıklı biri olacağına alamet edilir.

Rüyada Ameliyat İzi Görmek

Rüyada ameliyat izi görmek, rüya sahibinin, aile hayatında ya da gönül işlerinde çok eski zamanlardan kalan hatıralarına, yaşadığı çok derin          ve etkileyici olaylara ve sevdiği insanların kendisinde bıraktığı güzelliklere yorumlanır.

Rüyada Doktor Görmek

Rüyada doktor görmek, iş hayatındaki ve sosyal hayattaki sorunların çözülmesinde, sıkıntıların ve endişelerin giderilmesinde ve eş, dost ve akrabalar arasında yaşanan kırgınlıkların düzeltilmesinde insanlara önayak olan, sevilen ve sayılan ve herkese iyiliği olmuş bir kişiye alamet edilir.

Rüyada Kalp Ameliyatı Olmak

Rüyada kalp ameliyatı olmak, yapılan kötülüklerden ve işlenen günahlardan ötürü tövbe etmeye, insanlara karşı takınılan tavırlardan vazgeçmeye ve kötü yolu bırakarak Allah yoluna dönüp ibadet etmeye başlamaya işaret edilir.

Rüyada Beyin Ameliyatı Olmak

Rüyada beyin ameliyatı olmak, yıllar önce çözüme kavuşması gereken, rüya sahibine çok büyük problemler yaratan ve artık bir karar verilerek bir sonuca bağlanması gereken bazı şeylerin olduğuna ve rüyayı gören kişiyi çok olumsuz bir şekilde etkilediğine yorulur.

Rüyada Burun Ameliyatı Olmak

Rüyada burun ameliyatı olmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında çok daha iyi yerlere geleceğine, büyük miktarda kazanç sağlayacağına ve çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına alamet edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ameliyat Olmak İle İlgili Rüyalar;

  1. yuksel demırbas (20 Mayıs 2014 saat: 01:20)

    selam bıkac gecedır ust uste aynı benzer ruyaalr goruyorum bırınde rabbım hayırlara cesıle etsın gunduz nıyetıne amın tanıdığım bır kadın sözde bıkını bölgeme agda yapcakmıs ona guvenıp uzanıyrum fakat canlıcanlı bağırtarak benı spıral çıkartıyordu kan görmedim cıglıklarıma kendım uyandım ıkıncınde de sol dızımın amelıyat olması gerekıyormus o bolgeyı uyustrduk dedıler çuvaldızı sokmaya calısıyrlarken acıyor dıye bağırdım narkozu fazla verın dedıler dızıme sokulan ıgnelerı goruyor kabuslar ıcınde uyanıyordum cok rahatsız oldum bu rüyalar bır seyın hbcısımı acaba

  2. serhat (10 Mart 2014 saat: 09:03)

    rüyada sol yanımdan ameliyat olmuştum organ nakli gibi bişeydi sanirsam.hastaneden hemen taburcu oldum vucudumun icinde kanla dolu bir torba vardi. Vucudima bakinca gorulebiliyordu. Taburcu olduktan hemen sonra yarali halimde yatakta yatmam gerekirken benyesil bir cayirlikta yatiyordum sol yanim ustune (ameliyat oldugum tarafimin ustune) cayirlarin her yanindan su akiyordu hatta yattigim yerden sag elimle suyla oynuyordum su temizdi. Sol yanim aciyordu akrabalar yanima geldi hemen uyandim. Uyandigimda halen sol yanimda aci hissediyordum. Uyandigimda oh be rüyaymis dedim.

  3. ishak (01 Mart 2014 saat: 10:44)

    Rüyamda göz ameliyatı oluyordum önce doktora anestezi verip vermeyeceğini sordum oda vereceğini söyledi ve verdi sonrasında ise ben masada yatıyordum fakat uzaktan ameliyatı izledim doktorun hemşireyle şakalaşmasını falan sonra birden ameliyat bitti karanlık hiç bişey görmüyorum fakat sesleri çok rahat işite biliyorum ailem esir tutulan bir arkadaşımı kurtarıyor sonrada ona bir doktor öneriyorlar psikolog sonrada uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,