RuyaTabirleri.com

Rüyada Ameliyathane Görmek

Rüyada ameliyathane görmek, rüyayı gören kişinin, sağlığına çok dikkat edip dengeli beslendiğine ve bu sayede çok iyi bir bedene ve sağlığa sahip olduğuna tabir edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, resmi kurumlar ile ya da özel şirketler ile ilgili gizli belgelere ve bilgilere sahip olduğuna delalet edilir.

Rüyada Ameliyat Eldiveni Görmek

Rüyada ameliyat eldiveni görmek, rüyayı gören kişinin, yapacağı işlerde ve gerçekleştireceği projelerde kazanacağı para içerisinde haram para bulunduğuna işaret edilir. Aynı zamanda, çok büyük sıkıntılara yol açacak, çok acı verip uzun bir hastalık dönemi geçirtecek ve maddi ve manevi kayıplara yol açacak bir rahatsızlığa yakalanılacağına yorumlanır.

Rüyada Neşter Görmek

Rüyada neşter görmek, rüyayı gören kişinin, eş, dost ya da akrabalarından birinin hafif bir şekilde yaralanacağına ve bu olaydan rüya sahibinin çok etkilenip üzüleceğine delalet edilir.

Rüyada Ameliyat Olmak

Rüyada ameliyat olmak, uzun zamandır sağlıkta yaşanan sorunların giderileceğine ve en kısa sürede rahatsızlık döneminin son bulacağına yorulur. Ayna zamanda, rüya sahibinin, gerçekleştireceği bir iş, ortaya koyacağı bir çalışma ya da hayata geçireceği bir proje için ailesinin sözü geçen büyüklerinden para alıp destek sağlayacağına işaret edilir.

Rüyada Başkasının Ameliyat Olduğunu Görmek

Rüyada başkasının ameliyat olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatının getirisi olan ve kendisinden kaynaklanmayan çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına ve bu yüzden büyük bir parasal sorun yaşayıp iş hayatında çok büyük zarar edeceğine tabir edilir.

Rüyada Ameliyat Etmek

Rüyada ameliyat etmek, rüya sahibinin, kendisine güvenen kişiler tarafından teslim edilen bir işi, en iyi ve en çok kazanç getirecek şekilde yapmaya çalışacağına ve bu sayede insanların güvenini ve kendisine olan saygılarını kaybetmeyeceğine delalet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,