RuyaTabirleri.com

Rüyada Amerika Görmek

Rüyada amerika görmek, rüyayı gören kişinin yapacağı işlerde ve ortaya koyacağı projelerde çok başarılı olacağına ve yöneticileri tarafından çalışmalarının beğenilmesi sonucu, yüksek bir mevkiye getirileceğine ve bu yüzden daha önce arkadaşlık etmiş olsun ya da olmasın birçok kişi tarafından kıskanılacağına ve nazar ve dedikoduya maruz kalacağına delalet edilir.

Rüyada Amerika’ya Gitmek

Rüyada amerika’ya gitmek, başıboş insanlarla yapılan arkadaşlığın rüya sahibini bozduğuna ve artık mutlu bir yuva kurup çoluk çocuğa karışması gerektiğine işaret edilir.

Rüyada Amerika’da Olduğunu Görmek

Rüyada amerika’da olduğunu görmek, rüya sahibinin, uzun bir zamandır yaşadığı ve hayatını çok olumsuz bir şekilde etkileyen baskıdan kurtulmasına ve özgürlüğe kavuşmasına tabir edilir.

Rüyada Kendini Amerika Dışında Görmek

Rüyada kendini Amerika dışında gören kişinin, uzun ve yorucu çalışmalardan ve projelerden sonra kazanacağı büyük paraya karşın sağlığında hem ruhsal açıdan hem bedensel açıdan sorularla karşılaşacağına delalet edilir.

Rüyada Avrupa’ya Gitmek

Rüyada avrupa’ya gitmek, başka bir ülkeye gidilip para kazanmak için iş aranacağına ve iş bulunduktan sonra maddi durumun düze çıkarılacağına işaret edilir.

Rüyada Avrupa’da Olmak

Rüyada avrupa’da olmak, rüya sahibinin, iş hayatı için giriştiği çalışmalar ve yaptığı seyahatler sayesinde kültür düzeyinde yaşanacak yükselmeye tabir edilir.

Rüyada Yabancı Memleket Görmek

Rüyada yabancı memleket görmek, iş hayatında yaşanacak büyük başarılar sayesinde üst kademelerde görev almaya ve kazanılacak para ile mal ve mülk satın almaya delalettir.

Rüyada Yoksul Memleket Görmek

Rüyada yoksul memleket görmek, rüyayı gören kişinin yapacağı bir hata ya da istemeden söyleyeceği bir yalan yüzünden insanlar arasındaki saygınlığını yitirmesine ve güven eksikliğinden ötürü iş kaybına uğrayıp çok büyük parasal kayıplar vererek iflasa uğramasına delalet edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Amerika Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Öykü (30 Ocak 2014 saat: 14:28)

    Rüyamda zack be cody güvertede filminde olduğumu gördüm ama oradaki karakterler ünlü değildi.Dünyanın en güzel en kibar en Zeki ve en yetenekli kızıydım.O filmde kattlecorn diye bir yer var bailey pickett oralı.Bende onların komşusuydum.Sonra cody zack be london geldi ve yanlışlıkla mısır koçanlarımın üstüne oturdu.Bende gelip dedim ki:Heyy merhabaaa ve mısır koçanlarımı eziyorsunuz.Sonra onlarla tanıştım.Bir yarışma vardı o yaşışmayı ben kazandım.Birden anaos ettiler.Kazanan selena patrick dediler.Benim adım selena idi.Ben ben kazandım diye bağırdım.O sırada herkes konuşuyordu nana bakmadılar bile.Cody köpek seviyordu.Yanına gitmek için yürüdüm.O anda zack önüme geçip kolunu uzattı.Kol kola girip dolaştık.Sonra sen nerelisin dedi.Bende şunu dedim:Aslında uzun hikaye ama anlatayım dedim.Türkiyede izmirde doğdum.Sonra 5 yaşında los Angeles’a taşındık.Sonra on yaşında kattlecorn’a taşındık dedim.O da anladım dedi.Sonra araba ile geziye çıktık.Yanımızda yağmur diye bir arkadaşım vardı.O sırada biz zack ile tam öpüşecektik ki korne çaldı.Ben cody’yi seviyordum.Yağmur’da zack’i seviyordu yani benim öpüşmek üzere olduğum çocuğu.Sonra sınıfa gittik ve ders başladı.Size bir üniversite sorusu sorucam dedi öğretmen.Kim bilirse A+ alır dedi.Bende onlardan bir yaş küçük olmama rağmen bildim.Herkes şaşırdı.Sonra herkes sınıftan çıktı…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,