RuyaTabirleri.com

Rüyada Amerika’ya Gitmek

Rüyada Amerika’ya gitmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük harcamalar yapmaktan ve gereksiz eşyaları almaktan vazgeçmesi gerektiğine aksi takdirde çok büyük maddi zararla yüz yüze kalacağına, çok iyi bir kazanca sahip olduğuna ve bu sayede maddi olarak çok fazla sıkıntı yaşamayacağına ve aile hayatında çok mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Amerika’ya Gideceğini Görmek

Rüya sahibinin, gereksiz yere harcamalar yapmaktan vazgeçmesi gerektiğine, eğer bu şekilde devam ederse çok büyük maddi zorluklar altına gireceğine ve çok büyük sıkıntılar ve sorunlar ile karşılaşacağına yorumlanır.

Rüyada Uçakla Amerika’ya Gitmek

Çalışma hayatında çok iyi yerlere gelmiş olan rüya sahibinin, iş hayatında ve sosyal hayatında büyük bir değişime gideceğine, yeni bir şehre taşınıp yeni bir işe gireceğine ve yeni işinde çok büyük başarılara imza atarak çok zengin biri olacağına ve çok daha rahat ve güzel bir hayata kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Güney Amerika’ya Gitmek

Rüya sahibinin hayatının çok büyük bir bölümünü kaplayan sorunlardan kurtulmak için çok büyük bir azimle ve yılmadan çalıştığına, en sonunda çok büyük zorluklar yaşamasına rağmen bu sorunlardan kurtulacağına ve rahata ereceğine alamet eder.

Rüyada Amerika’yı Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında karşısına çıkabilecek, şaşırtıcı olaylara karşı çok hazırlıklı olması gerektiğine, çok daha dikkatli hareket etmesi halinde herhangi bir sorun yaşamayacağına ve çok daha rahat bir insan olacağına işaret eder.

Rüyada Yurtdışına Gitmek

İş hayatında çok büyük işlere girmekte olan rüya sahibinin, hala bazı durumları,  yaşanacak olayları ve atılacak durumları tam olarak kararlaştırmadığına, bu yüzden adım atmaktan korktuğuna ve geç kaldığı zaman boyunca çok büyük zararlar edeceğine rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Amerika’ya Gitmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Semra (19 Aralık 2014 saat: 09:51)

    Rüyamda amerikaya yeni yerleşen bir kız arkadasımı gördüm gercek hayattada yerleşti zaten. Neyse amerikada kutsal tarihi bir kılc vardı ve yıllardır duruyor öyle bu arkadasım benden söz edince kılıcın oldugu duvarlarda ışıklar cıkıo ve bunu gören herkes amerika baskanı bile benim gelmem için bava pasaport vize herseyi cıkarttı ucak biletimide aldı ve ben amerikaya gittim baskan ve arksdasım beni karsıladılar ve kılıcın oraya gittik kılç beni görünce ışıklar sactı garip bi seydi baskan dedi o kılıca dokun defim ya bana bişi olura olmicak dedi sava bu iş için burda bir ev araba veriyorum ailene paspırt vs cıkarıp davetiye yolluyorum ve sizi amerikan cifte vatandas yapıcam sen ne istersin bunun dısında dedi 100milyon dolar hemen hesabıma yatırılsın dedim onuda yaptılar ve ben kılıca dokundum kılıcın oldugu duvar yıkıldı ve sadece kılıcın kılıfı ve kılıc kaldı ortada ve gürültü yıkım durdu sıra geldi kılıf bos kılıc elimde ve baskan dediki bu kılıc kılıfa sokarsan bidaha ordan cıkmazsa ne olacak okadar sey verdik sana dedi baskanım siz onca seyi bana kılıca dokunmam için verdiniz yıkım olupta kılıcın kılıfı cıkacak demediniz orası size kalmıs dedim kılıcı kılıfa sokun sokmayın benim görevim buraya kadardı dedim ve kılıcı kılıfa sok ozaman dediler cıkmazsa karısma dedim okey dediler soktum kılıcı kılıfa ckarim mi dedim dene dediler bi kaç kişi denedi cıkmadı ben denedim cıktı ve verdiklerinden memnun kldılar ve hep gidip gelmemi istediler ailem ucakla yanıma gelip bu durumlara sahit oldu ve hep birşikte türkiyeye geri döndük ama amerikada artık bi evim vardı ve cifte vatandastık ailece aca bunların anlamı nedir

  2. Nadin (19 Haziran 2014 saat: 08:56)

    Ruyamda ucaga binip Amerika’ya gidiyordum. Ilk ucak deneyimimdi, ve sanki burnunda oturuyordum nerdeyse ucagin cok fazla ondeydim dolmusta soforun yaninda oturmak gibiydi. Korkucagimi dusundugum icin gozlerimi simsiki kapatiyordum ama hic korkmuyordum. Amerika’ya 1valiz ve sirt cantasiyla gidiyordum. Bir de oyunca ayim vardi eski sevgilimin hediye ettigi bir seymis. Amerika’da odami gordum sadece kaldigim yeri. Donerken de arkadaslarla ucaga yetismeye calisiyoruz ama ben sirt cantami ve valizimi unuttugumu fark ediyorum. Sirt cantami buluyorum bir odada yerde, dolap var ayni odada dolabin ustunde de ayicigi goruyorum almaya karar veriyorum onu da once tereddut ediyorum. Ama valizimi bulmak icin cok ugrasiyorum. En sonunda bulup eve donuyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,