RuyaTabirleri.com

Rüyada Ametist Görmek

Rüyada ametist görmek, rüyayı gören kişinin parlak bir geleceği olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşadığı stresli, zor, kötü ve mutsuz günlerden kurtulacağına, ferahlayacağına, rahatlayacağına, esenlik, huzur ve saadet bulacağına tabir edilir. Şans demektir, duaların ve dileklerin kabul olacağına, hayallerin gerçekleşeceğine yorulur ve rüyayı gören kişinin muradına ereceği şeklinde kabul edilir.

Rüyada Ametist Taşı Görmek

Rüyada ametist taşı görmek de tıpkı ametist görmek gibi yorumlanır. Her iki rüya da büyük hayır olarak açıklanır ve rüyayı gören kişinin korkularından, hastalıklarından, dertlerinden ve dertlerin verdiği ağırlıktan kurtulacağına, çözümlere ve sakinliğe kavuşacağına alamet eder.

Rüyada Ametist Yüzük Görmek

Rüyayı gören kişinin eline bol para geçeceğine, işlerinin çoğalacağına, mesleğindeki başarılarının ve zaferlerinin artacağına, bu sayede hem maddi gücünün, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine rivayet edilir.

Rüyada Ametist Taşı Toplamak

Rüyayı gören kişinin kısmetlerinin ve eline geçecek fırsatların çoğalacağına, karşısına hayır ve uğur getirecek işlerin çıkacağına, etrafına da kendisine büyük fayda ve menfaat getirecek kimselerin dolacağına yorulur. Rüya sahibinin hayatının kusursuz olacağına, eksiklerinin de tamamen giderileceğine tabir edilir.

Rüyada Ametist Kolye Görmek

Rüyayı gören kişinin sağlığının yerine geleceğine, yaşamının uzun olacağına, ağız tadının yerinde kalacağına, hayatının afiyette geçeceğine, beklentilerinin ve ideallerinin gerçekleşeceğine bu sayede yaşam enerjisinin, isteğinin ve dinamizminin de eksilmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Ametist Yüzük Takmak

Rüya sahibinin mal varlığının artacağına, kazancının çoğalacağına, işinin gücünün rast gideceğine, elinin bollaşacağına, başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, rızkının genişleyeceğine, mesleğinde saygınlığının ve zaferlerinin de artacağına alamet eder.

Rüyada Ametist Taşı Almak

Rüyayı gören kişinin emeklerinin karşılığını ve hak ettiklerini eksiksiz ve sorunsuz şekilde alacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ametist Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. safiye bardakçıoğlu (01 Mayıs 2014 saat: 15:30)

    taziye için bir eve gidiyorum. ev büyük ve geniş. ancak evdekileri tanımıyorum.evden çıkmak için ayakkabılarımı arıyorum ama bulamıyorum.ahşap ve sürgülü kapaklı dolapların içine bakıyorum ama yine bulamıyorum. orada kalıyorum. ahşap kapılı ve pencereli geniş bir odaya girip duş almak istiyorum odanın ortasında temiz bir duşakabin var suyu açıyorum odanın kapısını kapatıyorum. beni göreceklerinden tedirgin oluyorum.ama o sırada dişlerim ağzıma dökülüyor.ağrı acı hissetmiyorum. avcuma alıp bakıyorum bazıları çürük .ağzımda ufalanmış dişler var. onları tükürmek için lavaboya gittiğimde çene kemiğimle birlikte alt dişlerimin düştüğünülabonun içinde görüyorum. daha önce düşen dişlerime bakıyorum dişlerim ametist taşına dönüşmüş ve parlıyorlar.elime alıp parmağımı altına koyup baktığımda sağlıklı diş olarak görünüyor, parmağımı çektiğimde ametist taş oluyor.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,