RuyaTabirleri.com

Rüyada Ametist Görmek

Rüyada ametist görmek, rüyayı gören kişinin parlak bir geleceği olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşadığı stresli, zor, kötü ve mutsuz günlerden kurtulacağına, ferahlayacağına, rahatlayacağına, esenlik, huzur ve saadet bulacağına tabir edilir. Şans demektir, duaların ve dileklerin kabul olacağına, hayallerin gerçekleşeceğine yorulur ve rüyayı gören kişinin muradına ereceği şeklinde kabul edilir.

Rüyada Ametist Taşı Görmek

Rüyada ametist taşı görmek de tıpkı ametist görmek gibi yorumlanır. Her iki rüya da büyük hayır olarak açıklanır ve rüyayı gören kişinin korkularından, hastalıklarından, dertlerinden ve dertlerin verdiği ağırlıktan kurtulacağına, çözümlere ve sakinliğe kavuşacağına alamet eder.

Rüyada Ametist Yüzük Görmek

Rüyayı gören kişinin eline bol para geçeceğine, işlerinin çoğalacağına, mesleğindeki başarılarının ve zaferlerinin artacağına, bu sayede hem maddi gücünün, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine rivayet edilir.

Rüyada Ametist Taşı Toplamak

Rüyayı gören kişinin kısmetlerinin ve eline geçecek fırsatların çoğalacağına, karşısına hayır ve uğur getirecek işlerin çıkacağına, etrafına da kendisine büyük fayda ve menfaat getirecek kimselerin dolacağına yorulur. Rüya sahibinin hayatının kusursuz olacağına, eksiklerinin de tamamen giderileceğine tabir edilir.

Rüyada Ametist Kolye Görmek

Rüyayı gören kişinin sağlığının yerine geleceğine, yaşamının uzun olacağına, ağız tadının yerinde kalacağına, hayatının afiyette geçeceğine, beklentilerinin ve ideallerinin gerçekleşeceğine bu sayede yaşam enerjisinin, isteğinin ve dinamizminin de eksilmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Ametist Yüzük Takmak

Rüya sahibinin mal varlığının artacağına, kazancının çoğalacağına, işinin gücünün rast gideceğine, elinin bollaşacağına, başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, rızkının genişleyeceğine, mesleğinde saygınlığının ve zaferlerinin de artacağına alamet eder.

Rüyada Ametist Taşı Almak

Rüyayı gören kişinin emeklerinin karşılığını ve hak ettiklerini eksiksiz ve sorunsuz şekilde alacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!