RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Amin Demek

Rüyada amin demek, Allah’ın hikmetleri ve lütufları ile karşılaşmaya, dünya yaşamında her türlü ayrıcalıktan faydalanmaya ve hayattan beklediklerini almaya alamet eder. Kokuların, hastalıkların ve üzüntülerin biteceği, rüya sahibinin mutsuz olmasına neden olan çıkmazların yok olacağı ve kişinin kurtuluşu için ihtiyacı olan mucizelerin ve çarelerin bulunacağı anlamına gelir. Çok hayırlı bir rüyadır, şans olarak da kabul edilmektedir.

Rüyada Duaya Amin Demek

Rüyada duaya amin demek, rüya sahibinin yaşayacağı çok güzel ve hayırlı günler olduğuna rivayet edilir. Dileklerin tutacağına, duaların kabul göreceğine, tövbelerin amacına ulaşacağına, duyguların karşılık bulacağına, hastalıkların biteceğine, gözyaşının dineceğine ve rüyayı gören kişinin kötü şansının yakasını artık bırakacağına rivayet edilir.

Rüyada Dua Etmek

Rüyada dua etmek, rüyayı gören kişiyi hayra götürür ve makamının yükseleceğini gösterir. Muradına ermeye ve başarıyı yakalamaya tabir edilirken aynı zamanda da rüyanın gerçek anlamına benzediğine ve Allah’ın kendisine gönlünden geçenleri nasip edeceğine işaret eder.

Rüyada Hamd Etmek

Rüyada hamd etmek, kurtuluş anlamına gelir ve rüyayı gören kişinin maddi ve manevi tüm sıkıntılarının biteceğine, yaşam sevincinin, huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine, hayatının belli bir rutine oturacağına böylece gelirinin sabit olacağına tabir edilir.

Rüyada Allah’a Hamd Etmek

Rüyada Allah’a hamd ettiğini gören kişi dünyada yaşanacak en güzel duyguları yaşar diye kabul edilir. Rüyayı gören kişinin gönül hoşluğu içinde olacağına, hanesine bir güneş gibi doğacak bir müjde alacağına ve sürprizlerin arka arkaya geleceğine delalet eder.

Rüyada Rükuya Eğilmek

Rüyada rükuya eğilemek, dinde olgunlaşacak ve alim sayılacak kadar ilim okumaya, yönünü kıbleye dönmeye, her işe Allah’ın adı ile başlamaya, çok dua etmeye, çok şükretmeye ve hayır işlerini hiç aksatmamaya işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!