RuyaTabirleri.com

Rüyada Amir Görmek

Rüyada amir görmek, esenlik, ferahlık, huzur ve rahatlık anlamına gelir. Rüya sahibinin çevresindeki hayırlı, iyi ve temiz kalpli kişilerin varlığına delalet eder. Bunlar, kişiye faydası olan, tok gözlü, merhametli ve ağır başlı kimseler olarak tasvir edilirler. Rüya sahibinin en zor günlerinden yanında olan, ona moral ve güç veren kimseler oldukları yorumu yapılır.

Rüyada Amir Olmak

Rüyada amir olmak, rüya sahibinin başının ağrıyacağı ve canın sıkılacağı olayların yaşanacağı anlamına gelir. Kişi, duygularına kapılıp, bir anlık öfkeyle gözünü karartacak ve hırsla, sinirle çok büyük laflar edecek ya da fevri davranarak bazı adımlar atacak, sonradan da ortalığı temizlemekle uğraşacak demektir.

Rüyada Amirle Konuşmak

Rüyada amirle konuştuğunu gören kişi, mutlu olacağı, rahata kavuşacağı ve hayatının yoluna girmesini sağlayacak bir haber alacak demektir. Bu rüya bazen de kısmet şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin karşısına hayırlı bir kısmet kapısının açılacağına delalet eder.

Rüyada Amirle Kavga Etmek

Rüyada amirle kavga etmek, aksilik ve sorun yaşanacağına yorulur. Kişi, bir takım sorunlar yaşayacak, yanlış kişilere bulaşacak ve bu nedenle de başına pek çok musibet gelecektir diye açıklanır. Sıkıntı, zorluk ve üzüntü olarak kabul edilir.

Rüyada Yönetici Görmek

Rüyada yönetici görmek, rüyayı gören kişinin hayatında çok önemli başarılara imza atacağına işaret eder. İşinde profesyonelliğe yükseleceği, çok iyi bir kariyer sahibi olacağı, sıra dışı projeler ve fikirler üreteceği bu sayede de büyük ödüller alacağı anlamına gelir.

Rüyada Yönetici Olmak

Rüyada yönetici olmak, rüya sahibinin çok çalışacağına, inancını ve kendine olan güvenini bir an olsun kaybetmemesi sayesinde hayallerine, umutlarına, hedeflerine ve ideallerine kavuşacağına delalet eder. Kişi, mesleğinde istediği noktaya yükselmeyi başaracaktır diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Amir Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Mustafa (23 Kasım 2015 saat: 10:15)

    Ben büyük bir firmada tasaron isciyim. Bu firmada bir toz boya bölümü açıldı, ben bu bölüme kadrolu işçi aranıyor idi, başvurumu yaptım ve toz boya bölüm amirine de bildirdim o da ilan içerideki yaş boyacilar için geçerli ama yazmanda sakınca yok dedi ,bu bölüm için bir ay sonra kendi amirim yanıma geldi mustafa sen toz biyacisiydin deyilmi dedi ve önceki firmamda tam olarak ne iş yaptığımı sordu ve bende yeni açılan bölümdeki toz boya makinalarini iyi bildiğimi 10 yıllık tecrübem olduğunu ve yaptığım işi anlattımm,yanımda patronu aradı ve bilgi verdi iyi bir iscimiz çok çok memnunuz kendisinden felan dedi,görüşmeden sonra bana beklemen gerektiğini söyledi.
    Bana 3 hafta sonra olumsuz red cevabı geldi,kmendi bölüm amirim üzülme senden baya memnunuz ismini kadroya almak istediğimiz listeye eklettirdim kesin deyil ama beklemen gerek dedi.

    Rüyamda toz boya amiri benim çalıştığım yere geliyor ve ben onu gördüğümde yanına gidip günaydın diyorum ama öğlen vakitleriydi ve gülerek pardon şaşırdım iyi günler dedim oda sorun deyil dedi yüz ifadesi normaldi.

  2. Yasemin (24 Aralık 2014 saat: 08:17)

    Rüyamda iş yerindeyim ama daha karanlık ve farklı bir yer damirim bana nasıl olduğumu sordu (normalde yapmaz) bende anlattım sonra ben ağladım ve bana iyi davrandı teselli etti ağlamamam gerrktiğini söyledi ve beni iş seyahati için parise göndercekti bilet yolladı ama ben pasaportumun olmadığını söyledim olsun hallederiz dedi bunun anlamı nedir?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,