RuyaTabirleri.com

Rüyada Ana Görmek

Rüyada ana görmenin tabiri, rüyanın pozisyonuna bağlı olarak değişiklik gösterir. Kişini rüyasında öz annesini görmesi kişinin büyük bir mala ya da paraya sahip olacağına, kişinin annesinin kendine doğum yaptığını görmek sağlığa, devaya ve huzur bulmaya, kişinin rüyasında annesiyle konuşması kişinin lehine sonuçlanacak bir işe delalet eder. Rüyada annesi ile oturduğunu görmek, tehlikeden, sıkıntıdan ve dertte uzakta olmak anlamına gelir. Anneyi dövmek ciddi bir sağlık sorununa, annenin ağlaması, çok büyük bir hata yapmaya ve sonrasında azap çekmeye, anneye sarılmak yanlış bir karar almaya fakat geri dönmek için geç kalmaya, rüyada kişinin kendini annesinin karnında görmesi ayrı kalmış ailenin yeniden bir araya gelerek, birbirine kenetleneceği ve sıkıca sarılacağı anlamına gelir. Kişini rüyasında annesinin kendisi ile konuşmadığını görmesi, istediklerinin olmayacağı, anneyi ölmüş olarak görmek de hiç ummadık bir şeyden dolayı sevinç yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Ana Kucağı Görmek

Rüyada ana kucağı görmek kişinin birisinden göreceği anlayışa, hoşgörüye ve güler yüze işaret eder. Rüyasında ana kucağı gören kişi birinden yardım da görecektir.

Rüyada Ana Sütü Görmek

Rüyada ana sütü gören ve emen kişi işlerinde yüksek bir makama gelir, başarı ve zafer elde eder. Rüyasında annesinin sütün emdiğini gören kişi herkes tarafından alkışlanacak olan bir iş yapma onuruna nail olacak demektir.

Rüyada Anneyi Öpmek

Bir kişi eğer rüyasında annesini öptüğünü görürse annesiyle bir araya gelecek ve özlem giderecek demektir. Fakat annesi yaşamıyorsa çok sevdiği biriyle kavuşacak ve hasret giderecek demektir.

Rüyada Anne Olduğunu Görmek

Bir bayan rüyada kendisini çocuk doğurmuş ve anne olmuş görürse bu içinde bulunduğu mutsuzluktan, kaostan ve kargaşadan kurtularak huzur bulacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ana Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. zahire (15 Ocak 2014 saat: 10:27)

    ruyamda annemle beraberiz oturuyoruz hastanemi yoksa baska bir yermi bilemiyorum. annemin de kucaginda bir erkek bebek goruyorum 1,5- 2 yaslarinda. benim elimde bir kagt varama bir yuzu yazili.birisi kagitin beyaz yuzune bseyler yazip veriyor bana . sonra bende kendimi ustu kapali amma cok buyuk bir yerde buluyorum burdada meyve falan var birisi arabanin icinde mandalina kivi goturuyor.sonra bu gecede annemi goruyorum ruyamda beni goruyor sariliyor bana opuyor beni bende onu opuyorum. amma evimizde cok kalabalik acaba bu ne anlamina geliyor? bende bu sene evlendim 4 ayliq evliyim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,