RuyaTabirleri.com

Rüyada Anahtar Vermek

Rüyada anahtar vermek, kişinin yoksul kimselere yardım eden biri olduğunu gösterir. İşsiz kişilere iş olanağının sunulması, evlenecek kimselerin ev kurmalarına yardım edileceği anlamlarına da gelir. Rüyada anahtar vermek başkasına güzel bir kısmet sunmak ve fırsat vermek anlamına geldiği gibi, İslami olarak da kişinin çok iyiliksever ve güzel ahlaklı biri olduğuna işaret eder. Kişinin akıllıca davranmadığı ve mantıklı kararlar almadığı, bu nedenle de maddi kayıplar yaşayarak fakirleşeceği anlamlarına gelir. Rüyada anahtar veren kimse kendi kısmetini de başkalarına kaptırır.

Rüyada Anahtar Almak

Tanıdığı bir kişiden anahtar aldığını gören kişi işsiz ise güzel bir iş fırsatı elde eder. Şansı yaver gider ve hayatı güzelleşir. Anahtar aldığını gören kimse bekar ise evlenir, evli ise yeni bir ev ya da mülk satın alır. Anahtar genellikle iyi şansa, fırsatlara, yeni bir işe, ev, araba veya dükkan gibi mal sahibi olmaya yorumlanır. Anahtar aldığını gören kişinin tüm hayatı değişir, daha zengin bir yaşamı olur. Küskünlük yaşayan kimseler için de barışmaya delalet eder.

Rüyada Anahtar Kaybetmek

Sevilen bir kimse ile ayrılık yaşanacağına, kişinin işinden atılacağı ya da kovulacağına, büyük bir fırsatı değerlendiremediğinden dolayı çok pişmanlık duyacağına yorumlanır. Rüyasında anahtar kaybeden kimse hayatını değiştirecek bir şansı görmezlikten gelir. Ortaklı iş sahibi olanlar ortaklarından ayrılırlar ve işleri ters gider, maddi anlamda da ciddi kayıplar söz konusu olur.

Rüyada Anahtar Vermek Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin gerçek hayatta yardım etmek istediği yakınları ve sevdikleri olduğuna işaret eder. Anahtar vermek bazı durumlarda ayrılık veya küslük gibi durumlar yaşayan kişilerin o kimselere bir şans daha vermek istediklerine de yorumlanmaktadır. Psikolojik olarak kişinin kendisine de şans verilmesini istediği bazı durumların varlığına işaret ettiği gibi, aynı zamanda pişmanlıklar ve üzüntüler yaşandığının da göstergesidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Anahtar Vermek İle İlgili Rüyalar;

  1. Ceyhan (01 Ağustos 2016 saat: 06:38)

    Meraba rüyamda sokaktayim hava çok soğuk üzerimde ceket ve palto var yuruyorum arkami dondugumde üzerimdeki ceket palto bakıyorum yerde onları alıp tekrar giymeye calisiyorum yanımdada biri var bana biseyer diyo ama anlamiyorum sonra kendimi yemek masasında buluyorum masada bulunan anahtari alıp dışarı çıkmak istiyorum ama elimden alıp başkası dışarı çıkıyo benim tekrar masaya oturma isteniyo

  2. gulay (05 Ocak 2015 saat: 11:03)

    Ruyamda komsum evi terkediyor ve anahtarim yok sizin evin anahtarini ver deneyeyim diyor veriyorum deniyor olmuyor anahtarimi geri istiyorum vermiyor evinin onunde bir divan var oraya oturuyor kapisida acik komsum ayni zamanda kapali bir hanim fakat ruyamda saclari acik beline kadar uzun erkekler goruyor saclarini ama umursamiyor

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,