RuyaTabirleri.com

Rüyada Anahtarlar Görmek

Rüyada anahtarlar görmek, rüyayı gören kişinin emniyette olacağına, hayırlı ve makbul olacak zenginliğe sahip olacağına, herşeyin fazlasına kavuşacağına, tabiri caizse ocağının hep tüteceğine, işinin de hep yürüyeceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin hak ettiklerini kolayca ve sorunsuzca elde edeceği bu sayede bolluğa ve berekete kavuşacağı gibi aynı zamanda rahata ereceği anlamına gelir.

Rüyada Altın Anahtarlar Görmek

Rüyayı gören kişinin geleceğinin çok açık ve parlak olduğuna, bu sayede evinden de, işinden de bereketin, nurun ve kudretin eksik olmayacağına, geçiminin rahat ve kolay olacağına, ağız tadının, keyfinin, rahatının, konforunun ve lüksünün de sürüp gideceğine yorulur. Rüya sahibi kalıcı olacak mutluluk, başarı ve zenginlik elde edecek demektir.

Rüyada Eski Anahtarlar Görmek

Hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin kısmet alacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin yeni mülke, mallara, işe ve daha yüksek bir gelire sahip olacağına, herşeyin daha fazlasına kavuşacağına, bolluk ve bereket elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Anahtarların Kırılması

Rüyayı gören kişinin çok inandığı ve umutlandığı işlerden yana tabiri caizse hevesinin kursağında kalacağına, özellikle ticaretten yana hak ettiğini alamayacağına, maddi olarak zarar edeceğine, borçlanacağına, geçim sıkıntısı içine düşeceğine delalet eder.

Rüyada Anahtarları Atmak

Rüya sahibinin rızkının kesilmesine, elinin de darlığa düşmesine neden olacak işlere gireceğine bu nedenle eline geçecek fırsatları kaybetmiş olacağına, şansını kendi eliyle engelleyeceğine, kötü, zor ve sıkıntılı günler geçireceğine tabir edilir.

Rüyada Anahtarla Kapı Kilitlemek

Rüyayı gören kişinin can ve mal güvenliğini herşeyden ileri tuttuğuna, garanti olmayacak hiçbir yola girmeyeceğine ve hiçbir işe soyunmayacağına, hayatı boyunca kazalı, belalı kişilerden hep uzak durmaya özen göstereceğine, her daim temkinli olacağına ve hiç riske girmeyeceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!