RuyaTabirleri.com

Rüyada Anahtarlık Görmek

Rüyada anahtarlık görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı ile ilgili büyük fırsatlar yakalayacağına, fırsatları kaybetmesine ve çok büyük zararlara girmesine rağmen yine kendi kontrolünü kaybetmeyip sakin olduğuna bundan sonra karşısına çıkacak başka fırsatları ve işleri bekleyeceğine ve çok daha iyi fırsatlar ile karşılaşacağına alamet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, kendisi ile ilgili sırlarının olduğuna ve bu sırları kimselerle paylaşmayacağına işaret eder.

Rüyada Anahtarlık Kaybetmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşayacağı sıkıntılar ve sorunlardan ötürü bulunduğu mevkiyi ve içinde bulunduğu rahat yaşamı kaybetmekten korktuğuna ve böyle bir şey olması durumunda kendi kontrolünü de kaybedebileceğine tabir edilir. Aynı zamanda, aile hayatında ve eğitim hayatında ortaya çıkabilecek sıkıntılara ve hayal kırıklıklarına delalet edilir.

Rüyada Anahtarlık Vermek

İş hayatında çok büyük başarılar kazanan rüya sahibinin, çok sevdiği ve her zaman destek verdiği birisine yine yardımcı olacağına, sıkıntılarını çözeceğine, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına ve maddi olarak da büyük destek vereceğine işaret eder.

Rüyada Anahtarlık Bulmak

Rüya sahibinin, iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından kurtulacağına ve hiç beklemediği bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirebilmesi için gereken bir şeye sahip olacağına tabir edilir.

Rüyada Anahtarlık Kırılması

İş hayatında çok büyük ve güzel gelişmelere vesile olacak bir durumun ya da çalışmanın, çok sıkıntılı bir hal almasına, zora girmesine ve gerçekleştirilemeyecek bir hal almasına ve rüyayı gören kişinin bu durumdan ötürü çok büyük bir sıkıntı içine girmesine alamet eder.

Rüyada Anahtarlık Almak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük başarılara imza atacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve rahat bir hayata kavuşacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Anahtarlık Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Tülay (04 Ocak 2015 saat: 17:43)

  Rüyamda havaalanindayim. Bu yerde geri dönüyordum. Dükkanlar vardi. Ucagi kacirmak pahasina gittim dükkanlara. Ve iki tane cüzdan seklinde anahtarlik satin aldim. Sonra baska dükkanlardanda etek alacagim zaman uyandim.

  Baska bi rüyamdada yumurtalari hasladim. Ve saha sonra yemek üzere bi posetin icine koymustum.

  Acaba nasil yorumlanir rüyam?

 2. özlem (06 Aralık 2014 saat: 12:02)

  rüyamda pembe renkli kaplumbağalı bir anahtarlık gördüm akrabama ait ve bana bu anahtarlık başkasına koltuk takımı aldırdı dedi bende benim olsun dedim kafe gibi bir yerdeydik bana al veya alma demedi ve o kaplumbağa anahtarlığı satılsın diye kreş gibi bir yere asmış bende ordan aldım böyle bir rüya

 3. elvan (24 Eylül 2014 saat: 22:43)

  merhaba ben rüyamda sevdiğim birinden bu bir erkek akşam odamın kapısına geldi bana yan yana birleşik ikili olmak üzere birisi küçük beyaz bir bezin üzerinde karışık dizilmiş beyaz boncuklu beyaz bir bez parçası diğeri ise beyaz bir bezdi anahtarlık hediye etti ve benden bu anahtarlığı çantama takmamı istedi ben bu anahtarlığı çantama taktım ama beyaz boncuklu bezi çıkarmak istedim çıkarttım elime aldım oda bana bu bir bütün böyle takmalısın dedi bende çıkarttğım boncuklu kısmı tekrar taktım ve uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,