RuyaTabirleri.com

Rüyada Anakonda Görmek

Rüyada anakonda görmek, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin çok başarılı olacağına, gelecekte önemli, büyük ve güzel işler yapacağına, herkesi kendine hayran bırakacağına ve toplumda tabiri caizse sivrilerek ön plana çıkacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin kendisini yükseltecek, ileriye taşıyacak, saygınlık edinecek oluşumların içinde yer alacağına bu sayede herkesin tanıdığı bir isim haline geleceğine işaret eder.

Rüyada Anakonda Yılanı Görmek

Rüyada anakonda yılanı görmek de tıpkı anakonda görmek gibi tabir edilir. Rüyayı gören kişinin alacağı ödüller ve kazanacağı zaferler sayesinde toplum içinde örnek gösterilecek kimse olacağına, insanlara öncülük edeceğine ve yaptıkları ile onları cesaretlendireceğine tabir edilir.

Rüyada Anakonda Yılanı Öldürmek

Rüyayı gören kişinin sevinçli, müjdeli, mutluluk verici ve sürpriz gelişmeler yaşayacağına, hayatının düzene gireceğine, bedeninin şifa bulacağına ve ruhunun da güzelleşeceğine alamet eder. Rüya sahibinin zor, sıkıntılı ve kötü günlerini atlatmanın yollarını bulacağına ve hayırlı günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Anakonda Isırması

Rüyayı gören kişinin canın yanmasına, huzurunun kaçmasına, başının ağrımasına ve rahatının da bozulmasına neden olacak bazı tatsız durumlarda kalacağına rivayet edilir ve şanssızlık yaşamaya yorulur. Rüya sahibinin kendisine uğursuzluk getirecek adımlar atacağına ve zarara uğrayacağına işaret eder.

Rüyada Siyah Anakonda Görmek

Rüyayı gören kişinin makamının yükselmesine ve itibarının da artmasına vesile olacak girişimlerde bulunacağına bu sayede hayallerine, hedeflerine, amaçlarına ve istediği hayata kavuşacağına delalet eder. Rüya sahibinin kariyerinde kendisine bir merdiven daha atlatacak adımlar atacağı anlamına gelir.

Rüyada Sarı Anakonda Görmek

Rüyayı gören kişinin maddi gücünün azalacağına, geçiminin güçleşeceğine, huzurunun, mutluluğunun ve konforunun da kaçacağına alamet eder. Rüya sahibinin çetin günler yaşayacağına, hastalanacağına, üzüleceğine ve kendini çok çaresiz hissedeceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Anakonda Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ALİ HAYDAR TOPAL (19 Ocak 2015 saat: 17:11)

    rüyamda bir dere kenarında oluyodum ve karşımdan siyah ve uzun bir anakonda yılanı görüyodum beni fark etmeden geçiyordu daha sonra dere kenarında hiç fark etmedigim kahve rengi bi yılan gördüm ve beni fark edip üzerime doğru gelmeye başladı rüyam böylece bitti.

  2. Ertürk Öztürk (13 Ocak 2015 saat: 06:39)

    Ormanın içinde gezerken yerde çok kalın çok uzun anakonda yılanı gördüm.. Kaçmaya çalıştım ama ayak seslerine duyarlıydı ve hemen harekete geçti.. Yanlız değilddim.. Kaçtık ve Köyümüzde tarlada yine ortaya çıktı Öldürmek için uğraştık biraz ama çok büyüktü.. Köyde komşulardan merkeze gidip benzin almak için yardım istedim.. Bi komşu kabul etti..3 5 tane ped Şişe aldım Yanıma ve benzinle doldurup şişelerin altına ayakkabı bağlayıp tarlada bi şekilde yürütmektir.. Anakonda o pedleri yutuncada yakacaktım.. Ama yolda giderken benzin almaya… Uyandım. Bu arada cebimdede çok para vardı rüyamda… Ankara’dan saygılar…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,