RuyaTabirleri.com

Rüyada Ananas Görmek

Rüyada ananas görmek, rüya sahibinin ahlaklı oluşu, düzgün karakteri, olgun duruşu, iyimserliği, anlayışı, hoşgörüsü ve temiz kalpliliği sayesinde çok sevildiğine ve itibar gördüğüne işaret eder. Rüya sahibi iş yerinde mesai arkadaşları, mahallesinde ve apartmanında komşuları, arkadaş çevresinde de dostları tarafından el üstünde tutulan, korunan, kollanan ve özlenen kişi olarak tasvir edilir. Bu rüya bazen de seyahate çıkmaya işaret eder.

Rüyada Ananas Yemek

Rüyada ananas yemek, hayırlı olaylar yaşamaya, hayırlı kişilerle karşılaşmaya ve onlardan gelecek iyiliğe ve menfaate delalet eder. Rüyayı gören kişini çevresinde sevince neden olacak güzel olaylar yaşanacak ve rüya sahibi sevdiklerinin mutluluklarına tanıklık edip, onların mutluluğunu paylaşacak demektir.

Rüyada Ananas Almak

Rüyasında ananas aldığını gören kişi, hayırlı ve müjdeli haberler alacaktır diye tabir edilir. Rüya sahibinin dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına delalet eder.

Rüyada Ananas Suyu İçmek

Rüyada ananas suyu içmek, rüya sahibinin zorunlu olarak başka bir ev açması gerekeceğine, yaşadığı yerden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine yorulur. Rüya sahibini teselli edecek ve kendisine moral olacak şey de bu evi birkaç sevdiği kişi ile paylaşacak olmasıdır.

Rüyada Ananas Ağacı Görmek

Rüyada ananas ağacı görmek, rüya sahibinin çevresinde kişiyi çekemeyen ve kendisine zarar vermenin planlarını yapan kimselerin olduğu anlamına gelir.Kişi, çevresindeki insanları güvenme konusunu yeniden gözden geçirmelidir.

Rüyada Hindistan Cevizi Görmek

Rüyada Hindistan cevizi görmek, bolluk, bereket ve zenginlik anlamına gelir. Rüya sahibinin kazançlı işlere gireceğine, büyük miktarlarda paralar kazanacağına, kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine işaret eder. Rüya sahibi ilerleyen yaşlarında elde edeceği varlık sayesinde sayılı zenginlerden olmayı başaracak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ananas Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. havva yaçınır (20 Nisan 2014 saat: 11:00)

    Rüyamda ananas ağacı yemyeşil ve kocamandı meyvesini dalında parçalayıp bir parça aldım sulu sulu ve sarıydı yedim ve bi daha yemek istedim tadı müthişti ama sonra başka bi eve gittim köy gibi bi yer ziyaret ediyordum kız arkadaşımı,tesettürlü dindar bi kızdı güzel vakit geçirdik/konuştuk. Ananas ağacı yaşlı bi teyzeyle amcanın evindeydi, bizim evde oturduğumuz yerde. Ben onlara çay götürcektim hizmet etcektim ama annem rahatsızlanmış dediler koştum gittim hastaydı beni görünce iyileşti. Babam da evin içindeydi,annemin yanında, bana annemi haber veren de oydu.İstihareye yatmıştım ama rüyada sadece damadı göremedim =)

  2. poyraz (17 Şubat 2014 saat: 07:10)

    Ruyamda evimizde biryatakda kardeşlerim veben yatıyorduk ama uyumuyorduk şuan ölmüş olan babamda yan tarafımda oturuyordu ama benle hiç konuşmadı biara elinde armut yada ananas gibi bişey yediğini sulu olduğu için benimde canım çektiğini ve ardından kucağımdan birden bende bi ananas çıkardım bi ayva büyüklüğünde yada az birazdaha büyük olabilir ben onu öylebi iştahlayiyyorum kisanki çoksulu bi karpuz gibi kabuğu ile yiyorum ve çok sulu haniresmen şapırttatmak denirya aynı öle bi ara ananasın ülkesi diye afrikayı ve tepeden sahil kısmındaki içiçe olan ananas ağaçlarını gördüm sonratekrar evdeyim babamla ablamın bişey için saat tuttuğunu ve oyüzden beklediklerini gördüm ayrıca ben şuan yirmiyedi yaşındayım Ruyamda orta yaştaydım belki 12,13 civarı bişey ben kimseyle konuşmadım kimsede benimle konuşmadı hatırladığım bu ve hemen ruyamdan birden uyandım.acil cevaplarsanız memnun olurum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,