RuyaTabirleri.com

Rüyada Anka Kuşu Görmek

Rüyada anka kuşu görmek, büyük talih olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, eşsiz ve mükemmel bir hayatı olacağına, kısmetlerinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine ve şansının da kapanmayacağına delalet eder.

Bu rüya, uğur olarak kabul edilir ve rüya sahibinin kurtuluşuna, yeniden doğmuşçasına mutlu ve hafif olacağına, hayatı boyunca azın ne demek olduğunu bilmeyeceğine, dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına ve her şeyi doya doya yaşama şansına nail olacağına delalet eder.

Rüyada Zümrü Anka Kuşu Görmek

Rüyada zümrüdü anka kuşu görmek, rüya sahibinin dinde ve ahlakta güzelleşeceğine ve olgunlaşacağına, bir alim gibi halden anlayan, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine bu sayede maneviyatının yükseleceğine tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda maddi anlamda da beklentilere kavuşmaya ve büyük insan olmaya yorulur.

Rüyada Anka Kuşuna Binmek

Rüyada anka kuşuna binmek, önemli görevlere atanmaya, işinde tek olmaya ve şimdiye kadar kimsenin alt etmeyi başaramadığı en güçlü rakipleri alt etmeye işaret eder. Kişinin hiçbir düşmanının kendisine zarar veremeyeceği kadar güçlü olacağına tabir edilir.

Rüyada Anka Kuşu Olmak

Bir kişinin rüyasında kendini anka kuşu olarak görmesi o kişinin çok yüksek mevkilere atanacağına, tüm hayalini gerçekleştirme fırsatı yakalayacağına, şansının hayatı boyunca kendinden yana olacağına ve zenginlik ve rahatlık içinde yaşayacağına delalet eder. Bazen de herkesin saygı duyduğu, özü sözü bir, nasihatleri ve konuşmaları değer gören bir kimse olmaya alamet eder.

Rüyada Atmaca Görmek

Rüyada atmaca görmek, rüya sahibinin akıllı ve doğru işler yapacağına bu sayede kalkınıp, ilerleyeceğine, variyetinin her geçen gün artacağına, rahatının ve keyfinin yerinde olacağına işaret eder. Kaba tabirle hayatı tıkırında olan kimseye yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!