RuyaTabirleri.com

Rüyada Ankara Görmek

Rüyada Ankara görmek, diğer şehir görülen rüyalara benzer şekilde yorumlanabilir. Başkent olması nedeniyle Ankara gören kimselerin resmi işlerinde olumlu gelişmeleri ifade eder ve özellikle genç kişilerin iş arayışlarında veya başvurularında birden fazla iyi sonuç alacaklarını ve bir tercih yapmak zorunda kalacaklarını işaret eder. Kendisini bilime adayan ve ilim yolunda ilerleyen kimselerin gördükleri bu rüya, önemli bir şahsiyet olunacağına dair müjde olarak nitelendirilir. Rüya sahibinin ileriki hayatında kendi yaşamı olduğu kadar, başkalarının yaşam şeklinde de değişikliklere neden olacak bazı fikirler geliştireceğine, icat yapacağına da alamettir. Ankara gören psikolojik açıdan çok neşeli kimseler olmasalar da, genellikle iyi huylu ve olaylara pozitif bakan, yaratıcı kimselerdir. Okumaya olan düşkünlüğün, ilerde akademik kariyer hedefleneceğinin de tabiridir.

Rüyada Ankara’ya Gitmek

Araba ile Ankara’ya gittiğini gören kimseler akrabaları ile bir araya gelecekleri güzel bir toplantı içinde olurlar. Akraba ziyareti anlamına da gelen rüya, kişinin çok keyifli olacağını, insani ilişkiler konusunda her zaman karşısına samimi ve dürüst insanların çıkacağını işaret eder. Uçakla Ankara’ya gittiğini görenlerin evlerine resmi bir evrak gelir. Sınav ya da mahkeme sonucunu tabir eden rüya, ani haberler alarak yola çıkacak olmanın da delaletidir.

Rüyada Ankara’da Yaşamak

Kişi gerçek hayatında başka bir şehirde yaşıyor ve rüyasında kendisini Ankara’da yaşıyor görürse, kendisinin veya eşinin tayini çıkar. Başka bir kente taşınmanın, iş değişikliğinden ötürü yurt dışına çıkmanın ifadesi olan rüya, güzel sonuçlanacak gelişmelerle beraber kişinin sevdikleri ile hasret kalacağını ancak ağzının tadının yerinde olacağını bildirir.

Rüyada Ankara Görmenin Psikolojik Yorumu

Ankara’da yaşamış, öğrenim görmüş ya da hayatının bir kısmını bu şehirde geçirmiş, sonradan ayrılmak zorunda kalmış kişilerin gördükleri bir rüyadır. Genellikle özlemi çekilen bir şehir olduğunu, rüya sahibinin buradayken yaşadığı her şeyi sık sık andığını ve mutlu olduğunu ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!