RuyaTabirleri.com

Rüyada Anne Baba Görmek

Rüyada anne baba görmek, uzun, mutlu ve sağlıklı bir hayat sürmeye alamet eder. Hayır olarak kabul edilir ve rüya sahibinin dileklerinin gerçekleşeceğine, başarılarının devamlı olacağına, sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, hayatının daha kolay, güzel ve keyifli bir hale geleceğine rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin makbul işler yapan biri olduğuna, bu sayede ailesinin kendisi için hayır dualarını eksik etmediğine yorulur.

Rüyada Anne Baba ile Kavga Etmek

İyi bir rüya olduğu söylenemez çünkü bu rüya uğursuzluk, şanssızlık, mutsuzluk yaşamaya, kısmetin kesilmesine, rızkın ve kazancın azalmasına, işlerin düşmesine, rüyayı gören kişinin zor günler geçirmesine, yokluğa, kıtlığa ve sıkıntıya düşmesine işaret eder.

Rüyada Anne Baba Boşanması

Huzursuzluğa, can sıkıntısına, moral bozukluğuna ve mutsuzluğa neden olacak bazı haberlerin alınacağına ya da böyle olayların yaşanacağına işaret eder. Rüya sahibinin zor ve kötü günler yaşayacağına, çevresindekilerle arasının açılacağına, ağız tadının ve neşesinin de kaçacağına delalet eder.

Rüyada Anne Baba Mezarı Görmek

Hayırlara yorulur ve rüyayı gören kişinin helal olan kazanca ve alın teri ile kazandığı dünya malına sahip olacağı, geleceği için karlı işlere gireceği, ailesini daha iyi şartlarda yaşatmak için yeni atılımlarda bulunacağı anlamına gelir.

Rüyada Anne Babanın Öldüğünü Görmek

Anne babadan yana gelecek güzel haberler ve gelişmeler sayesinde mutlu olmaya ve sevinmeye tabir edilir. Bu rüya, tam aksi şekilde yorumlanır ve rüyayı gören kişinin anne ve babasının rahat ve kolay bir hayat geçireceği ve her daim kendisinin yanında ve başında olacaklarına yorulur.

Rüyada Anne Babanın Evlenmesi

Bu rüya iki şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin annesinin ve babasının birbiriyle evlenmeleri hayır fakat başka kimselerle evlenmeleri şer olarak açıklanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Anne ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Anne Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,