RuyaTabirleri.com

Rüyada Anne Babayı Sinirli Görmek

Rüyada anne babayı sinirli görmek, gerçekte de aile üyelerini kızdıracak bir eylemde bulunmak demektir. Genç kişiler için arkadaş çevrelerinden, sorumluluklarını aksatmalarından dolayı ebeveynlerinden azar işiteceklerini veya onların rahatsızlıklarından haberdar olacaklarını ifade eder. Aile sahibi yetişkin kimseler için kendilerini dinlemeyen, sözlerine dikkat etmeyen ve burnunun dikine giden bir evlada sahip olmak, bu yüzden sıkıntı çekmek demektir. Ufak sorunların bile bir anda büyüdüğü ortamlar içine girmek, aile içinde huzursuzlukların tırmanması anlamına gelen rüya, kişinin istemeden söyleyeceği bir söz yüzünden en yakınındaki kişilerin kırılacaklarını, anne ve babalarını farkında olmadan üzeceklerini tabir eder.

Rüyada Anne Babayı Sinirlendirmek

İnatçı davranan ve kendisinden başka kimseyi dinlemeyen kimselerin girişecekleri bir işte başarısızlığa uğrayarak pişmanlık yaşayacaklarını, bu süreçte ailelerini dinlemedikleri gibi, onlara karşı sert bir tutum geliştireceklerini de delalet eder. Geçici sıkıntıları ifade ettiği için hanede var olan gerginliğin çok uzun sürmeyeceğini ancak kişiyi belli bir müddet rahatsız edeceğini, sinirleri yıprandığı için sevdiklerine karşı ilgisiz kalacağını delalet eder.

Rüyada Anne Babayı Tartışırken Görmek

Para veya mal, mülkle ilgili bir konuşma esnasında sinirlere hakim olamamaktan dolayı hoş olmayan bir ortam içinde kalmak, aile üyeleriyle ters düşmek ve fikirlerini kendisine kabul ettirmeye çalışan inatçı bir eşe sahip olmak demektir. Rüya sahibinin çetin koşullarda sürdürdüğü aile hayatının son zamanlarda giderek zorlaşacağını, kişinin kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğini ve bu süreçte kendi ailesinden de manevi destek göremeyeceğini işaret eder.

Rüyada Anne Babayı Sinirli Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin çocukluğunda yaptığı bir hatadan dolayı cezalandırıldığına ve bu olayın kendisinde büyük etki bıraktığına yorumlanır. Yetişkin hallerinde kişilerin çocukluklarında yaşadıkları bu üzücü olayın etkisini gördüklerine, ailelerini üzecek, onların dikkatini çekecek durumlar yaşamaktan geri durmaya çalıştıklarına yorumlanır. Genellikle ataerkil, baskıcı ailelerde veya dominant kişilikli ebeveynler tarafından yetiştirilen kişilerde görülen kaygılara yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!