RuyaTabirleri.com

Rüyada Anne Görmek

Rüyada anne görmek kısmetlerinizin artacağına ve hayatınıza bolluk geleceğine işaret eder. Son derece hayırlı bir rüyadır. Rüyada annesini gören kişinin durumu iyi değilse, dünyalığı artar. Rüyayı gören kimse fakir olsun zengin olsun hayatına bolluk girer. Rüya tabirlerine göre böyle bir rüya gören kişinin annesini ihmal etmeye başladığı ve annesini sık sık ziyaret ederek hayır duasını alması gerektiği önerilmektedir.

Çağdaş Ulema, annesini rüyasında devamlı gören kişinin içsel olarak kendisiyle barışık olmadığını savunur. Çağdaş Ulemaya göre eğer annenizi rüyanızda seyrek görüyorsanız, bu annenizle olan iletişiminizin iyi olduğunu göstermektedir.

Rüyasında annesinin kendisini yeniden doğurduğunu gören bir kişi sağlık problemleri yaşıyorsa şifa bulur. Maddi durumu kötü ise tam tersi şekilde zenginliğe kavuşur.

Rüyanızda gördüğünüz anneniz, gerçek yaşamınızdaki anneniz ise beklemediğiniz bir yerden paraya kavuşursunuz. Bu rüya genellikle beklenmedik miraslarla tabir olunmaktadır.

Rüyanızda anneniz gülüyorsa, anne duası alacağınıza ve yaşlılığında hayırlı bir evlat olarak yanında olacağınıza yorulur.

Rüyada anneyi kaygılı görmek, rüya sahibinin çevresindeki kişilerden zarar görebileceğine işaret eder.

Rüyada anneyi mutlu görmek çevreden alınacak destekle fayda sağlayacağınız şeklinde yorumlanır.

Rüyasında annesinin ağladığını gören kişi kendisini sevince boğacak bir haber alır.

Rüyada anne görmek, biraz öğüt almaya ihtiyacınızın olduğu gösterir.

Rüyada anne görmek tabiri

Anne karnına dönmek

Rüyasında kendisini annesinin karnında gören kimse, eğer yurdundan ayrı ise, yurduna geri döner.

Anne ile yürümek

Rüyasında annesi ile yürüdüğünü gören kişinin yaşamına huzur gelir. Hayatında kendisine sıkıntı veren olaylar ve kişiler uzaklaşır.

Anne ile konuşmak

Rüyada anne ile konuşmak gelecek sevinçli haberlerin müjdecisidir.

Annenin ölmesi

Rüyada annenin ölmesi her ne kadar sıkıntılı bir durum olsa da tabiri hayırlıdır.  Bu rüya kazançlarınızın ve kısmetlerinizin kapıda olduğunun işaretidir. Rüyada annenin ölmesi çalışma yaşamınızla ilgili sevinçlerinizle tabir olunur. Bir diğer rüya tabirine göre ise bu rüya, yaşamınıza huzur geleceğine delalet eder. Ayrıca rüyada annenin ölmesi bazı rüya tabirlerine göre rüya sahibinin ömrünün uzunluğuna işaret eder.

Bu rüya iç huzursuzluklarınızın yansıması da olabilir. Yaşadığınız pişmanlıkların rüyanıza yansıması olarak da tabir edilebilir.

Anne ile tartışmak

Rüyada anne ile tartışmak, onunla dargın olmak bazı konularda önünüze engeller çıkabileceğine delalet eder. Bazı maddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Rüyada anneye bağırmak, hakaret etmek ve ona karşı hoş olmayan şeyler yapmak bazı günahlarınız yüzünden anneniz size darılabilir. Bu rüya bir uyarı niteliğindedir. Eğer günah işlemekte ısrar ederek annenizin gönlünü kazanmazsanız, girdiğiniz işlerde sürekli tersliklerle karşılaşacaksınız demektir.

Abdülgani Nablus-i Hazretleri rüyasında annesinin kendisine darıldığını gören kişinin yaşamında başarılar elde edeceğini müjdelemiştir.

Ölen anneyi görmek

Rüyada ölen annenin hayatta olduğunu görmek, bazı kaygılarınızın olduğuna fakat kaygılarınızla ilgili güzel gelişmeler yaşayacağınıza delalet eder. Alternatif olarak sevdiğiniz bir kişiyi göreceğinize işarettir. Bu konuyla ilgili daha fazla ayrıntı için rüyada ölü görmek makalesini inceleyebilirsiniz.

Anne ile sohbet

Rüyasında annesi ile sohbet eden kişi çok sevineceği haberler alır. Bir yerden haber bekliyorsa, beklediği haber hızlı bir şekilde gelir.

Annenin ağlaması

Rüyada anneyi ağlarken görmek, sıkıntılı bir durum atlatacağınız şeklinde tabir edilir. Bu rüyayı tam tersi şekilde yorumlayanlar da bulunmaktadır. Bazı yorumculara göre bu rüya sıkıntıya işaret ederken bir diğer kısma göre rüya sahibinin kısa süre içerisinde sevince mazhar olacağına delalet eder.

Annenin hasta olması

Rüyada annenin hasta olması, alacağınız haberlerin canınızı biraz sıkacağına yorulmaktadır. Aynı zamanda, hem sosyal hayat içinde hem eğitim hayatı içinde sorunlu bir kişi ile uğraşılacağına ve bu yüzden ruhen yıpranılacağına işaret eder.

Annenin cennette olması

Rüyanızda annenizin cennette olduğunu görmüşseniz bu rüya eğer anneniz hayatta ise onun hayır dualarını aldığınıza, eğer anneniz vefat etmişse onun mertebesinin güzelliğine işaret eder.

Annenin dövmesi

Rüyasında annesinin kendisini dövdüğünü gören kişi annesini hoşnut etmiş demektir. Annenizin gönlünü kazanmışsınız ve onun dualarını alıyorsunuz.

Anneye küsmek

Rüyasında annesine kırgın olan ve küsen kişi işlerinde başarı elde eder. Kısa süre içinde çok iyi yerlere gelir ve maddi açıdan büyük kazanç elde edeceği bir proje sayesinde iş dünyasında saygınlık kazanır.

Anneyi dövmek

Rüyada anneyi dövmek alacağınız haberlerin sizin için tehlikeli olduğuna delalet eder. Bu rüya aynı zamanda annenize olan öfkenizin yansıması da olabilir.

Rüyada Anne Olmak

Kısa süre içinde yani uzak değil yakın gelecekte bütün bereket kapılarının açılacağına, iş konusunda çok hayırlı ve güzel adımlar atılacağına, kazancın günden güne daha da artacağına, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine ve rahata erileceğine yorumlanır.

Rüyada Anne Baba Görmek

Rüyayı gören kişinin, atacağı doğru adımlar sayesinde çok başarılı olacağı, hayatını daha güzel bir hale getirecek bir işe gireceği, girdiği bütün işlerde kazanç sağlayacağı, kardeşlerine, anne babasına ve aile dışından olan sevdiği kimselere büyük yardımlarda bulunacağı ve hayır duaları alacağı anlamına gelir.

Rüyada Anne Babanın Öldüğünü Görmek

İş konusunda yaşanacak bir sıkıntıya yorulur. Hayırlı bir şekilde başlayan ve ilerleyen bir işte kötü emelleri ve düşünceleri olan bazı kişilerin engel olması ile kazanç getiren ve mevki makam sahibi olunmasını sağlayan bir işin günden güne kötü bir hal alacağına ve hem maddi hem manevi zarara yol açacağına alamet eder.

Rüyada Anne Sütü Sağmak

Uzun zamandan beri çekilen sıkıntıların aile bireylerinden birinin ya da birkaçının vereceği destek sayesinde ortadan kalkacağına, bu sayede rahat bir nefes alınacağına, yeni bir iş için bir miktar para biriktirileceğine ve dertlerin ve sorunların sona ermesi ile kişinin kendine olan güvenini tekrar kazanacağına rivayet edilir.

Rüyada Anne Eli Öpmek

Rüyayı gören kişinin, aile hayatı konusunda atmak istediği bir adım için bazı düşüncelere sahip olduğuna, bu düşünceleri hayata geçirdikten sonra hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, işlerin yoluna gireceğine ve hayal ettiği birçok şeye kısa süre içinde kısa yollardan zahmetsiz şekilde kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Anne Babanın Boşanması

Rüyayı gören kişinin, aile hayatı konusunda atmak istediği bir adım için bazı düşüncelere sahip olduğuna, bu düşünceleri hayata geçirdikten sonra hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, işlerin yoluna gireceğine ve hayal ettiği birçok şeye kısa süre içinde kısa yollardan zahmetsiz şekilde kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Anne İle İlişkiye Girdiğini Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatı içinde bir insanın kazanabileceği en büyük başarıları kazanacağına, borç batağı içinde, hasta, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına, hayır duaları alacağına, kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine ve uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa süre içinde kavuşacağına yorulur.

Rüyada Anne Karnında Bebek Görmek

Çok hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, çok makbul olan güzel olaylarla karşılaşacağına, büyük başarı kazanacağına inandığı işlerle ilgileneceğine, sorun yaratan kişileri hayatından uzaklaştıracağına, elinde bulunan imkânları hayırlı işler için kullanacağına ve hayal ettiği şeylere kısa sürede kavuşacağına alamet eder.

Rüyada Anne İle Kavga Etmek

Sıkıntılı bir işe girileceğine, bu yüzden büyük hatalar yapılacağına, yanlış yönde kararlar verileceğine, dertlerin günden güne artacağına, iş hayatında sorun yaşanacağına, bazı sorunlar yüzünden rakiplerin ya da düşmanların sevineceğine, maddi olarak çok zarar edileceğine ve kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada Anne Sütü Görmek

Çok güzeldir. Aile hayatında ve iş hayatında çok mutlu ve huzurlu olunacağı, sıkıntılı ve sorunlu günlerin geçmişte kalacağı, bir miras ya da bir şans oyunu sayesinde zengin olunacağı, hayırlı bir kısmet ile doğru ve hayırlı bir izdivaç yapılacağına ve alınacak sevinçli haberler sayesinde deyim yerindeyse sevinçten havalara uçulacağı anlamına gelir.

Rüyada Anne Memesi Görmek

Aile içi dayanışmaya yani kardeşlerden birinin desteği sayesinde çok zor bir durumun altından kolayca çıkılacağına, işlerin büyük kazanç kapıları açacağına, sıkıntıların ve stresin sona ereceğine, zor zamanların geride kalacağına ve sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine delalet eder. Aynı zamanda, eşler arasındaki sürtüşmelerin eşlerden birinin daha hoşgörülü davranması ve alttan alması ile çözüme kavuşacağına ve bir tatile çıkılacağına rivayet edilir.

Rüyada Anne Saçı Görmek

Hasret çekenlerin biraraya geleceğine, dertlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, huzursuzluk yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, elde bulunan mal ve mülkün bir kısmının elden çıkarılacağına, zor zamanlar yaşanacağına ve zarar getirecek bir kişi ile muhatap olunacağına alamet eder.

Rüyada Anne Ve Erkek Kardeş Görmek

Aile hayatı ile ilgili olarak verilecek bir karar ile dünyaevine girileceğine, çalışma hayatında düşmanlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, eğitim konusunda bir kişiden destek alınacağına ve kısa süre içinde büyük kazanç getirecek bir işi için adım atılacağına delalet eder.

Rüyada Anne Ve Abla Görmek

Yapılan hataların telafi edileceğine, haneye bolluk ve bereket dolacağına, karşılaşılan bir tehlikenin ya da riskin sağduyu ve sükûnet sayesinde yok edileceğine, iş konusunda büyük tecrübeye ve çevreye sahip bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde güzel bir projeye girileceğine ve dertlerin, sıkıntıların ve sorunların çözüm bulacağına işaret eder.

Rüyada Anne Babayı Kaybetmek

Bu rüya olumsuz anlamlara gelen bir rüyadır. Sıkıntılı bir durumla karşı karşıya kalınacağına, çok büyük bir işe girileceğine, bu işte üçkağıtçı ve uyanık geçinmeye çalışan bir kişi ile sorun yaşanacağına, bu kişi yüzünden verilen emeklerin boşa gideceğine, zorluklarla geçecek bir döneme girileceğine ve beklenmedik bir anda büyük bir tartışmanın ortasında kalınacağına yorulur.

Rüyada Anne Babayı Ayrılırken Görmek

Yaşanacak üzücü bir olay yüzünden maddi ve manevi olarak büyük zarara uğranacağı, yeni bir sosyal çevreye girmek zorunda kalınacağı, kişinin ideallerini gerçekleştirme ihtimalinin giderek azalacağı, artık yeni bir yaşam düzenine sahip olunması gerekeceği ve umutsuzluk yaratacak bir durumla karşılaşılacağı anlamına gelir.

Rüyada Anne Sütünün Aktığını Görmek

Çok hayırlı ve güzel bir rüyadır. İş hayatı ve aile hayatı içinde çok büyük sevinçler yaşanacağına, kısa süre içinde iyi kalpli ve güzel huylu bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, sorunların ve dertlerin biteceğine, iş hayatı içinde üst bir mevkiye terfi alınacağına ve zorlukların aşılacağına rivayet edilir.

Rüyada Anne Diye Ağlamak

Uzun zamandan beri görüşülemeyen bu nedenle deyim yerindeyse rüya sahibinin burnunda tüten bir kişi ile yakın bir zaman içinde biraraya gelineceğine, hasretlerin biteceğine, dertlerin sonlanacağına, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, sevinçli ve müjdeli bir haber alınacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına ve eş, dost ve akrabalardan birinin yardımına koşulacağına yorulur.

Rüyada Anne Ve Teyze Görmek

Aydınlığa ve ferahlığa yorumlanacak bir rüyadır. İş hayatında atılacak büyük bir adım sayesinde kazancın günden güne arttırılacağına, kişinin istikbaliyle ilgili bir konuda büyük bir adım atılacağına, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine, mal ve mülk sahibi olunacağına ve hayır duaları alınacağına işaret eder.

Rüyada Anne Babayı Hacca Göndermek

Aydınlığa ve ferahlığa yorumlanacak bir rüyadır. İş hayatında atılacak büyük bir adım sayesinde kazancın günden güne arttırılacağına, kişinin istikbaliyle ilgili bir konuda büyük bir adım atılacağına, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine, mal ve mülk sahibi olunacağına ve hayır duaları alınacağına işaret eder.

Rüyada anne görmek psikolojik yorum

Anneler olumlu olan birçok şeyi simgelemektedir. Rahatlık, hayat, rehberlik, koruma, sığınma gibi… Bu nedenle bu rüyanın birbirinden farklı yorumları olabilir. Yaşamınızda neyin eksik olduğunu veya neye ihtiyacınızın olduğunu düşünün. Ya da rüyanızda annenizi ne şekilde gördüğünüzü… Bu şekilde gördüğünüz rüyayı çözmeniz çok daha kolay olacaktır.

Rüyanızda annenizin size seslendiğini görmeniz, bazı görev ve sorumluluklarınızı ihmal ettiğinizin göstergesi olabilir.

Eğer rüyanızda kendinizi anne olmuş olarak gördüyseniz ve gerçek yaşamınızda henüz anne olmamışsanız, etrafınızdaki kişilere karşı şu sıralar biraz bencilce davranmış olabilirsiniz. Bu rüya çevrenize ve doğaya karşı daha şefkatli davranmanız gerektiğine dair içsel bir yüzleşme olabilir.

Rüyanızda annenizle bir konuşma yapmanız, hayatınızla nasıl başa çıkacağınız konusunda biraz yardıma ihtiyacınız olduğunu ifade eder. Şu sıralar akıl karışıklığı içinde olabilirsiniz.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,