RuyaTabirleri.com

Rüyada Anne İle Kavga Etmek

Rüyada anne ile kavga etmek, hayra alamet değildir ve kişinin ailede yaşayacağı büyük sorunlara, kendi hayatında yaptığı yanlışlar nedeniyle ebeveynlerini keder içinde bırakmasına yorumlanır. Anne ve babası hayatayken kıymetini bilmeyen kimselerin, onları kaybettikten sonra büyük pişmanlıklar duyacaklarını bildiren rüya, davranışlara çeki düzen vermenin, anne ve babadan hayır duası almak için uğraşmanın kişi için en hayırlısı olacağına da dikkatleri çeker. Annesiyle kavga edenlerin iş hayatları çalkantılarla dolu olur ve çevresindeki insanlar kişiden menfaat sağlamaya çalışan, ikiyüzlü, yalancı ve hilekar insanlardır. İşlerin ters gitmesine, kısmet kapılarının kapanmasına da alamettir. İslami olarak da bu rüya kişi için hayra yorulmaz ve iyi bir evlat olunmadığını, sevap işlemek yerine, günaha yakın durmaya, bir an evvel af dileyip, Allah’a sığınmak gerektiğine yorumlanır. Kişi gerçekte vefat eden annesini rüyasında görüp kavga ederse, kendisinin evlat olarak görevlerini ihmal ettiğine ve annesini yaşarken üzdüğüne, bu nedenle de işlerinin yolunda gitmediğine tabir edilir.

Rüyada Anne İle Kavga Edip Pişman Olmak

Düşünmeden söylenen bir söz nedeniyle ailesini karşısına alan kimselerin daha sonra onlardan af dileyeceğini, ailesinin hayır dualarını almak, onlarla barışmak ve kalplerini kazanmak için çaba göstereceğini ifade eder. Gerçek hayatta anneye hediye almak, onu mutlu edecek işler yapmak, annesi vefat edenler için de onun adına yaptırılacak bir hayır kurumu sayesinde sevap kazanmak demektir.

Rüyada Anne İle Kavga Edip Dayak Yemek

Anne ve babası tarafından uyarı alan kişinin, kendisi için hayrı olmayacak ve türlü sıkıntılara neden olabilecek bir olayın eşiğinden dönmesine yorumlanır. Ailesinin desteği olmasa, kişinin yanlış yollara sapabileceğini, her zaman onların himayesi altında olarak, korunacağını da tabir eder.

Rüyada Annesi İle Kavga Etmenin Psikolojik Yorumu

Annesine çok bağlı olan, her işini annesine danışarak yapan ve hayatında ailesini her şeyin üstünde tutan insanları temsil eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Anne İle Kavga Etmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ruyadan etkilenen (17 Ekim 2016 saat: 07:15)

    Ruyamda bi arkadasima gidiyorum kapidab beni goruyolar kucaginda ogluyla bana el salliyo daha sonra biz cocukla top oynuyoruz topumuz yuvarlaniyo topun pesinden kosarken bi adam topa vuruyo ve tartisiyoruz kavga etmeye basliyoruz bende arkadasimin evine sığınıyorum ama adam gitmiyo ve kapilari zorluyo bi sekilde eve giriyo tartisiyoruz adami evden atiyorum ve evden cikmis gibi yapiyorum adam evin etrafindan bi kac tur donuyo ve benim gitmedigimi gorunce yerden aldigi bi bicakla kapiyi zorluyo bende girmesini engellemeye calisiyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,