RuyaTabirleri.com

Rüyada Anne İle Kavga Görmek

Rüyada anne ile kavga görmek, tersine yorumlanan ve genellikle aile bağlarının iyileşeceğini bildiren bir rüyadır. Kişinin annesi ya da ebeveynleri ile arasının iyi olacağını ve yaptığı her işe destek göreceğini bildirirken, kırgınlıkların ve küslüklerin de sona ereceğini işaret eder. Kişinin annesine olan bağlılığını temsil eden rüya sevilen kimseleri incitmekten korkan rüya sahibinin her hareketine ihtimam gösterdiğine yorumlanır. Manevi değerlerin ön plana çıktığı bir döneme vurgu yaparken aynı zamanda geçmişte yapılmış hatalardan ders alındığını da bildirir. Gizli kapaklı iş yapan veya kendi bildiğini okuyan kimselerin düştükleri zor durumlardan sonra alacakları ders sayesinde bu tip hatalara bir daha düşmemek için gayret sarf edeceklerine ve daha düzgün yaşamaya çalışacaklarına tabir edilir.

Rüyada Anne İle Kavga Edip Ağlamak

Pişmanlığın ve af dilemenin ifadesi olan rüya, özellikle annesinin kalbini kıran veya üzecek sözler söyleyen kimselerin sonradan çok pişman olacaklarını ve yaptıklarından ötürü özür dileyeceklerini bildirir. Her ne kadar gönül almaya çalışılsa da kalbi kırılan kimsenin kolay kolay affetmeyeceğini ya da bir süre daha arada soğuk rüzgarların esmeye devam edeceğini ifade eder. Rüyanın bir başka anlamı da iş konusunda kişiye rakip olan bir kimseyle yaşanacak gerginliktir.

Rüyada Anne İle Kavga Edip Barışmak

Yaşanan olumsuz durumların, stresli günlerin geride bırakılması için öncelikle kişinin bakış açısında değişiklik yapması ve olayları yeniden düşünüp değerlendirmesinin önemli olduğunu, günü kurtarmak adına yapılan hareketlerin kalıcı çözümler sunmayacağını ifade eder. Davranışlarında aşırıya kaçan kimselerin sonradan durumu telafi etmeye çalışsalar bile zorlanacaklarını ve sakin, sağduyulu yaklaşımlar göstererek problemleri daha etkin şekilde çözebileceklerini delalet eder.

Rüyada Anne İle Kavganın Psikolojik Yorumu

Kişinin annesine veya birincil derecedeki yakınlarına söyleyemediği sözler olduğunu bildirirken kızgınlık duymanın da işaretidir. Genellikle annesini kaybetmiş kimselerin yokluklarından dolayı duydukları öfkeyi dile getiremediklerini ve duygularını sürekli bastırmak zorunda hissettiklerini işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!