RuyaTabirleri.com

Rüyada Anne Olmak

Rüyada anne olmak, İslami açıdan çok hayırlı ve kişi için nimetlerin artacağı, bolluğun ve bereketin eksik olmayacağı güzel bir hayata işaret eder. Sıkıntıda olan kişiler anne olduklarını görürlerse bütün duaları kabul olur ve dertlerinden bir hamlede kurtulurlar. Fazla vakit geçmeden kişinin geleceğe dönük projelere adım atacağına, ailesini ve kendisini kalkındıracak işlere atılacağını, manevi olarak tüm mukaddes değerlere sahip çıkarak hareket edeceğine ve aile büyüklerine saygıda kusur etmeyen, hayırlı bir evlat olacağına yorumlanır. Para sıkıntısı olanlar için rahat nefes alabilecekleri ve huzurlu bir psikolojiye kavuşacakları güzel günlerin geleceğine, hasta kimselerin şifa bulması ve eski güçlerine kavuşmasına, beklenen mirasın alınacağına alamet eder.

Rüyada Anne Olamadığını Görmek

Kişiye musallat olan bir sıkıntı veya nazarın etkisinden dolayı ruhsal açıdan bir bunalım yaşanacağına, aile içinden destek görecek olan rüya sahibinin bir müddet daha kendisini toparlamakta güçlük çekeceğine işarettir. Anne olamadığını görmek hayal kırıklığına uğramak veya evlatları tarafından kötü muameleye maruz kalmak şeklinde de yorumlanır. Şanssızlıkların peş peşe geleceği bu dönemde kişinin dirayetli ve sabırlı davranması gerektiğini de öğütler.

Rüyada Anne Olan Birini Görmek

Başka bir kadının doğum yapıp anne olduğunu görmek kişinin önündeki bir kısmeti başkasın kaptıracağına, beğenmediği bir fırsatı yanlış değerlendirmek sonucunda ilerde pişmanlık duyulacağını bildirir. Kişinin çok zamandır görmek için can attığı ancak bir araya gelemediği biri ile sürpriz bir şekilde iletişime geçerek görüşeceğini de müjdeler. Yardım görmek ve akraba ilişkilerini iyi tutmak için çaba harcamak anlamına da gelir.

Rüyada Anne Olmanın Psikolojik Yorumu

Genellikle bayanların gördüğü rüyalar arasındadır ve anne olmak isteyen, çocuk sahibi olmak isteği ile yanıp tutuşan, bu konuda tedavi olan ya da anne olmasında engel olan kişilerin psikolojilerini simgeleyen bir rüyadır. Çocuk kaybeden kimselerin de gördüğü rüyalar arasında yer alır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Anne ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Anne Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Anne Olmak İle İlgili Rüyalar;

  1. Öznur (22 Eylül 2016 saat: 08:20)

    Rüyamda 3 bucuk yasındaki oglumla beraber ucaktayız ve benım karnım burnumda dogum baslıyo.dogumu yaptım ve benı bı bölmeye aldılar ve beklemeye basladım snra ayaklanıp yuruyorum bır odanın önünden gecıyorum we içerde bır bebek yatıyo sedyede ama bebeğin boyu posu ellerı ayakları kafası cok buyuk anormal dogmus sankı vücudu 7-8 yasındakı bır cocugun boyutunda öyle buyuk onu görünce içimden gecirdim inşallah o benim bebeğim değildir diye ama cok üzüldüm rabbim yardım etsın dedım snra bı yatak yere atılmis gdıp oturdum oraya yatağın üstünde de bnm esyalarım war anladım kı bnm için hazırlanmıs bana ait o yatak snradında yayagın üzerinde minicik bir bebek gözleri açık bana bakıyo cok tatlıydı bu bebım bebegım mi dıye sordum ordan gecenlere ewet bnm bebegımmiş bir erkek bebek gıydırılmıs uzerı cok mınık bı bebek aldım kucagıma sewdim sarıldım emzırmek istedim oglum aç dıye üzülüyorum snra ordan gecen mi hemşireye emzirmek istiyorum emzirebilir miyim diye soruyorum ama nasıl bı gürültü we ugultu var bi türlü hemşirenin sesini duyamadım gttıkce yaklastım yanına duyamıyorum tekrar soyleyın dıye kadın emziremezsınız suanda dedı neden dıye sordum cunku rahımınız acık yumurtalıgı almadık hala dedı o sırada orda ayakta konusan 2-3 adam var dönüp baktım kı annemin babasi vefat eden dedem o buyuk boyu posuyla duruyo dımdık ayakta sırtı bana dönüktü dede bak bnm bebegıme dedım dönüp bakmadı konusmadı bnle sonra bebegım kucagımda barı mama hazırlayıp getırın oglum aç dıye soylenıyorum o sıra da kucağimdakı el kadar bebek dile geldi iki kere anne anne diye agırdı baktım gözlerine oglum dıye snra kndıme geldım yenı dogan bebek nasıl konusur bu bi mucize dedim bagırmaya basladım hemsıreye dedım duydunuz mu bebegım konusuyo anne dedı bu nasıl olur mucıze dıyorum dede me seslenıyorum duydun mu dede oglum konustu anne dedi dedım dedem baktı sadece bısey demedı o sırada uyandim sabırsızlıkla yorumunuzu beklıyorum

  2. Sümeyra (27 Ağustos 2016 saat: 10:37)

    Rüyamda eski sevgilimden çocuğum olmuştu anne olmayı çok istiyorum yani niye onunla olduğunu gördüm anlamadım ama beraber yaşamıyorduk çocuğum bir bende birde onda kalıyordu bende babamların evinde kalıyordum eski sevgilimle ayrılalıda 6 yıl oldu hala beni seviyor ama ben ona karşı birşey hissetmiyorum neden onunla görmüş olabilirim

  3. Meltem (09 Temmuz 2016 saat: 12:06)

    Ruyamda bebegim oluyordu, yeni dogum yapmışım ama yeni doğmuş gibi değildi, düşünüyorum doğum sancimda olmadı nasil böyle rahat dogdu bu çocuk diye, sonra bir kargaşa oluyor birileri kavga ediyor, bende ağlıyorum sütüm kesilecek bebegim ne yiyecek diye, onlarda gülüyor bisey olmaz diyor sonrada uyandım, üstelik bekar ve cocuk düşünmeyen biriyim,hâlâ soktayim, annelik duygusunu yaşadım, boyle bi duygu yok, evladın canının bi parcasiymis. Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,