RuyaTabirleri.com

Rüyada Anne Resmi Görmek

Rüyada anne resmi görmek, vefalı, büyüklerine saygılı, herkesi, her canlıyı yaratandan ötürü seven biri olunacağını, hayat boyu aile sevgisi ve desteğiyle sıkıntılarından kurtulacak olan rüya sahibinin dertlerinden, kederlerinden sıyrılacağını tabir eder. Hayra yorumlandığı gibi, aile ve akrabalardan yana şanslı olmayı, mirastan kalan payla geleceğini garanti altına alacak olan rüya sahibinin annesinin hayır dualarını alacak iyi bir evlat olacağını, kendisinden beklenen her şeyi layıkıyla yapacağını tabir eder. Ölmüş annenin resmini görmek ise, onun anısına çeşme veya hayrat yaptırmak, mevlit okutmak veya onun ismine bir fakire sadaka vermek anlamındadır. Helal yollardan, kimsenin malına, parasına hakkına müdahil olmadan para kazanmak, hayat boyu kendi ayakları üstünde durmak ve muhtaç olmadan yaşamak demektir.

Rüyada Anne Resmi Yapmak

Annesi hayatta olan kişilerin bir müddet evlerinden ayrı kalarak aile özlemi çekeceklerini ve annelerine düşkün bir hayat sürdürdüklerini ifade eder. Kişinin maddi olarak hayal ettiği pek çok imkana en kolay yollardan kavuşacağına ancak hiçbir zaman zenginliği ile övünmeyeceğini, ailesini ikinci plana düşürmeden, manevi değerlerini sahiplenerek, düzgün bir hayat yaşayacağını delalet eder. Anne resmi yapan kişi bekar bir bayansa çocuğu olur veya yetim bir bebeğe annelik yaparak büyük sevap işler. Hayır yapılacağına, insanlara karşılıksız yardımlarda bulunarak onların dualarını alacağına yorumlanan rüya, kişinin herkes tarafından sevilen biri olacağına da tabirdir.

Rüyada Annesinin Resmini Çekmek

Manevi duyguların kabardığı, kişinin kendisine, hayata dair sorular sorduğu ve her zaman doğruları bulmak için çabaladığı bir döneme girdiğini bildirirken, aileye olan düşkünlüğün daha da artacağını ifade eder.

Rüyada Anne Resmi Görmenin Psikolojik Yorumu

Anneye duyulan özlem, aile hasreti anlamındadır. Annesini kaybetmiş kişilerin gördüğü rüyalardandır ki rüya sahibinin annesinin ölümünü kabullenmekte zorluk çektiğini, öldüğüne inanmayı reddettiğini ve zaman zaman psikolojik sıkıntılar yaşadığını da gösterir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!