RuyaTabirleri.com

Rüyada Anne Sütü Görmek

Rüyada anne sütü görmek, temizlik ve güzel ahlaktır. Anne sütü her konuda başarıya kavuşacağınız bir döneme girdiğinize, zamanı iyi kullanmaya, iş ve özel hayatında güzel fırsatlara, hayırlı kısmetlere, bereketli işlere ve bol kazançlara işarettir.

Rüyada Memeden Süt Emmek

Birçok âlim bu rüyanın hayırlı olmadığını söylemektedirler. Bu rüya kederlenme ve sıkıntıya girme olarak yorulur. Bazıları da süt emen kişi hapse girer demişlerdir Ebu Sait’e göre meme emen kişi hastalanarak yatağa düşer. Yine bu rüya geçim darlığına, maddi sıkıntılara da yorulabilmektedir.

Rüyada Kendi Memesini Emdiğini Görmek

Rüyada kendi memesini emen kişi, yakında yakın akrabalardan birinin mirasına konar. Yine bu rüya kızının hayırlı çıkmasına ve ondan göreceği hayra da işaret olabilmektedir. Rüyasında bir kadının memesini emdiğini görmek ise hayırlı bir rüya değildir.

Rüyada Meme Dışında Bir Azadan Süt Emmek

Rüyada meme dışında herhangi bir azadan meme emen kişi hayır ve menfaat görürken eğer emdiği kişiyi tanıyorsa bu rüya onun için hayırlı değildir. Rüyada bir hayvandan süt emdiğini görmek eğer süt çıkıyorsa ve o hayvan süt verebiliyorsa oldukça güzel ve hayırların habercisi olan bir rüyadır.

Rüyada Emdiğini Görmek

Rüyada emmek çoğu tabirciye göre mala işarettir. Emmek ile ilgili rüyalar görülme durumuna göre yorumlanmaktadır.

Rüyada Eti Yenmeyen Bir Hayvandan Süt Emdiğini Görmek

Rüyada eti yenmeyen bir hayvandan süt emen kişi haram bir mala kavuşur. Bu rüya hayırlı olmayan kazançlara, iş hayatında başarılı olmaya ama bu başarıdan bereket görmemeye yorulmaktadır.  Eti yenen bir hayvandan emilen süt  ise güzel ve hayırlı bir paradır.

Rüyada Çocuğu Emzirdiğini Görmek

Rüyada herhangi bir çocuğu emzirdiğini gören kişi eğer o çocuk kendi evladıysa büyük bir mertebeye ulaşır, kendi soyundan hayırlı ve ahlaklı büyük insanlar çıkar.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Anne ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Anne Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Anne Sütü Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Nil (24 Eylül 2015 saat: 10:38)

    Ruyamda kurban kesip bulanik bir denize kanlarini akitiyorduk.deniz kenarinin kenari komple bembayaz oldu.beyazlik ana sutunden geliyormus.sonra cocuklarimdan birinin basini oksarken kafamdan hortum gibi birsey cikti sut akiyordu hortumdan.ana sutu demekki kafadan cikiyormus diye dusundum.

  2. ömer (19 Aralık 2014 saat: 18:26)

    Merhaba ben az once rüyamdda bi zencinin memesinden süt içiyordum ama emerek değil elimle sıkarak birde o zencinin elinde bebek varrdı anlamı nedir acaba birde çok sıklıkla rüya görüyorum nedendir acaba çok merak ediyorum.ayrıca kaynağınız neresidir kimdir merak ediyorm

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,