RuyaTabirleri.com

Rüyada Anne Ve Baba Görmek

Rüyada anne baba görmek, hayırlı ve bereketli günlerin habercisidir. Bu rüya oldukça güzel bir rüyadır. Rüyasında anne baba gören kişi uzun, güzel ve sağlıklı bir ömre sahip olur. Rüyayı gören kişi tüm sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulur. Eğer hastalığı varsa bu hastalıklardan şifa bulur. Yine arzuların gerçekleşmesine ve ömür boyu mutlu olunmasına da işarettir.

Rüyada Annesini veya Babasını Ölmüş Görmek

Rüyada anne veya babasından birini veya ikisini ölmüş gören kişi güzel bir havadis alır. Bu rüya uzun süredir beklenen haberin gelmesine, umut edilene ulaşmaya ve sıkıntılardan kurtulmaya delalettir.

Rüyada Annesi ile Kavga Ettiğini Görmek

Rüyada annesi ile kavga eden kişi, dünyada bazı başarısızlıklara uğrar. Bu rüya maddi sıkıntıya, elden çıkacak paraya, iş hayatında yaşanılacak zorluklara da işarettir.

Rüyada Anne Olduğunu Görmek

Rüyada anne olan, bir bebeğe sahip olan kadın yaşadığı büyük bir kederden kurtularak sevinir ve feraha kavuşur. Rüyada anne olmak umduğuna ulaşmaya ve ihtiyaçlarını görmeye yorulur. Annelik dünya ve ahiretteki huzurdur. Yine rüyada sağlıklı, güzel bir çocuğa sahip olan gerçekte de rüyada gördüğüne benzer bir bebek sahibi olur.

Rüyada Anne Babayı Güler Yüzle Görmek

Rüyasında anne babasını gülerken gören kişi ummadığı yerlerden hayırlar elde eder. Bu rüya elde edilecek kazançlar ve her anlamda ele geçecek mutluluk dolu günlerdir. Anne veya babayı rüyada ağlarken görmek ise alınacak güzel bir habere işarettir.

Rüyada Anne Babadan Dayak Yediğini Görmek

Rüyasında anne veya babasından dayak yiyen kişi deneyimli ve ahlaklı bir büyükten öğüt alır. Bu rüya nasihate, doğru yolu gösteren bir ihtiyara yorulabilmektedir. Yine bu rüya hatalardan dönmeye veya günahlardan pişmanlığa da işaret edebilmektedir.

 

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Anne ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Anne Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Anne Ve Baba Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Nur (08 Ocak 2016 saat: 16:26)

  Rüyamda annem babam benim için bana geliyorlar fakat elim istemiyo annem ve babamda eşimi istemiyo sadece benim iyi olup olmadığımı kontoröl etmek için gelmişler fakat eşimin anne ve babasında kalacaklarmış çekingen şekilde gördüm yorumlarsanız sevinirim sonra bi odada ben ve tanıdığım 2 kişi var ben kendim masanın üstünde küçük çiğ balıkları alıyom fakat çekindiğim için kedi köpeklere veririm deyip alıyom :) sonra diğer 1 kişiye pişmiş büyük paraçalara bölünmüş balık veriliyor olur diyo koy diyo fakat eline almıyor tekrar başka büyük aydınlık odada büyük masanın başında oturan 1 adam görüyom

 2. Nur (08 Ocak 2016 saat: 16:21)

  Rüyamda annem babam benim için bana geliyorlar fakat elim istemiyo annem ve babamda eşimi istemiyo sadece benim iyi olup olmadığımı kontoröl etmek için gelmişler fakat eşimin anne ve babasında kalacaklarmış çekingen şekilde gördüm yorumlarsanız sevinirim

 3. Zeynep Yaren (23 Mayıs 2015 saat: 07:41)

  Rüyada bi adam varmış ve katilmiş bi bayanı tehdit ediyo fakat o bayanı öldürmeden yakalanıyo bayan ise annemin arkadaşıymış. Neyse biz beraber bi avmye gidiyoruz o bayanda tuvalete gidiyo ve bende 5 dakika sonra arkasından gidiyorum.ama tuvaletin tam ortasına kadar yürüdükten sonra farkediyorumki o katil adam kadını orada öldürmüş ve kapının arkasında arkası dönük bi şekilde duruyor. O sırada bana şöyle diyor “ilk defa bi kadını telefonda rahatsız etmeden öldürdüm.” Bunu gayet soğukkanlı söylüyo ve ben o sırada çığlık çığlığa kaçıyorum annemgilin yanına gelince kaçmamız gerektiğini anlıyo ve kaçmaya başlıyo fakat arkamızda latil falan yok sadece ordan çıkmak istiyoruz. Sonra bi kapının önüne geliyoruz ve ben arkamı dönünce babamı görüyorum. Hemen “Baba, bak burdayız!” Diye bağırıyorum ve babam bu tarafa doğru bakıyo. Annemde o sırada bana “sus o baban değil benim liseden arkadaşım” diyo ben dikkatlice bakınca yüzünün tamamen aynı olduğunu ama yürüyüşünün farklı olduğunu görüyorum.-Babam sağlıklıdır ama o adam aksayarak yürüyodu.- sonra adam yanımıza geldi tam asansöre binecektik adam birden babama dönüştü. Yani ciddi anlamda herşeyiyle babam oldu. Tabi rüya esnasında buna şaşırmadım. Zemin kata indiğimizde ise en küçük kardeşimi görüyorum ve annemgile “Ahmet orda!” Diyorum ve uyanıyorum. -ayrıca rüya boyunca ortanca kardeşimi görmedim.-

 4. mehmet (17 Şubat 2015 saat: 08:07)

  Beni dünyaya getiren anne ve babamın değilde kapalı daha genç annem ve babam olduğunu onlara gittiğimi koca bir masa kuruluyor ama çok geç kuruyorlar kurulan masada kuş sütü eksik birde yabancı bir bayan ses sanatçısı var çat pat türkçe biliyor ama masal kocaman sözde yeni ailem çok kalabalık

 5. Çağla (08 Şubat 2015 saat: 12:30)

  Rüyamda annem babam ve erkek kardeşimle tatile çıkıyoruz. Gittiğimiz tatil bölgesinde deniz var. Her yerde turistler var. Denize giriyoruz. Daha sonra çıktığımız zaman zenci ve beyaz turistler görüyoruz ve ben o turistlerle konuşuyorum. Gülüştükten sonra annem babam ve erkek kardeşimle bir lokantaya giriyoruz garson gülerek siparişlerimizi alıyor. O esnada annem babam ben ve kardeşim gülüyoruz.

 6. gul (20 Eylül 2014 saat: 13:45)

  Aynı yere gitmek için,ben ayrı bi arabaya bindim. Annem ve babam ayrı bi arabaya bindi. Ben arabanın kapısını kapatamadım 2-3 kere uğraştım ama olmadı bu sırada araba hareket etmişti. Araba biraz gittikten sonra ben indim bi sebebi yoktu. Annem ve babamın bindiği arabada benim indiğim yerde durdu aynı arabada bulunan bi kadın cüzdanını evde unutmuş,almak için geri dönüyordu yürüyerek arabadakilerde kadının koluna girmiş ona yardım ediyorlardı. Annem ve babamda arabadan inmiş, kadına söylenerek benim yanıma geliyorlardı.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,