RuyaTabirleri.com

Rüyada Anneanne Görmek

Rüyada anneanne görmek rüya sahibinin aile içi ve yakın akrabaları ile tabir edilir. Rüyasında anneannesini gören kişi her zaman aile içinden birinin hayır duasını alıyor ve o kişi tarafından her zaman destekleniyor demektir. Hatta o kadar ki rüya sahibi yanlış bir şey dahi yapsa, onun için dua eden ve onu koruyan kişi tarafından arka buluyor ve kendisine toz kondurulmuyor diye tabir edilir.

Rüya sahibi eğer erkekse rüyanın yorumu biraz daha farklı olur. Bir erkeğin rüyasında anneannesini görmesi ataerkil bir ailesi olduğuna ve bu nedenle anne ve babası tarafından kız kardeşleri ve ablalarından daha üstün tutulduğuna delalet eder. Rüya sahibi annesi babası için her zaman ön planda gelen evlat olarak tabir edilir.

Rüyada Anneanneye Sarılmak

Rüya sahibinin zayıf bir anında karşısındakine söyleyeceği bir söz nedeni ile ya da o kişiye yapacağı bir hareketten dolayı sonradan kendinden utanacağına işaret eder. Rüya sahibi bu durumda kendine teselli verecek ve iyi hissetmesini sağlayacak birine ihtiyaç duyacaktır.

Rüyada Anneanne Dede Görmek

Rüya sahibinin çocukluğuna ve geçmişine özlem duyduğu, geçmişteki güzel günlerini ve ailesini özlediği anlamına gelir.

Rüyada Anne Görmek

Rüya sahibi için her dileğinin yerine gelmesine, işinin gücünün rast gitmesine, kazancının ve keyfinin yerinde olmasına delalet eder. Rüya sahibi hiçbir zaman geçim sıkıntısına, hastalığa ve umutsuzluğa düşmeyecek diye yorumlanır.

Rüyada Ana Görmek

Rüya sahibi için hasbel kader elde edeceği variyet olarak tabir edilir. Rüyasında anasını gören kişi gizemli bir şekilde bir toprak sahibi olacak ya da kendisine başına geçmesi için bir iş yeri kalacak demektir.

Rüyada Anneyle Kavga Etmek

Hayırlara işaret etmez, rüya sahibi için sıkıntı anlamına gelir.

Benzer rüyalar: rüyada anane görmek

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Anne ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Anne Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Anneanne Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. aliyesamura (16 Ocak 2014 saat: 07:52)

    Ruyamda anneannem i gördüm bi telefon için küçük bi konuş ma yapıyor dum akraba mla akraba magerçek te örgü örmüş tüm sen diyor um onun parasını vermezsen bende telefon u vermiyor um diyor um ananem in evinde yiz sonra sonra anneannem le ikimiz tam kapı dan dışarı çıkarken biri bizi çağrı yor diyorum ve içeri giriyor uz tekrar o sırada annaanneme bişey diyor biri orda n sanırım dedem kadın düşüyor yere bayılıyor kafasında biyer e vuruyordu sonra allah diye bagiriyor yanı ölmüyor acı çekiyor bizde teyze oğlu ‘yla ona yüz üne su döküyoruz ayil sin diye benim kuzen annanem in yüz üne temiz su bende çamurlu su döküyor um bu kadar rüyam i yorum ladi giniz için teşekkür ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,