RuyaTabirleri.com

Rüyada Anneanneyi Görmek

Rüyada anneanneyi görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, bu sayede işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına, çok büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, uzun bir zamandan beri ertelenen hayallerin gerçekleştirilmesi için çeşitli adımlar atılacağına, iş ile ilgili çok deneyimli birisinden iş konusunda büyük bir destek alınacağına ve yakın bir zaman içinde çok daha büyük başarılara imza atılacağına işaret eder.

Rüyada Anneanneyi Öpmek

Rüya sahibinin, maddi sıkıntıya düşmüş olan anneannesine yakın bir zaman içinde çok büyük bir maddi destek vereceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulması için artık ona göz kulak olacağına, istediği şeyleri bizzat kendisinin yerine getireceğine, çok huzurlu ve mutlu olması için elinden gelen herşeyin en iyisini gerçekleştireceğine delalet eder.

Rüyada Anneanneyi Hasta Görmek

Rüyayı gören kişinin, anneannesinin beslenmesine ve temizliğine özen göstermesi sayesinde sağlık durumunun çok iyi olduğuna, hatta akranlarına göre çok daha genç ve daha sağlıklı olduğuna, bu sayede herhangi bir hastalıktan muzdarip olmadığına ve daha uzun bir süre boyunca hastalık ile ilgili bir durum ile karşı karşıya kalmayacağına rivayet eder.

Rüyada Ölmüş Anneanneyi Sağ Görmek

Rüya sahibinin, anneannesi için hayır duaları etmesi, onu unutmaması ve yeri geldiğinde hayrına mevlit okutması gerektiğine, bu sayede kendisinin unutulmadığını gördüğü için ruhunun çok mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Anneanneye Sarılmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında doğru yerde doğru kararı vermekte güçlük çekeceğine, vereceği çok büyük hatalı kararlar yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, kazancının çok büyük bir bölümünü kaybedeceğine, bu sebeple çok büyük sıkıntılara gireceğine ve işlerini toparlamak için kendisini yıpratacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Anne ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Anne Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Anneanneyi Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. eylem güven (20 Ocak 2015 saat: 11:27)

    rüyamda anneanemi gördüm şeklini tam göremediğim bir arabadan inmesi için yardıö etmeye çalıştım ama kabul etmedi kemdisi indi ve yürüdü yürürken hiç zorlanmadı (anneannem vefat etti) aslında anneannem evleniyordu ama düğünü falan görmedim sadece en büyük teyzemle konuştuk teyzem düğün salonuna o kadar para verilirmi diyordu anneannemde hep yanımızdaydı düğün için gitmedi. Daha sonra köyümüzdeki babannemin evindeydim mutfak camından bakıyordum evde kimse yoktu ben görnedim yani normalde camdan bakınca düzlük görüyoruz ama rüyamda mükemmel bir deniz vardı deniz kenarı tam dalgaların vurduğu kısım kenarındada ufak bir kara parçası var ufak bir plaj gibi aşağıda 4 5 kişi vardı onlar eğleniyor bende camdan video çekiyordum dil falan çıkarıyolardı kameraya ama hallerinden memnun ve çok eğleniyorlardı kim oldullarını anımsayamıyorum ama gerçekte tanıdığım insanlardı arkadaş kuzen kız erkek karışıktı sonra ben nerden geldiğimi bilmiyorum ama az önce videolarını çektiğim arkadaşlara doğru gelirken sevinçle hızlı gelmemi ifade eden hareketler yaptılar gittim bir video izlettiler videoda bir kaç saniye dalganın kıyıya vuruşu ve sevinçle kameraya dil çıkaran gençler var sonra kameranın yönü değişiyor ormanlık alana doğru ağaç yok gibiydi emin değilim ama uzun otlar vardı onların arasından çirkin kamburu olan öküze benzer buzağı gibi bi hayvan yavaşça onlara doğru geliyordu ve biz mükemmel bir videoya sahip olmanın mutluluğundaydık.

  2. menekse (07 Mayıs 2014 saat: 15:14)

    Cem evi gibi bir yerdeyiz.Ben eşimle yanyanayım önümüze tepsi içinde sandiviç ekmek ve yine ekmek ama tatlı diye sunuluyor, Karşımdaki biri ısrarla ekmekten yememizi söylüyor.bunları yiyin diyor. Ben ekmeğin tatlı olanını yiyorum. Eşimi yerken görmüyorum ama yediğini biliyorum.Çaprazımda dayım oturuyor.Yuzünü seçemediğim biri dayımın ekmeklerden yemediğini söylüyor ve neden yemedi diye soruyor.Bilmiyorum diyorum.Sağıma dönüp baktığımda Anneannemin önunde arapça bir kitap var ve sayfalarını ceviriyor. Annemle göz göze geliyoruz anneanemin elindeki kitabı ters tuttugu için çeviriyor.( Ben Kuran-ı Kerim )diyorum.Bu rüyanın anlamı nedir?
    Anneannem yaşamıyor.Ve verilen mevlit ise kendisi için.
    bizim bulunduğumuz masada sadece yakını olarak dayım ve eşim ve ben varız.Anne annemin yanında isi kızları ve gelini var.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,