RuyaTabirleri.com

Rüyada Annemi Görmek

Rüyada annemi görmek, hayır, iyilik, sıhhat, kazanç, kısmet ve şans olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin hayatının istediği yönde ilerleyeceğine, işlerine verimin hâkim olacağına ve yaşamına kolaylık geleceğine rivayet edilir. Sağlık sorunlarının sona ermesine, problemlerin kolaylıkla çözülmesine, rızkın genişlemesine, gelirin artmasına ve hayatın yoluna girmesine işaret eder. Rüya sahibinin yüzünde gülücükler açtıracak gelişmeler olacak demektir.

Rüyada Annemi Ağlarken Görmek

Rüyasında annesini ağlarken gören kişinin annesi ile ilgili çok müjdeli bir haber alacağına ve sevinçten deyim yerindeyse adeta havalara uçacağına yorulur. Rüya sahibinin annesinin bir sağlık sorunu varsa onu atlatacağına, bir sıkıntısı varsa ona çare bulacağına, üzüntüsünü geride bırakacağına ve mutlu günlere kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Annemi Ölmüş Görmek

Rüya sahibinin annesinin uzun yıllar boyunca kendisi ile sağlıklı ve mutlu yaşayacağı anlamına gelir. Çünkü rüyada birisinin ölmesi her zaman hayır olarak kabul edilir ve rüyanın tam aksine ölen kişinin ömrüne ömür eklendiği yorumu yapılır.

Rüyada Annemi Hamile Görmek

Rüyayı gören kişinin annesi ile yaşayacağı bir mutluluğu gösterir. Daha ziyade anneden gelecek güzel bir habere, yüz güldürecek bir gelişmeye ya da rüya sahibinin annesi hakkında yaşayacağı olumlu bir gelişmeye alamet eder.

Rüyada Annemi Gelinlikle Görmek

Rüya sahibinin annesinin bir isteğinin veya dileğinin yerine geleceğine ve bu sayede annesinin muradına ereceğine delalet eder. Temiz ve iyi niyetlere, güzel düşüncelere, hayırlı şeyler yapmak için yola çıkmaya ve başarı elde etmeye rivayet edilir.

Rüyada Annemi Hastanede Görmek

Kurtuluş olarak açıklanır. Korkulardan, borçlardan, sağlık sorunlarından, gamdan, tasada ve kederden kurtulmaya, zorluklardan uzaklaşmaya, baş ağrısına neden olan her türlü musibetten de yakayı kurtarıp, huzuru yakalamaya alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Anne ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Anne Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Annemi Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. gülsen (21 Ekim 2014 saat: 09:15)

    annem
    annemi rüyamda 2 defa gördüm birini rüya olarak birini gerçak olarak görüyorum birbirinin devamı
    annem mutfak tezgamında oturuyor bu rüyamdaki rüya ve yine rüyamdaki gerçek olduğunu düşündüğümde gene annem mutfak tezgahında oturuyor aaa anne ben seni aynan böyle rüyamda burda otururken gördüm neden geldiğini haber vermedin dedim kucağıma alıp indirdim ve annem mütfaga kaka yaptı bütün mutfak kirlendi annem üzüldü anne ben seni çok özledim hiç sorum değil deyip ağlamaya başladım ve uyandım
    not:annemi kaybedeli 1 yıl oldu

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,