RuyaTabirleri.com

Rüyada Annenin Ağlaması

Rüyada annenin ağlaması, kişinin ummadığı bir bolluk ve bereketle karşılaşacağına, kısmetlerinin artmasına ve üzerindeki nazarların etkisinin azalacağına yorumlanır. Dünya malında artışa ve kişinin bu hayatı istediği gibi yaşaması için imkan bulmasına alamettir.  Maddi durumu iyi olmayan, yoksul kimseler için zenginleşeceklerini bildiren rüya zengin kimseler için de var olan mallarına yenilerini ekleyeceklerine işarettir. Tersine yorumlanır ve özellikle anne duası alındığını bildirir. Kişi ölmüş annesini ağlarken görüyorsa annesinin kendisinden dua beklediğini bildirir ki rüya sahibinin annesinin mezarına gidip başında dua etmesi iyi olacaktır. Kişi gerçek annesini ağlarken görüyorsa her açıdan kendisini memnun ettiğini ve annesi hayatta iken onun her dileğini gerçekleştirmeye çalıştığını ifade eder. Kişi başka bir kadını annesi olarak ve ağlarken görüyorsa kendine inancını yitireceği bir olayla karşılaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Annenin Gülmesi

Annesinin yaşlılığında ve zor zamanlarında sürekli yanında olacak rüya sahibinin annesinden alacağı hayır duaları sayesinde hiçbir zorlukla karşılaşmadan hayatına devam edeceğini ve her türlü duasının kabul olacağını delalet eder. Annesi hayatta olan kişiler için alacakları güzel haberlere ve maddi anlamda yaşayacakları bolluğa yorumlanırken, ölmüş annelerini gülerken görenlerin kısmetleri artar ve hayırlı bir evlat olarak bilinirler.

Rüyada Annenin Ağlama Sesini Duymak

Anneyi görmeden sadece ona ait bir ağlama sesi duymak kaygıların artacağı ve özelikle kendinden emin olmadan girişilen işlerden beklentinin altında sonuçlar alınacağını ifade eder. Kişinin tek başına iş yapmaktan ziyade güvendiği kimselere danışarak yeni işlere girişmesinin daha iyi sonuçlar vereceğini ve yanılma payının aza ineceğini ifade eder.

Rüyada Annenin Ağlamasının Psikolojik Yorumu

Kendisiyle barışık olmayan veya özgüven eksiliği içinde bulunan kimselerin yaşadığı olaylarda sürekli olarak kendisine kabahat bulmaya çalıştığını veya kendisini kusurlu gördüğünü ifade eder. Özellikle çocukluk çağlarında kişiye söylenen sözlerin kişilik gelişimi konusunda yıkıcı bir etki yarattığı durumlarda bu tip rüyalar görülebilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!