RuyaTabirleri.com

Rüyada Annenin Öldüğünü Görmek

Rüyada annenin öldüğünü görmek, sevinç anlamına gelir. Rüya tabirlerine göre rüyada ölen kişinin, gerçek hayatta ömrü uzun olur. Bu rüya için de rüyada annesinin öldüğünü gören kişinin annesinin sağlığının yerinde olacağına ve uzun yıllar yaşayacağına alamet ettiği yorumu yapılır. Bu rüya, öldüğü görülen kişi kadar, rüyanın sahibi için de hayır anlamına gelir. Rüya sahibinin sıkıntılarının ve dertlerinin biteceği, moralinin, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Annenin Öldüğünü Öğrenmek

Rüyada annenin öldüğünü görmek de aynı şekilde iyiye ve hayra alamet eder. Rüya sahibi için de, annesi için de güzel ve olumlu gelişmelerin olacağına, mutluluk verici haberlerin alınacağına ve kişilerin yaşamına güzelliklerin geleceğine delalet eder.

Rüyada Annenin Öldüğünü ve Mezarını Görmek

Rüyada annenin öldüğünü ve mezarını görmek ferahlıktır. Rüyayı gören kişinin annesinden yana çok güzel bir haber alacağına ve çok mutlu olacağına delalet eder. Kişi, rüyasında annesinin mezarında ağladığını görür ve gözünden de yaş akıtırsa bu da büyük bir müjdeyi haber verir.

Rüyada Annenin Öldüğünü Bilmek

Rüyada annenin öldüğünü bilmek, o kişinin annesinin sağlığının, ağız tadının ve keyfinin yerinde olduğu anlamına gelir. Esenlik ve rahatlık olarak açıklanır.

Rüyada Annenin Ölüm Haberini Almak

Rüyada annenin ölüm haberini almak, hayal kırıklığına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin karşısına bazı aksiliklerin çıkması nedeni ile başarısız ve üzgün olacağına delalet eder. Rüyada annenin ölüm haberini almak rüya sahibi için uğursuzluktur diye yorumlanır.

Rüyada Annenin Ölmesi

Rüyada annenin ölmesi iyi olan şeylere rivayet edilir. Rüya sahibine çok iyi gelecek, sıkıntısını unutturacak ve yüzünün gülmesine vesile olacak olaylar yaşayacağına delalet ederken, kişinin annesinin de hep yanında olacağı ile yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Anne ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Anne Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Annenin Öldüğünü Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ROJDA (25 Mart 2014 saat: 11:04)

    merhaba ben rüyamda annem oturuyodu azrailin canını almak için geldiğini gürdüm ama yüzünü gürmedim bak diyodum yüksekte canını alacaklar diyodum canını alırken dua ediyodum öyle içten ne olur annem cennete gitsin ne olur onu affet allahım öyle bahırıyodum annem ın güzü kapandı. yorumunu merak ediyom bu arada annem vefat etmiş 4 sene önce öldü cevabını nasıl öğrenecem

  2. Ramazan (03 Mart 2014 saat: 05:41)

    Merhaba 21 yaşındayım. Rüyamı saat 05:20 de gördüm hala titriyorum gözlerimden yaşlar akıyor. Rüyamı anlatayım telefon çalıyor babam arayıp oğlum yetiş annen yoğun bakımda diyor ben ağlamaya başlayıp hazırlanıyorum fakat otobüs falan saati gelmedi diye çıkamıyorum bu arada kötü haber gelir diye babamı da arayamıyorum evin içinde bir o yana bir bu yana dolanıp duruyorum en son teyzemi arıyorum ne olduğunu sorduğunda tamam oğlum nefesi kesildi diyor. Ağlayışım hıçkırıklar içinde devam ediyor o ara uyandım ve uyandığımda da ağlıyordum. Bunun yorumunu çok merak ediyorum ilgilenip cevap verirseniz sevinirim teşekkür ederim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,