RuyaTabirleri.com

Rüyada Annesini Görmek

Rüyada annesini gören kişinin hayatta her işi gücü rast gider, başarıları artar, ticareti genişler ve şansı açık olur diye yorumlanır. Rüya sahibinin hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, emek verdiği, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, kendisine kar ve mutluluk getireceğine rivayet edilir. Kısmetin açık olacağı, kişinin yüzünün hep güleceği anlamına gelir.

Rüyada Annesini Hamile Görmek

Rüya sahibinin kazancının artması ile elinin bolluğa kavuşacağına, maddi imkânlarının çoğalacağına, daha rahat ve güzel bir hayat yaşayacağına delalet eder. Karlı işler yaparak, rızkını genişletmeye yorulur.

Rüyada Annesini Öldürmek

Rüyayı gören kişinin bazı yanlışlara düşeceğine, bunun itibarının sarsılmasına neden olacağına, toplumdaki prestijinin de sarsılacağına delalet eder. Yanlış yollara sapmaya, kötü kimselerle iş birliği yapmaya, belalara bulaşmaya ve günahkâr olmaya alamet eder.

Rüyada Annesini Öpmek

Bu rüya kısmen de olsa gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin bir araya gelmeyi çok arzu ettiği bir kimseyle ya da annesi ile ayrıysa onunla bir araya geleceğine, ona kavuşacağına ve çok mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Annesini Hasta Görmek

Bir kişinin rüyasında annesini hasta görmesi iyi anlamlara gelmez. Rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına, güvendiği kişilerden yana sıkıntı alacağına, emeklerinin boşa gideceğine ve mutsuz olacağı günler yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Annesini Kaybetmek

Rüyayı gören kişinin hayatında içine bir türlü sinmeyen, onu huzursuz eden, kafasında soru işaretleri uyandıran bir takım meselelerin olduğuna yorulur. Rüya sahibinin kafasını kurcalayan, kendisini umutsuzluğa ve karamsar düşüncelere iten bazı konuların varlığı üzerinden açıklanır.

Rüyada Annesini Ölmüş Görmek

Hayırlı haberler almaya, mutlu olmaya, keyiflenmeye ve neşelenmeye delalet eder. Ayrıca rüya sahibinin annesinin huzurunun yerinde olduğuna alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Anne ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Anne Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Annesini Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Anıl Çağlar Kör (11 Temmuz 2014 saat: 08:45)

    Rüyamda bizim evdeyiz ve annem ve kardeşim var. Kardeşimi tam hatırlamıyorum ama annem kesin. Sonra birşey oluyor bıçakla annemi öldürüyorum. Polisler anlamasın diye hiçbirşey olmamış gibi çıkıyorum. Sonra cenaze felan oluyor. Annemi arıyorum bulamıyorum, ulaşamıyorum, ona ihtiyacım var ama o yok. Azap çekiyorum. Ya annemin bir daha olmayacağını ilk defa hissettim. Ölümü anladım. Çok berbattı sonra uyandım zaten. Lütfen bi açıklık getirin.

  2. melek (02 Mayıs 2014 saat: 13:39)

    rüyamda bir kilisenin içindeyim. Bir papa gösterişli bir sandalyede oturuyor ve bana bakıyor.Ama papa canavara benziyor ve tek gözü var. tepe göz gibi. bende papanın gözünün içine baka baka dolaptan votka alıyorum. ve bunu yaparken izinsiz yani çalıyorum. kiliseden elimde votka ile çıkıyorum. dışarı çıktığımda dışarı bizim evin merdivenleri oluyor. kapıdan çıkar çıkmaz t-shirt ümün ense kısmından beni yukarı bir şeyler kaldırıyordu. ama ne olduğunu bilmiyorum. beni kaldıran şey görünmüyordu. 2 tane ev arkadaşım bana kapıdan bakıyor. ben onların beni bu halde görüp korkmamaları için gitmelerini söylüyorum. bir tanesi gidiyor. diğer arkadaşım kalıp beni izliyor. ben havada asılı iken ayetel kürsi, Felak, Nas ve Fatiha sürelerini okuyorum. ben duaları okudukça yavaş yavaş beni aşağı indiriyor. sonra tövbe ediyorum. beni tamamen aşağıya indirdiğinde ise yüzüm tamamen uyuşuyor ve ağzımın kaydığını hissediyorum. ben yine o aynı süreleri okuyorum ve düzeliyorum. gitmeyen arkadaşım da beni dehşet içinde izliyor. rüyamda çok korkuyorum. sonra uyanıyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,