RuyaTabirleri.com

Rüyada Annesini Zina Yaparken Görmek

Rüyada annesini zina yaparken görmek, uğursuzluk ve bela manasına geldiği gibi, kişinin hayallerini, ruh halini derinden sarsacak olumsuz gelişmeler yaşayacağına işarettir. Özel hayatla alakalı ve ailevi meseleleri ilgilendiren konularda çatışma yaşamak, aile büyükleriyle ters düşmek ve kavga etmek demektir. Kişinin doğruluktan ayrılmamak adına ailesindeki yanlışlara göz yummayacağını ve hata yapan aile bireyleri ile arasında gergin durumlar yaşanacağını, onları doğru yola getirebilmek için çaba harcayacağını delalet eder. Başka bir yoruma göre rüya sahibinin büyük bir günah işleyeceğini, kendisiyle beraber hiç suçu olmayan aile üyelerini de kötü duruma düşüreceğini, insanlar arasındaki itibarının yerle bir olacağını ifade eder. Manevi duyguların zarar göreceği, inancın azalacağı ve günaha olan yatkınlık nedeniyle sık sık hata yapılacağını bildirir.

Rüyada Babasının Zina Yaptığını Görmek

Hayra yorulmayan rüyalar arasındadır ve aile, akraba kavgalarının habercisidir. Büyük bir güven kaybı yaşanacağını ifade eden rüya, kişinin hayat mücadelesinde tek başına kalacağını, kendisine destek bulamayacağı gibi, aile içinden gelecek büyük kötülüklerin de habercisidir. Evli kimselerin eşlerinin aileleriyle olan münasebetlerinde sorunlar çıkacağını da ifade eder. Şanssızlık ve kısmetsizlik olarak da yorumlanan rüya kazancın bereketinin kaçacağını, kişinin ekmeğini huzurla yiyemeyeceği karmaşık bir dönemden geçeceğini işaret eder.

Rüyada Kendisini Zina Yaparken Görmek

Dinen zina yapmak günah olduğundan kişinin bu rüyayı görmesi de gerçek hayatta günaha düşeceğini ifade eder ancak bu günahın bilmeden değil, tamamen bilinçli olarak yaşanması nedeniyle inançta zayıflıklar meydana geldiğini de hatırlatır. Rüya sahibinin yaşamına çeki düzen vermesi, doğru yolda yürümesi gerektiği konusunda uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada Annesini Zina Yaparken Görmenin Psikolojik Yorumu

Aile içinde yaşanan güvensizliğin, kişinin aile bireyleriyle uzun zamandır yaşadığı çatışmaların yarattığı rahatsızlığı bildirir. Kendini suçlama veya bir suçu üstlenme biçiminde de yorumlanan rüya, kendini ailesi için feda eden insanların yaşadığı pişmanlıkları da bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!