RuyaTabirleri.com

Rüyada Anneye Kızmak

Rüyada anneye kızmak, hayra yorulmaz ve kişinin asi davranışları yüzünden ailesini üzeceğine, zor durumda bırakacağına, daha sonra pişmanlık duyacağı sözler sarf ederek kalp kıracağına yorumlanır. Fevri hareketler içine girilecek bu dönemde rüya sahibinin hataya düşeceği konularda ailesini dinlemeyeceğine, sonuçların üzücü olmasından ötürü sürekli olarak başkalarını suçlayarak, sorumluluğu üzerine almak istemeyeceğini ifade eder. Umudu yitirmeye neden olan durumlar yaşanacağına, mal veya para konularında akrabalarla ters düşüleceğine, ailesinin kendisine sağladığı imkanları har vurup harman savurmak nedeniyle düzen tutturamayacak olmaya da tabir edilir. İş konusunda başarısız olmaya ve rızkın azalmasına, borçlanmaya yorumlanan rüya, hedef değiştirmeye, yeni girilen bir işe vakıf olmamak nedeniyle zor zamanlar geçirmeye, hane içinde tatsız zamanlar yaşamaya da delalettir.

Rüyada Anneye Bağırmak

Yapılan işlerde hayır görmemeye ve maddi yatırımlarda bulunulan işlerden beklentilerin boşa çıkmasına, günaha girmeye ve beddua almaya yorumlanır. Anneye bağırmak hayırlara yorulmaz ve kişinin ailesine karşı kötü davrandığını, onlar hayattayken kıymetlerini bilmediğini, ilerleyen yıllarda büyük pişmanlıklar yaşayacağını ifade eder. Dinden uzaklaşmak, günaha yatkın olmak manasına da gelen rüya, fesatlığa, yanlış arkadaş ortamına, zevk için para harcamaya ve sorumluluktan kaçmaya da yorulur.

Rüyada Anneye Vurmak

Büyük bir günaha düşüleceğinin haberini veren rüya, kişinin hiçbir işinin yolunda gitmeyeceğine, aksiliklerden, sıkıntılardan ve uğursuzluklardan kurtulamayacağına, elini neye atsa kurutacağına yorumlanır. Annesine vurduğunu gören kimseler işledikleri günahlardan ötürü vicdan azabı yaşarlar ve kendilerini düşünerek hareket ederler. Mirastan mahrum olmak, maddi destek görmemek, borç içinde debelenmek anlamına da gelir.

Rüyada Anneye Kızmanın Psikolojik Yorumu

Anneye kızmak kişinin yıllardır içinde biriktirdiği bir öfkeye, göremediği sevgiye, eksikliğini duyduğu şefkate yorumlanır. Genç yaşta annesini kaybetmiş yahut annesini hiç tanımamış kimselerin, içlerindeki boşluğu işaret eden rüya, sevgi ihtiyacı içinde olunduğunu da bildirir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Anneye Kızmak İle İlgili Rüyalar;

  1. Emre tutar (17 Kasım 2016 saat: 09:21)

    Ruyamda eve geldigimde birsuru esya alinmis olan esyalar yenilenmis guya 14 bin TL harcanmis halbuki geregi yok anneme cok kiziyorum ve tartisiyoruz o arada ayagima bi kova gibi bisey takiliyor icinde birsuru mermi ve otomatik bir silah buluyorum bunlari aliyorum halinin altindanda poset icinden ayri bir silah daha cikiyor sonra anneme sen saka yapiyosun diyorum bunlara para vermezsin diyorum vallahi verdim diyor iyi diyorum sen bilirsin bosuna sikıntiya giricez diyorum kredi cektim dedi ne halin varsa gor dedim ve uyandim

  2. Ertan (14 Kasım 2016 saat: 10:12)

    Rüyamda felcli babamı kaldırmaya calisirken annem babama vurduğumu zannetti ve bana kızdı bende annemi beni neden babama vurmakla suçlayıp haksız yere cevreme rezil ediyosun diye dusunerek anneme kızıp ondan uzaklastım sonra aynaya baktığımda kafamın içinde saçlarımın dibinde, küçük taşların ve yağ bezelerinin çıktığını gördüm ve korktum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,